خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج تمتع دو فقره از شهرستان خمین با قیمت به فروش میرسد

تعداد فیش حج فروشنده فیش : دو عدد

قیمت پیشنهادی فروشنده فیش حج : 40 میلیون تومان

شماره تماس  فروشنده : 09128130817 شیخی

فیش حج : فروش فیش حج از شهرستان خمین به قیمت فیش حج تمتع چهل میلیون به خریدار واقعی فیش حج از فروشنده ی با نام شیخی به تعداد دو فقره که این قیمت از نظر فروشنده بوده و مدیریت سایت فیشحج دخالتی ندارد.

فیش حج

نکته مهم در مورد سایت فیشحج: این سایت هیچ دخل و تصرفی بر قیمت ارائه شده ی فیش حج از نظر فروشنده واقعی ندارد هر قیمتی که خود فروشنده قرار میدهد ثبت می شود که این موضوع را می توانید از خود فروشنده سوال نمایید رضایت خریدار و فروشنده در خرید و فروش فیش حج برای مدیریت بسیار مهم است برای همین هیچ نظارتی را نداریم و هیچ مسئولیتی را نمی پذیریم.

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.