دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

تکنولوژی هوشمند در حج تمتع 1398

سایت فیش حج به نقل از خبرگزاری امارت می نویسد : سال گذشته وزارت ارتباطات و تکنولوژی‌ عربستان سعودی اپلیکیشنی با عنوان ابتکار حج هوشمند (Smart Hajj Initiative) را عرضه کرد تا برای تسهیل در انجام مناسک حج در خدمت حجاج باشد.

تکنولوژی هوشمند در حج تمتع 1398

امسال نیز این وزارتخانه در مکه سرویس اینترنت ۵G را به عنوان بخشی از سیاست دیجیتال کردن تسهیلات، طی موسم حج به زائران خانه خدا عرضه کرده است. با موفقیت در راه اندازی این اپلیکیشن که سال گذشته ۲۵۰ هزار نفر از آن استفاده کردند، فاز دوم برنامه حج هوشمند ماه گذشته با تربیت داوطلبان خدمت‌رسانی به حجاج آغاز شد. یک پلتفرم مجازی برای آموزش شعائر حج برای زائران زن و مرد و همچنین چند اپلیکیشن هوشمند موبایلی نیز برای کمک به حجاج خانه خدا راه‌اندازی شده است.

فیش حج, خرید و فروش فیش حج, فیش حج, حج تمتع 98, اخبار حج تمتع 98

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.