خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

خبر بسیار بسیار مهم  فیش حج

مدیر سایت فیش حج مهندس علی پور خبر بسیار بسیار مهمی را با این مذموم انتشار دادند:

دوستان عزیز مراجعه کننده به سایت فیش حج در صورتی که با افرادی که به صورت بنر تبلیغاتی در سایت تماس می گیرند و خواهان فروش فیش حج عمره یا فروش فیش حج تمتع خود یا خرید فیش حج عمره یا خرید فیش حج تمتع خود را دارند لطفا فقط با یک فرد تماس حاصل نکنند با همه ی افراد فروشنده یا خریدار تماس حاصل نمایند.

مدیر سایت فیش حج با بیان اینکه سعی شده است تا همه ی افرادی که دارای مجوز انتقال فیش حج از سازمان حج و زیارت دارند فقط در سایت به صورت بنر تبلیغاتی حضور داشته باشند اظهار داشت اگر با همه ی فروشنده ها یا خریداران فیش حج تماس حاصل نمایند قیمت مناسب فیش حج خود را به دستش خواهند آورد.

وی افزود: در صورتی که با دفاتر خدماتی فیش حج تماس حاصل می نمایند حتما مشخصات کامل فیش حج خود را اعلام نمایند، کاربران سایت فیش حج برای مدیر سایت محترم بوده و هدف از طراحی این سایت نیز راحتی عزیزان مراجعه کننده بوده است اگر دوستان مراجعه کننده به سایت به افرادیی که بنر تبلیغاتی در سایت دارند تماس حاصل می نمایند حتما اعلام نمایند از سایت فیش حج شماره آنها را برداشته اند و اظهار نمایند که مدیر سایت فیش حج مهندس علی پور آنها را معرفی نموده است تا از خدمات تخفیف مثلا در خرید فیش حج و در فروش فیش حج نیز با قیمت مناسب به فروش برسانند.

مهندس علی پور تهیه کننده و سازمان دهنده سایت فیش حج با تاکید بر اینکه ایشان فقط مدیریت سایت را بر عهده داشته و هیچ مسئولیتی در قبال فروشنده ها یا خریدار ها ندارند اعلام داشتند، دفاتر فروشندگان یا خریدارن فیش حج  سراسر کشور مبلغان فیش حج سایت در ساعات کاری خدمت همه ی عزیزان می باشند.

خبر مهم فیش حج

آخرین مطلب در این خبر مدیریت سایت فیش حج دقت در ثبت خرید فیش حج عمره با تمتع یا فروش فیش حج عمره  یا تمتع و هم چنین ذکر نوع بانک مثلا بانک ملی یا بانک ملت می باشد، حتما دقت شود خرید در قسمت ثبت رایگان خرید فیش حج و فروش نیز در قسمت ثبت  رایگان فروش فیش حج انجام شود در غیر این صورت تبعات آن به عهده خریدار یا فروشنده می باشد.

خبر مهم ایشان مبنی بر عدم کپی برداری از سایت علی الخصوص کسانی که می خواهند از محتوای سایت استفاده نمایند می باشد هم چنین دلالال نامعتبر فیش حج که در صورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد.

 

کلمات مورد جستجو: فیش حج, خبر مهم سایت فیش حج, اخبار حج, اخبار سایت فیش حج, اخبار حج تمتع, اخبار حج عمره, خرید فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج عمره یا تمتع, سایت فیش حج,مجوز انتقال فیش حج, سازمان حج و زیارت,عدم کپی برداری از سایت فیش حج, خبر داغ فیش حج, شوک شوک از حج,دلالان فیش حج, عمره و تمتع

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.