دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

خبر مهم برای زائران دانشجو: مهلت افتتاح حساب و ثبت شماره بانکی فقط تا دهم دی ماه

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک با دادن اطلاعیه فوری مهلت ثبت شماره بانکی و افتتاح خساب را فقط تا 10 دی ماه جاری را اعلام نمود.

به اطلاع کلیه دانشجو زائرین اصلی و ذخیره عمره دانشگاهیان می رساند،کسانی که تاکنون افتتاح حساب نکرده اند یا شماره فیش واریزی خود را در سایت لبیک ثبت ننموده اند، فقط تا دهم دی ماه فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب و درج در سامانه بانکی سایت لبیک اقدام نمایند.
بدیهی است دانشجویانی که تا تاریخ قید شده نسبت به افتتاح حساب و درج شماره حساب خود در سامانه جامع عمره در سایت اقدام نکنند، به منزله انصراف از عمره تلقی شده و فراخوانی جدید برای تکمیل ظرفیت صادر خواهد شد.
لازم به ذکر است کلیه زائرین اصلی و ذخیره بعد از افتتاح حساب به نام خود و همراهانشان در بانک تجارت به مبلغ۷۵۰هزار تومان(حداقل پنج هزار تومان بیشتر باشد)، می بایست جهت دریافت و چاپ کارت عمره خود به سامانه بانک تجارت در سامانه جامع عمره مراجعه کرده و این کارت را همراه با دیگر مدارک به رابطین دانشگاه های خود تحویل نمایند.

 

کلمات مورد جستجو: فیش حج, خبر فیش حج عمره دانشجویی, فیش حج دانشجویی, فیش عمره دانشجویی, مهلت افتتاح حساب عمره دانشجویی, دهم دیماه آخرین فرصت عمره دانشجویی, ثبت شماره حساب عمره دانشجویی, مهلت افتتاح حساب عمره دانشجویی, ثبت نام حج دانشجویی, ثبت نام فیش حج عمره دانشجویی, خرید فیش حج دانشجویی, فروش فیش حج دانشجویی, عمره دانشجویی, عمره دانشجویی 93

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.