خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

برگزاری اولین همایش متمرکز آموزشی توجیهی زائرین عمره سال 94-93 در سنندج

به گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان کردستان اولین همایش متمرکز آموزشی – توجیهی زائرین عمره گزار شهرستان سنندج روز جمعه 5 دیماه سال جاری در محل سینما بهمن سنندج برگزار شد.
بنا بر این گزارش ، ناظمی جلال مدیر حج و زیارت استان کردستان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک ربیع الاول و خیر مقدم به زائرین و حضار ،  در خصوص اهداف همایش متمرکز آموزشی – توجیهی ، درجه بندی هتل های مکه مکرمه و مدینه منوره ، اهمیت انعقاد قرارداد بین کارگزار و زائرین مزایای سامانه فاخر و غیره ... مطالبی مطرح کردند.
مدیر حج و زیارت کردستان اضافه کرد با توجه به استقبال بالای زائرین دارای اولویت در سطح استان در تلاش هستیم با موافقت سازمان محترم حج و زیارت تعداد کاروان های عمره مفرده مرحله دوم سال 94-1393 در حد قابل توجهی افزایش یابد. همچنین ناظمی جلال از تغییر ایستگاه پروازی عمره مفرده از کرمانشاه به همدان خبر داد و گفت : پرواز های عمره مفرده از این پس از ایستگاه پروازی همدان انجام خواهد شد و تنها تعدادی از پرواز ها که بصورت فوق العاده می باشد از ایستگاه پروازی تهران خواهد بود.
سخنران بعدی همایش قوی بنیه مدرس درس امنیت در سفر سازمان حج و زیارت بود که توصیه های لازم و مطالبی در خصوص امنیت در سفر های زیارتی و قوانین و مقررات  حاکم بر کشور عربستان مطالب و توصیه های لازم را مطرح کردند.
در ادامه برنامه کارشناسان آموزش ، بهداشت ، احکام و مناسک و مبارزه با مواد مخدر بصورت پرسش و پاسخ به سئوالات زائرین در خصوص مسایل مربوطه پاسخ دادند.
در پایان برنامه تعدادی از زائرین به صورت نمادین اعمال طواف را بجا آوردند.ضمناً در این همایش زائرین  3 کاروان از شرکت ها و دفاتر خدمات زیارتی (سرزمین وحی ، سانان تور ، و حرمین ) شهرستان سنندج حضور داشتند.

کلمات مورد جستجو: فیش حج, همایش فیش حج, همایش آموزش حج, همایش حج عمره, حج عمره در سسندج, آموزش حج عمره در سنندج, خرید فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج, فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج, فیش عمره

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.