خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در دفاتر معتبر حج تحت نظارت سازمان حج و زیارتجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

 ممنوعیت تشرف زنان باردار به عمره

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، از منع اعزام بانوان باردار به عمره مفرده خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، عادل مقصودی‌نژاد با اشاره به اینکه یک زائر ایرانی اهل قم که برای انجام اعمال عمره مفرده به عربستان سفر کرده بود فرزند خود را در این کشور به دنیا آورد، در خصوص سفر بانوان باردار به عمره مفرده، گفت: طبق دستورالعمل مرکز پزشکی، بانوان باردار در سه ماه اول و دوم فقط با تأیید متخصص زنان و زایمان مورد اعتماد مرکز پزشکی می‌توانند عازم سفر عمره شوند و برای اعزام در سه ماهه سوم بارداری منع سفر وجود دارد. وی با تاکید بر اینکه به بانوان باردار اصلاً توصیه نمی‌شود که در سه ماهه سوم عازم سفر عمره شوند، افزود: متأسفانه زائران این مسئله را پنهان می‌کنند در حالی که به دلیل پرواز طولانی، سنگینی اعمال و پیاده‌روی‌های طولانی ممکن است مشکلاتی در این خصوص برای آنها پیش بیاید. مقصودی نژاد در خصوص شرایط پزشکی و بهداشتی زائران ایرانی که عازم عمره شده‌اند، گفت: شرایط اکنون خوب است و هیچ مشکلی نیز در خصوص بیماری ابولا وجود ندارد. ما نیز پزشکان اعزامی و فوریت‌های پزشکی را در عربستان تقویت کرده‌ایم. معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت ادامه داد: در هتل‌های زائران ایرانی که مطب وجود دارد، پزشکان ما مشغول ارائه خدمات هستند، در هتل‌هایی هم که مطب وجود ندارد در صورت بروز حادثه مسئولان هتل با فوریت‌های مرکز در مکه و مدینه تماس می‌گیرند و پزشک به هتل اعزام می‌شود و در صورتی که مشکل بیمار حاد باشد خود این پزشک بیمار را به بیمارستان‌های سعودی منتقل می‌کند. وی در خصوص میزان ویزیت‌های صورت گرفته برای زائران ایرانی در عمره، گفت: از آغاز عمره تاکنون ۳۰ هزار و ۷۹۴ ویزیت توسط پزشکان عمومی، متخصص زنان و زایمان و متخصصان داخلی صورت گرفته است، ۶۶ بیمار به بیمارستان‌های سعودی اعزام و ۳۳ دیالیز نیز برای بیماران انجام شده است، ۱۲۵ مورد هم بازدید بهداشتی توسط کارشناسان مرکز از هتل‌ها صورت گرفته است. مقصودی نژاد ادامه داد: در حال حاضر پزشکان ما با مأموریت یک ماهه به عمره اعزام می‌شوند و در هر اعزام ۱۰۰ کادر پزشکی و نیرو به مکه و مدینه اعزام می‌کنیم. وی در پایان از فعالیت هفت مرکز در مکه که یک مرکز شبانه‌روزی، دو مرکز ۱۶ ساعته و مابقی ۱۲ ساعته و هشت ساعته هستندو فعالیت پنج مرکز درمانی در مدینه خبر داد.

 

کلمات کلیدی مورد جستجو: فیش حج, فیش حج زنان, لوازم احرام زنانه, خبر مهم ممنوعیت اعزام زنان باردار, خرید فروش فیش حج زنان, فیش حج عمره بانک ملی زنان, خرید فروش فیش عمره بانک ملی زنان, فیش عمره زنان, تشرف زنان, لباس احرام فروشی

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.