خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

اخبار حج: خبریی نو از مدیرسایت فیشحج

اللهم ارزقنا حج بیتک الحرام

مدیر سایت فیش حج  از اضافه شدن خبرهای فیش حج و اخبار فیش حج بیشتر خبرداد هم چنین وی اظهار داشت که به زودی با توکل به خدا و شما عزیزان در رنکینگ یک گوگل خواهیم بود و تلاش همه ی گروه بر این خواهد بود که شما عزیزان علاوه بر اطلاع رسانی از آخرین خرید و فروش های فیش حج عمره و تمتع از اخبار مهم حج نیز مطلع باشید.

مهندس علی پور با بیان اینکه بعضی از سنگ اندازی های دلالان فیش حج مبنی بر خرید این سایت با قیمت هایی کذایی اعلام داشت به هیچ عنوان  گروه مهندسی شما عزیزان را تنها نخواهد گذاشت.

همان گونه نیز بارها ایشان به دفعات اعلام داشته اند :هدف طراحی سایت فیشحج دیدن خریدار و فروشنده فیش حج عمره و تمتع به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد و سعی شده است افرادیی که در سایت به صورت بنر تبلیغاتی معرفی می شوند  دارای مجوز انتقال رسمی باشند با این وجود دوستان خود نیز پیگیر این قضیه باشند هم چنین با پیگیری هایی که بخش صحت و سقم آگهی های سایت فیشحج در حال انجام دادن است به زودی به شما کاربران گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.

فقط دوستان حتما نوع فیش حج خریدار شده را دقت داشته باشند جدولی در سایت مبنی بر زمان اعزام اولویت ها عمره قرار داده شده است که به دوستان در این زمینه کمک شایانی می کند.

 

کلمات کلیدی مورد جستجو: فیش حج, فیش حج بدون واسطه, فیش حج بدون دلالال, خرید فیش حج بدون واسط, خرید فروش مستقیم فیش حج, اطلاع از آخرین قیمت های فیش حج, نیازمندی های فیش حج, آخرین خرید فروش فیش حج عمره و تمتع, عمره و تمتع

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.