خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

افتتاح دوره چهارم موسسه مطوفی حجاج ایران

افتتاح دوره چهارم موسسه مطوفی حجاج ایران دوره چهارم موسسه مطوفی حجاج ایران با اعضاء جدید برای یک دوره چهارساله آغاز بکار کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه دراین افتتاحیه حکم انتصاب آقای دکتر طلال قطب از سوی وزیر حج عربستان بعنوان رئیس هیئت مدیره موسسه تسلیم وی شد. غلامرضا رضایی مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عربستان به نمایندگی از سازمان درجلسه افتتاحیه حضور یافت و برای اعضاء دوره جدید آرزوی موفقیت نمود. موسسه مطوفی حجاج ایران دارای 12 نفراعضاء هیئت مدیره می باشد که تعداد 8 نفر از آنها از طریق انتخابات میان سهامداران در هفته گذشته انتخاب شده اند و4 نفر دیگر منصوب وزیر حج عربستان می باشند. گفتنی است در عربستان 5موسسه تحت عنوان مطوفی وجود دارد که وظیفه آنها هماهنگی بین دستگاه های مسئول امور اعزام حجاج دیگر کشورها با دستگاه های دولتی عربستان و همچنین تامین خدمات رفاهی حجاج کشورها بخصوص درمشاعر مقدسه می باشد. از جمله این خدمات می توان به امور تحویل چادرها درمنا و عرفات وهماهنگی ارائه خدمات نقل حجاج اشاره نمود. بنابر این گزارش سهامداران موسسات مطوفی که قریب 30 سال از آغاز فعالیت آنها می گذرد شهروندان شهر مکه مکرمه می باشند و در دوره های 4 ساله اعضاء جدید هیئت مدیره خود را انتخاب می کنند.6موسسه مطوفی موجود و حوزه ارائه خدمات آنها به شرح ذیل می باشند: -موسسه مطوفی حجاج ایران:ارائه خدمات به حجاج ایران -موسسه مطوفی حجاج ترکیه و مسلمانان اروپا،آمریکا واسترالیا -موسسه مطوفی حجاج جنوب آسیا:ارائه خدمات به حجاج کشورهایی مثل هند،پاکستان،بنگلادش و... -موسسه مطوفی حجاج جنوب شرق آسیا:ارائه خدمات به حجاج کشورهایی مثل اندونزی،مالزی ،سنگاپور،تایلندو... -موسسه مطوفی حجاج کشورهای عربی -موسسه مطوفی کشورهای آفریقایی غیرعربی.

 

کلمات جستجو:

فیش حج,اخبار حج,اخبار ثبت نام مکه,اخبار از مکه,لوازم سفر به مکه,سازمان حج و زیارت 

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.