خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

   برگزاری جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی لحظه تحویل سال نو در مکه مکرمه
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت مدیریت زائرین ایرانی حاضر در مکه مکرمه برای حضور درمسجد الحرام و گذراندن لحظه تحویل سال نو شمسی برگزار شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه در این جلسه که با حضور مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه،مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عربستان و مسئولین و مدیران بخش های مختلف از جمله مرکزپزشکی،حمل ونقل،بازرسی،حراست و... برگزار گردید حاضرین درجلسه درخصوص برنامه های مختلف و چگونگی انتقال زائرین،ایجاد شرایط و امکانات لازم ،برنامه های فرهنگی و...جهت لحظه تحویل سال نو در مسجد الحرام به تبادل نظر و ارائه پیشنهادات خود پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .
بر اساس این گزارش کلیه بخش ها موظف شدند وظایف خود در این زمینه را به نحو مطلوب انجام داده تا زائرین ایرانی که مایلند لحظه سال تحویل را در مسجدالحرام و کنار خانه خدا بگذرانند در نهایت آرامش و بدون هیچ مشکلی در این امر شرکت نمایند.

 کلمات جستجو:

فروش فیش حج,اخبار حج,مکه مکرمه,سازمان حج و زیارت,مسجدالحرام,فیش حج 

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.