خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

 صدور رواديد عمره گزاران ايراني سرعت مي گيرد

معاون عربي آفريقاي وزير امور خارجه گفت: در پي هماهنگي بعمل آمده با كاردار سفارت عربستان سعودي در تهران، روند اعطاي رواديد عمره گزاران از فردا با سرعت بيشتري انجام خواهد شد. حسين اميرعبداللهيان افزود: خوشبين هستيم كه مشكلات فني پيش آمده در صدور رواديد با قول داده شده توسط مقام ارشد سفارت عربستان سعودي در تهران و مساعدت بيشتر سركنسولگري اين كشور در مشهد مقدس به سرعت بر طرف و سفر عمره گزاران به سرزمين وحي در ايام نوروز همانند هر سال به خوبي انجام شود. وي ادامه داد: مديران ارشد و كاركنان سازمان حج و زيارت نيز اقدامات و هماهنگي لازم را در اين راستا بعمل آورده اند. از اواخر بهمن ماه كنسولگري‌هاي عربستان در تهران و مشهد مقدس صدور رواديد عمره گزاران ايراني را به ميزان ۵۰ درصد كاهش دادند كه اين روند باعث اختلال در اعزام زايران ايراني شد. مهندس اوحدي رييس سازمان حج و زيارت هم با اعلام اين مطلب گفته بود كه در صورت ادامه اين روند پروازهاي عمره لغو خواهد شد.

 

کلمات جستجو:

فروش فیش حج,اخبار حج,سازمان حج و زیارت,سفر حج,حج عمره 

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.