خرید و فروش و مشاوره در امور فیش حج تکی و عمده فوریجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

فراخوان ثبت نام در ظرفیت های خالی کاروان های حج برای زائران سه استان
رئیس سازمان حج و زیارت از وجود ظرفیت خالی در کاروان های حج تمتع سه استان خبر داد و گفت: دارندگان فیش های ثبت نامی دارای اولویت می توانند در این ظرفیت ها ثبت نام کنند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، «سعید اوحدی» با اشاره به پرداخت قسط دوم اظهار کرد : تمامی زائران حج تمتع امسال قسط اول خود را به طور کامل پرداخت کرده اند و در حال حاضر تا 20 اردیبهشت فرصت دارند تا قسط دوم خود را نیز پرداخت کنند.
وی در ادامه افزود: تاکنون 75 درصد زائران معادل 34 هزار نفر قسط دوم خود را پرداخت کرده اند و از سایرین تقاضا داریم تا طی 5 روز آینده نسبت به پرداخت قسط دوم خود اقدام نمایند. اوحدی به وجود ظرفیت خالی محدود در کاروان های حج تمتع سه استان اشاره کرد و تصریح کرد: کاروان های حج 3 استان تهران، کرمانشاه و گیلان دارای ظرفیت خالی محدودی است که بر اساس آن زائران دارای اسناد ثبت نامی  تا تاریخ 1385/01/20 می‌توانند برای اعزام به تمتع در این کاروان ها ثبت‌نام کنند. رئیس سازمان حج و زیارت یادآور شد: پیش از این در برخی استان ها بنا به ظرفیت خالی کاروان های حج آن استان، دارندگان اسناد ثبت نامی حج تمتع تاریخ 1384/12/25 برای نام نویسی در کاروان های حج فراخوان شده بودند.وی در پایان با بیان اینکه زائران متقاضی ثبت نام در این ظرفیت ها می توانند به کاروان های دارای ظرفیت خالی مراجعه کنند، گفت: این دسته از متقاضیان اعزام به حج تمتع باید هزینه خود را به طور کامل در یک قسط پرداخت نمایند. گفتنی است ثبت نام در این ظرفیت های خالی تنها از زائرانی که در همین استان ها ثبت نام کرده اند، صورت می گیرد.

 

کلمات جستجو:

اخبار حج,سازمان حج و زیارت,سفر حج,خرید و فروش فیش حج,حج تمتع

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

آمار سایت جدید

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.