خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

آخرين مهلت پرداخت قسط دوم حج اعلام شد

خبرگزاری آریا-زمان پرداخت دومین قسط حج تمتع که از هفتم اردیبهشت ماه آغاز شد فردا، 20 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.خبرگزاری فرشید معاون اداره حج و زیارت استان تهران  گفت: سهمیه حج تهران در سال 94 کمتر از 12 هزار نفر تعیین شده و بیش از 80 درصد اشخاصی که هزینه ی این سفر را تقسیط کرده بودند، قسط دوم را پرداخت کرده اند.سازمان حج و زیارت 20 اردیبهشت ماه را آخرین مهلت پرداخت قسط دوم سفر حج تمتع در سراسر کشور تعیین کرده است. قسط نخست سفر حج بهمن سال پیش دریافت شد.بیشترین هزینه این سفر 10 میلیون و 900 هزار تومان و کمترین آن هشت میلیون 100 هزار تومان بوده است. هم اکنون فیش های حج تمتع در بازار آزاد با مبلغی در حدود 20 میلیون تومان مبادله می شود.طبق اعلام رییس سازمان حج و زیارت، هزینه سفر حج تمتع امسال نسبت به سال گذشته پنج درصد کاهش داشت.اعزام های حج تمتع از 17 ربیع الاول آغاز خواهد شد.

 

کلمات جستجو:

خرید و فروش فیش حج,فیش حج,اخبار حج,سازمان حج و زیارت,حج تمتع,فروش فیش حج تمتع

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.