خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

 اجرای طرح استفاده حجاج از دستبند الکترونیک
عربستان سعودي طرح ارائه دستبندهاي الکترونيک را براي حجاج به اجرا مي گذارد.روزنامه الوطن روز گذشته نوشت: وزارت حج عربستان به زودي طرح استفاده زائران از دستبندهاي الکترونيک را به اجرا مي گذارد. اين دستبندهاي ضد آب، تراشه اي دارد که اطلاعات زائران، نشاني محل اقامت و سوابق پزشکي آنها در آن ذخيره مي شود. وزارت حج عربستان با بازخواني اطلاعات اين تراشه مي تواند به اطلاعات حجاج دسترسي پيدا کند. اين دستبندها همچنين مجهز به سامانه موقعيت ياب جهاني (GPS)، اطلاع رساني اوقات شرعي، مراحل حج عمره و تمتع و قطب نما براي تعيين قبله مجهز است.يک منبع دولتي اعلام کرد وزراي حج و کشور مطالعات اوليه روي اين طرح را به پايان رسانده اند. اين طرح در حال حاضر براي تامين بودجه به وزارت دارايي ارسال شده است. پس از تصويب وزارت دارايي و مقامات بالاتر، وزارت حج آن را اجرا خواهد کرد.

 

 کلمات جستجو:

خرید و فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج,فیش حج عرب, قیمت فیش حج عمره تشرف ,اخبار حج,سازمان حج و زیارت

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.