دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

   شرط اساسي ايران براي آغاز مجدد اعزام عمره‌گزاران
معمولاً اقدامات به موقع مسئولان یک کشور در دفاع از حقوق شهروندان می تواند به شأن ملی شهروندان آن کشور ارزش و اعتبار ببخشد و آنها را از گزند هرگونه توهین و بی احترامی در امان نگه دارد. حالا بعد از فاجعه فرودگاه جده ، سازمان حج و زیارت بر این باور است که شرط اعزام مجدد عمره گزاران امضای تفاهم و تضمین عربستان برای تأمین امنیت زائران است.حادثه ای که در فرودگاه جده برای دو تن از زائران کشورمان رخ داد، فراموش شدنی نیست. این فاجعه نقطه اوج انفجار کوهی آتشفشانی بود که ماه ها گدازه ها را در دل خود می جوشاند و اما آنها را از دل خود بیرون نمی ریخت. بی احترامی سعودی ها به زائران ایرانی نیز داستان تازه ای نبود که با وقوع یک فاجعه در فرودگاه جده همه را متحیر کند. حجاج ایرانی بارها و بارها با انگشت نگاری، بی احترامی و رفتارهای تحقیرآمیز و تبعیض نژادی مسئولان این فرودگاه مواجه شده بودند اما این بی احترامی ها در قبال ملیت ایرانی کمتر با واکنش عملی و راسخ مسئولان کشورمان مواجه شده بود. اتفاق اخیر در فرودگاه جده اما بستری شد برای یک تصمیم گیری مشخص و اعاده حقوق و احترام به ملت ایران. با تصمیم وزارت ارشاد مبنی بر توقف سفر عمره، ناخودآگاه بسیاری از مردم در پشت خود، مدافع و حامی به نام دولت را کشف کردند که به دفاع از مردم خود برخاسته است. مردم دوست داشتند حمایت مسئولان در مقابل رفتارهای تحقیرآمیز مسئولان سعودی را پیش از اینها همراه خود دیده و کمر خموده ملیت ایرانی از این بی احترامی ها را باری دیگر راست و مستحکم ببینند. همچنان که بعد از اتفاق اخیر ، مسئولان کشور تاجیکستان هم اعزام جوانان خود را به حج ممنوع اعلام کردند.حالا رئیس سازمان حج و زیارت ایران به تازگی از ارسال نامه ای رسمی از سوی عربستانی ها به ایران خبر داده و گفته است که وزارت خارجه عربستان بر اشد مجازات دو پلیس متخلف عربستانی تأکید کرده است. با ارسال این نامه از سوی عربستانی ها به ایران احتمالاً اعزام عمره گزاران دوباره آغاز خواهد شد. البته با یک شرط و آن اینکه وزارت حج عربستان تضمین کافی برای حقوق زائران را در قالب یک تفاهمنامه به ایران ارائه دهد تا مسئولان کشورمان اطمینان حاصل کنند که در هنگام اعزام مجدد زائران هیچگونه حقوقی از آنها تضییع نخواهد شد و در امنیت کامل در این کشور زیارت خواهند کرد.

 

کلمات جستجو:

سازمان حج و زیارت,حج,اخبار حج, خرید و فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج, قیمت فیش حج عمره آزاد, ثبت نام فیش حج عمره, زمان ثبت نام فیش حج عمره, فیش مکه, فیش مکه عمره

 

 

 

بالاترین قیمت فیش حج تمتع فروش فیش حج عمره خرید 1387 خرید فروش فیش حج کرمان عمره آماده تشرف فروش عمره 97 لوازم حج عمره نمایندگی خرید سایت فیشحج : بزرگترین سایت فیش حج خرید و فروش فیش حج عمره نوروز فیش حج تمتع 1384 فروش فیش عمره از اصفهان دفاتر فعال خدمات زيارتي خریدار فیش حج وا فروش فیش حج عمره ارزان خرید و فروش فیش حج در کرمان فيش حج عمره اولويت 359 خرید فیش حج عمره به قیمت 2400 فیش حج فریمان فروش فیش حج تمتع از زنجان فیش حج عمره آزاد93 خرید عمره زنجان فیش حج تمتع اصفهان فیش حج بهشهر فروش عمره از فروش فیش حج تمتع به بالاترین قیمت فروش فیش حج عمره اولویت 400 یش حج عم خرید تمتع 84 فروش فیش حج عمره قبل از عید خرید وفروش فیش حج شاهین شهر خرید و فروش فیش حج عره بانک ملت فروش عمره ثب کسب و کار،موفق،گوگل،فیس بوک،یاهو فروش تمتع فوری خرید فیش حج عمره اولویت اعزام خرید فروش حج تمتع 96 خرید و فروش حج تمتع 97 قیمت خرید فیش حج عمره سال 96 وب سایت استان تهران پرواز حج ماهان

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.