خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

 افزایش ظرفیت تمتع با کاهش 15 درصدی اعزام عوامل اجرایی

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با کاهش 15 درصدی اعزام نیروی انسانی اجرایی به حج تمتع ظرفیت اعزام زائران به سرزمین وحی افزایش یافته است. «سعید اوحدی» رئیس سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار رفاهی باشگاه خبرنگاران با اشاره به کاهش اعزام نیروی اجرایی به تمتع اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توانستیم 15 درصد نیروی انسانی که از عوامل اجرایی در موسم تمتع هستند را کاهش دهد. وی در ادامه افزود: سال گذشته نیز شاهد کاهش 20 درصدی اعزام نیروی انسانی به سرزمین وحی بودیم که منجر به افزایش ظرفیت اعزام زائران به تمتع شد. رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: بر همین اساس و با توجه به اینکه در دو سال گذشته در مجموع 35 درصد اعزام عوامل اجرایی کاهش داشته است از این رو امسال نیز شاهد افزایش ظرفیت محدود برای اعزام زائران خواهیم بود. اوحدی با بیان اینکه اعزام نخستین گروه از زائران تمتع یکم شهریور انجام می‌شود گفت: طبق برنامه‌های سازمان حج و زیارت 64 هزار ایرانی در قالب زائر و عوامل اجرایی در موسم تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

 

 کلمات جستجو:

فیش حج,سازمان حج و زیارت,اخبار حج,فیش حج عمره قیمت, دفتر خرید فیش حج, دفتر خرید فیش حج عمره, خریدار فیش حج

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.