دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

 ابلاغیه‌ای برای تفکیک شیعه و سنی تمتع نداشته‌ایم
با اشاره به نزدیک شدن به ایام حج تمتع گفت: حج تمتع بعنوان فریضه واجب است که در آن سازمان کنفرانس اسلامی سفارت خانه ها و به تبع آن حج و زیارت اسلامی ورود پیدا کرده و برنامه ریزی خود را برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن این فریضه انجام می دهد.از هفته گذشته تمام هماهنگی ها با نمایندگان مرکز حج پزشکی، کارگزاران استان تهران و مدیر کل حراست درخصوص تامین امنیت حجاج در دستور کار قرار گرفت. رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران در خصوص الاغیه عربستان مبنی بر اعلام هویت شریعت حجاج گفت: اگرچه به دولت پاکستان اعلام شده است اما تاکنون ابلاغیه ای از دولت عربستان مبنی بر تفکیک شیعه و سنی به ما اعلام نشده است. گفتنی است، حج تمتع 94 از اول شهریور ماه آغاز خواهد شد که طی آن 64 هزار ایرانی در قالب زائران و عوامل اجرایی به موسم تمتع اعزام خواهند شد.
 

 

کلمات جستجو:

فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج,اخبار حج,سازمان حج و زیارت 

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

آمار سایت جدید

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.