خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

  تعیین 90 درصد نیروهای کادر درمانی حج
معاون حج عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: در حال حاضر 90 درصد افرادی که باید در قالب تیم‌های پزشکی و نیروهای بیمارستانی به عربستان اعزام شوند مشخص شده‌اند که حدود 220 نفر را شامل می‌شود، این افراد سه تا چهار روز قبل آغاز اعزام زائران در سرزمین وحی حاضر خواهند شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ عادل مقصودی نژاد درباره آخرین اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم حج تمتع سال 94 اظهار کرد: 280 پزشک برای معاینه زائران معرفی شده اند و تاکنون 85 درصد معاینات نیز انجام شده است. در این میان فشار خون، دیابت و قند خون بالا از جمله بیماری‌هایی به شمار می‌رود که تعداد زیادی از زائران به آنها مبتلا هستند. براین اساس ما باید آموزش‌های لازم  را به آنها ارائه دهیم که این روند در حال انجام است.وی در ادامه با بیان این مطلب که با توجه به فراهم نبودن شرایط پرواز مستقیم به عربستان داروها ابتدا به ترکیه سپس به عربستان ارسال شد، افزود: در حال حاضر نیروهای مرکز پزشکی در حال پیگیری ترخیص داروها از گمرک عربستان برای ارسال به بیمارستان‌های ما در این کشور هستند.معاون حج عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر درباره اعزام زائران اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی سازمان حج و زیارت قرار است، نخستین کاروان زائران ایرانی یکم شهریورماه وارد سرزمین وحی شوند. در حال حاضر 90 درصد افرادی که باید در قالب تیم‌های پزشکی و نیروهای بیمارستانی به عربستان اعزام شوند مشخص شده‌اند که حدود 220 نفر را شامل می‌شود، این افراد سه تا چهار روز قبل آغاز اعزام زائران در سرزمین وحی حاضر خواهند شد.

 

 

 کلمات جستجو:

فیش حج,فروش فیش حج,خرید فیش حج,اخبار حج,سازمان حج و زیارت

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.