خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

نود و پنج درصد معاینات حجاج انجام شده است / سه تفاوت حج امسال با حج گذشته

سعید اوحدی : رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه 95 از معاینات پزشکی زائران حج امسال انجام شده است، به تشریح 3 تفاوت در حج تمتع امسال با تمتع سال گذشته پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس اوحدی در خصوص آخرین اخبار سازمان حج و زیارت در زمینه حج تمتع گفت: از بهمن سال 93 که ثبت‌نام زائران شروع شد تمام برنامه‌ریزی‌ها انجام شد و تا کنون 95 درصد معاینات پزشکی زائران به اتمام رسیده است.
اوحدی ادامه داد: بعد از شب‌های قدر اطلاع‌رسانی پیامکی را شروع و نکات امنیتی و ایمنی را به زائران ارسال می‌کنیم.
رئیس سازمان حج و زیارت ضمن توصیه به زائران برای حضور در کلاس‌های آموزشی قبل از حج، گفت: به دلیل ازدحام جمعیت در ایام تشریق و وقوف سه روزه زائران در عرفات و مشاعر و حضور مسلمانان از تمام کشورها در موسم حج احتمال شیوع بیماری بسیار بالا است بنابراین توجه زائران به توصیه‌های پزشکی بسیار ضروری است.
وی در ادامه تصریح کرد: هم‌اکنون همایش هایی در سه سطح برگزار می‌شود. یک سطح زائران هستند، سطح دوم مدیران راهنما و سطح سوم مدیران ستادی هستند که همایش‌ها در حال برگزاری است.
اوحدی با بیان اینکه حج تمتع امسال سه تفاوت با حج‌های سال‌های گذشته دارد، گفت: تفاوت اول این است که به دلیل استقبال مردم به مدینه قبل، امسال بیش از 60 درصد زائران حج تمتع مدینه قبل هستند که باعث صرفه‌جویی برای ما و تضمین سلامت زائر نیز می‌شود.
رئیس سازمان حج و زیارت ادامه داد: تفاوت دوم در تعداد حضور پزشکان زن است امسال بمنظور رفاه حال زائران زن ، طرح انطباق در حج بطور کامل انجام خواهد گرفت و از این رو اعزام پزشکان زن به حج با افزایش با 25 درصدی همراه خواهد بود.
وی افزود: تفاوت سوم هم کاهش 5 درصدی هزینه حج تمتع با وجود افزایش نرخ ارز است.
اوحدی گفت: اولین پرواز به تمتع اول شهریور امسال از فرودگاه امام خمینی(ره) و از ایستگاه تهران انجام می‌شود و آخرین پرواز از عربستان در روز 26 مهرماه مصادف با 4 محرم‌الحرام در کشورمان می‌نشیند.

 

کلمات کلیدی:

معاینات- حجاج, اخبار حج, اخبار حج عمره, اخبار حج تمتع, عمره اخبار, تمتع اخبار, حج عمره, حج تمتع

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.