خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

 آغاز صدور روادید زائران حج تمتع؛ دهم مرداد

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: صدور روادید زائران ایرانی حج تمتع سال 94 از هفته دوم شوال مطابق با 10 مرداد آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت، مهندس سعید اوحدی با اشاره به زمان صدور روادید حجاج تمتع اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، جمع آوری گذرنامه‌های زائران به منظور صدور روادید از تاریخ 20 تیر آغاز شده است.
وی در ادامه افزود: بر همین اساس و با توجه به اینکه همه ساله سفارت عربستان در تهران و کنسولگری مشهد از هفته دوم شوال صدور روادید را آغاز می‌کند، از این رو صدور روادید زائران ایرانی نیز از تاریخ 10 مرداد شروع می شود.
اوحدی با بیان اینکه اولین پرواز حجاج ایرانی، یک شهریور انجام می‌شود، گفت: پروازهای رفت زائران تمتع، 20 روز طول می‌کشد، ضمن اینکه اولین پرواز برگشت 7 مهر صورت می‌گیرد.
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه تاریخ آخرین پرواز زائران ایرانی تمتع، 26 مهر است، تصریح کرد: در تمتع سال 94، 64 هزار نفر در قالب زائران و عوامل اجرایی به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.
وی در پایان یادآور شد: 14 مرداد، همایش بزرگ مدیران و دست اندر کاران حج تمتع در شهر مقدس قم برگزار می‌شود تا آخرین اطلاع رسانی در خصوص حج تمتع انجام شود.

کلمات کلیدی:

اخبارحج, اخبار حج تمتع, اخبار تمتع 94, روادید,تمتع

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.