خرید و فروش فیش حج تمتع و عمره با قیمت مناسبجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

فرودگاه بين المللي جده‌ براي حج امسال آماده شد
رسانه هاي سعودي از آماده شدن فرودگاه بين المللي جده براي موسم حج امسال خبر دادند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، اولين پروازهاي حج امسال به طور رسمي از ابتداي ذي القعده در فرودگاه بين المللي جده به زمين مي نشيند.
روزنامه الوطن نوشت: فرودگاه بين المللي ملك عبدالعزيز جده براي استقبال از اولين پروازهاي حج در ابتداي ماه ذي القعده آماده مي شود.
اين روزنامه افزود: تمام بخش هاي دولتي فعال در فرودگاه ملك عبدالعزيز و مجتمع سالن هاي حج آماده استقبال از اولين پروازهاي حجاج بيت الله الحرام آماده مي شود كه اول ذي القعده وارد خواهد شد.
بر اساس اين گزارش، كميته مركزي حج به رياست خالد الفيصل امير مكه مكرمه طرح هاي عملياتي طرف هاي امنيتي و وزارتخانه هاي حج، تجارت، بهداشت و رياست امور مسجدالحرام و مسجدالنبي(ص) و بخش هاي مختلف دولتي و خصوصي را بررسي كرد.
اين گزارش مي افزايد؛ مكه مكرمه و مشاعر مقدسه شاهد اجراي طرح هاي متعددي براي تسهيل اداي مناسك حج و عمره است كه از جمله مي توان به طرحهاي توسعه مسجدالحرام و مسجد شريف نبوي(ص) اشاره كرد تا بيشترين تعداد حجاج و عمره گزاران را در خود جاي دهند.
اين گزارش به طرحهاي كمربندي كه مكه مكرمه را با تمام محورهاي اصلي به مشاعر مقدسه براي تسهيل جابجايي حجاج وصل مي كند و قطار مشاعر مقدسه و قطار حرمين اشاره كرده است.

 کلمات کلیدی: فیش حج, حج تمتع, حج عمره, خرید و فروش فیش حج, اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار حج عمره, برنامه حج تمتع

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.