دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

اعلام نتایج عتبات

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان سفر عتبات که از 19 لغایت 25 مرداد ماه برای پیش ثبت نام عتبات اقدام کرده اند، از امروز می توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.haj.ir از نتایج قرعه کشی این پیش ثبت نام ها مطلع شوند.
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت ، متقاضیان اعزام به عتبات عالیات برای سفرهای 24 شهریور لغایت 30 آبان 94 که در سامانه عتبات سازمان حج و زیارت پیش ثبت نام کرده اند، از امروز می توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.haj.ir از نتایج قرعه کشی و زمان قطعی نمودن ثبت نام خود در کاروان ها مطلع شوند.
بر اساس این اعلام دارندگان اولویت های 1 و 2 از ساعت 9 صبح فردا(چهارشنبه) ، دارندگان اولویت های 3 و 4 از ساعت 10 صبح فردا، دارندگان اولویت های 5 و 6 از ساعت 11 فردا و همچنین دارندگان اولویت 7 از ساعت 14 بعد از ظهر فردا چهارشنبه 28 مرداد ماه می توانند با مراجعه به سامانه عتبات، نسبت به قطعی نمودن ثبت نام خود در کاروان های عتبات اقدام کنند.
لازم به توضیح است، دارندگان اولویت 8 (ذخیره) روز یکشنبه اول شهریور ماه 94 می توانند با مراجعه به سامانه پیش ثبت نام عتبات از آخرین وضعیت پذیرش خود مطلع شوند.
گفتنی است مناسبت های روز عرفه، عید قربان، تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در این دوره از اعزام های عتبات واقع شده است.

 

کلمات کلیدی: نتایج عتبات, خرید و فروش فیش حج, خرید فیش حج, فروش فیش حج, فروش حج عمره, خرید حج عمره, خرید و فروش حج عمره

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.