خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

حوادث حج تمتع سال 94: اسامی مجروحین ایرانی بستری در بیمارستان مکه اعلام شد

روابط عمومی سازمان حج و زیارت اسامی مجروحین حادثه روز گذشته مکه مکرمه که هنوز در بیمارستان بستری و تحت مداوا هستند، اعلام کرد.
بر اساس اطلاعیه سازمان حج و زیارت، آقای علی قنبری، آقای یاور حسینی، آقای علی اکبر عظیمی، خانم گوشواره موسوی، خانم زهرا باقریان و خانم فرح نیک اختر مجروحین حادثه روز گذشته مکه هستند که در بیمارستان مرکز پزشکی حج و زیارت در مکه مکرمه بستری هستند.
این اطلاعیه می افزاید : آقای عباسعلی زکریای نجف آبادی، خانم معینه گرامی تاج آبادی، خانم نرگس کفاشیان، خانم فاطمه نصیری، آقای پیروز کریمی احمد آبادی و خانم محترمه ملاح زائران مجروح ایرانی هستند که در حال حاضر در بیمارستان سعودی مکه بستری و تحت درمان هستند.
شایان ذکر است باقی مجروحین این حادثه پس از مداوا به کاروان های خود بازگشته اند.

کلمات کلیدی: اخبار حج, فیش حج, حادثه حج تمتع, حوادث مسجد الحرام, آخرین اخبار حج, اخبار تعلیق حج عمره,حادثه حج تمتع سال 1394, اخبار سفر حج عمره و تمتع, آخرین اخبار از عربستان و حج عمره, اخبار حج تمتع, اخبار تعلیق حج عمره

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.