دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

دولت تلاش خوبی برای تامین نیازهای زائران اربعین حسینی داشته است
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: باید سعی کنیم سال به سال مراسم اربعین حسینی با رونق بیشتری برگزار شود و دولت نیز تلاش خوبی برای تامین نیازهای زائران اربعین حسینی داشته است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از ایرنا، این مرجع تقلید روز یکشنبه در دیدار سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور افزود: با عاشورا و کربلا به دنیا نشان داده ایم که این واقعه در تاریخ مقطعی نیست بلکه یک مکتب و مدرسه است که تا قیامت باقی و برقرار خواهد بود و مانوری برای هیهات منا الذله است که می تواند 20 میلیون انسان را در یک روز در یک نقطه جمع کند. آیت الله نوری همدانی بیان داشت: جمع کردن این تعداد انسان از عهده هیچ قدرتی در دنیا برنمی آید و چون مکتب عاشورا با عظمت است همیشه کفر، نفاق و صهیونیست با آن مخالف بودند. وی گفت: دشمن همواره سعی کرده مانع مکتب عاشورا شود و در قرن های گذشته بارها مقبره مطهر امام حسین(ع) تخریب شده و برای زائران مشکل هایی بوجود آمده، اما روح زیارت امام حسین(ع) بسیار تاثیرگذار و نجات دهنده از انحطاط و عقب ماندگی هاست. آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: مساله امنیت بسیار مهم است و دشمنان سعی کرده اند از راه اختلاف و برهم زدن امنیت به پیکر اسلام ضربه بزنند و از همه جهات تامین امنیت زائران اربعین بسیار مهم است. وی ادامه داد: مسئولان باید امنیت را که بستری برای سایر کارها چون کارهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی است تامین کنند و اگر امنیت نباشد نظام قوام پیدا نمی کند، هم چنین مراعات حقوق باید در جامعه اسلامی وجود داشته باشد و شاهد فراوانی نعمت نیز باشیم. وی اظهارکرد: مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت بعد از فاجعه منا بسیار زحمت کشید و باید از وی که برای خدا کار کرد تقدیر کنیم و کاری که با اخلاص و برای خدا باشد تاثیرگذار است. فاجعه منا دوم مهرماه امسال همزمان با روز عید قربان حین رمی جمرات ، بر اثر سوءمدیریت مسئولان سعودی رخ داد.
ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت وگو می کنند.

 

 

کلمات جستجو:

فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج 

فیش حج ابهر اصول و فروع دین عمره و تمتع - فیش حج نتایج زنده فوتبال فروش فیش حج واجب از مازندران خرید و فروش فیش حج واجب اقساطی خرید فیش حج کهگیلویه و بویراحمد خرید فیش حج تمتع 1395 خرید فیش حج تمتع از شهر کرج خرید فیش حج نوروز 94 قیمت فیش حج در شهرکرد فروش حج عمره بدون واسطه خریدار فیش حج آماده تشرف فیش حج تمتع فروش فیش حج واج خرید فیش حج تکی قیمت فیش حج آزاد عمره در ورامین خرید فروش فیش عمره در قم فروش فيش حج عمره با اولويت تشرف در 88 فروش عمره سال 87 فیش عمره اولویت خرید فروش فیش حج عمره تمتع خریدوفروش فیش حج در تهران رزرو حج 4 عدد فیش عمره بانک خرید و فروش فیش حج در خرم آباد فیش حج عمره بانک ملت استان تهران خرید و فروش فیش حج رابر آخرین قیمت فیش حج عمره تهران فروش عمره بانک ملت رشت نمایندگی خرید و فروش فیش حج در رشت فروش حج عمره بانک ملی اصفهان خرید و فروش فیش حج تمتع رفسنجان اخبارحج عمره فروش عمره اولویت 480 فروش بلیط عمره 94 فروش سه فقره فیش بانکی فروش عمره اولویت 402

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.