خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

  آخرین مهلت بازگشت زائران اربعین به ایران

وی در ادامه درباره آخرین مهلت زائران اربعین برای بازگشت به کشور اظهار کرد: زائرانی که ویزای اربعین را از عراق گرفته‌اند تا پایان ماه صفر مهلت دارند به کشور برگردند، اگرچه تا کنون حدود 95 درصد زائران ایرانی به کشور برگشته‌اند و آن 5 درصد هم احتمالا به انگیزه 28 صفر، برنامه‌شان را طولانی کرده‌اند.
مدیر عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین درباره تعداد زائران گمشده و یا دستگیر شده در عراق گفت: مسوول پیگیری امور گمشدگان و دستگیرشدگان، سفارت و کنسولگری ایران در عراق است. در وزارت خارجه کشورمان نیز دایره امور اجتماعی، اطلاعات مربوط به زائرانی را که به عراق رفته اند و هیچ خبری از آن ها در دست نیست، پیگیری می کند.
آغاز سفرهای کاروانی به عراق پس از 10 روز وقفه
نظافتی سپس از آغاز دوباره سفرهای کاروانی به عراق پس از 10 روز وقفه خبر داد و افزود: از 15 آذرماه اعزام کاروان های هوایی آغاز شده و از 19 آذرماه نیز سفر زمینی کاروان ها شروع می شود.

 

 

کلمات جستجو:

فیش حج,اخبار حج,خرید و فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, قیمت فیش آزاد , قیمت فیش حج آزاد عمره, قیمت فیش حج عمره, فیش حج عمره قیمت, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره 

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.