خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج و فلسفه آن

فلسفه فیش حج عمره و تمتع

فیش حج در واقع یک فیش واریز بانکی است که به منظور ثبت نام در حج عمره و تمتع به این نام مرسوم شده، متاسفانه چون مسافرت به مکه و مدینه دارای محدودیت می باشد هر کشور سهمیه خاص دارد (بر اساس جمعیت مسلمانان آن کشور) و این سهمیه برای کشور ایران برای تمتع.... و برای عمره .....نفر می باشد.به دلیل همین محدودیت سازمان حج زیارت جهت اعزام به حج عمره و تمتع اقدام به اسم نویسی از طریق بانک ملی و ملت نموده است با توجه به اعلام سازمان حج و زیارت جهت آزاد بودن نقل و انتقال به غیر(غیر از افراد درجه یک شخص)  کسانی که می خواهند فیش حج تهیه کنند و یا فیش خود را واگذار نمایند در سر در گمی قرار گرفته اند.این سایت فیشحج مرجع کاملی است که خریداران و فروشندگان بتوانند در منزلشان و به صورت رایگان مشتری مربوط را پیدا کنند و با قیمت عادلانه معامله نمایند و این مشکل برطرف شود. و شما نیز با اطلاع رسانی در بین دوستان و آشنایان می توانید در رسیدن به این هدف ما را یاری دهید

فلسفه فیش حج

اولویت فیش حج واجب (تمتع)

برای فیش حج تمتع از سال 79 الی 12/86 ثبت نام شده است که به ترتیب تاریخ فیش، اولویت اعزام مشخص می شود در حال حاضر تا تاریخ 29/11/85 به سفر حج سال 96 مشرف شده اند و هر سال سازمان حج چند ماه (حدود دو ماه) را بسته به ظرفیت اختصاص داده شده به ایران و تراکم ثبت نام در ماه های مذکور اعلام می نماید.

نوبت فیش حج عمره

در سالهای 86و87 و سال 90 ثبت نام عمره صورت گرفته است و براساس قرعه کشی  اولویتی به فیش های ثبت نامی اختصاص  داده شده است که اولویت ها از 1 تا 300 برای سال 86و87 و اولویت 300 تا 600 برای ثبت نام سال 90 در نظر گرفته شده است.

نحوه نقل و انتقال قطعی فیش حج تمتع و عمره

نقل و انتقال قطعی فیش حج عمره تا اولویت 600 برای افراد غیر (غیر فامیل درجه 1)صورت می پذیرد.
نقل و انتقال فیش حج تمتع : فیش هایی که ثبت نامی قبل از مورخ 30/03/85 می باشد قابل انتقال به غیر(غیر فامیل درجه یک)می باشد
توجه:  تاریخ مربوط به تهران و بعضی از شهر های بزرگ می باشد. ولی در بعضی از شهرستان ها به تشخیص سازمان حج استان و محدودیت کاروان ها شاید تاریخ فوق الذکر تغییر کند.
 
کلمات مرتبط: فیش حج, فلسفه فیش حج, فلسفه فیش حج تمتع, فلسفه فیش حج عمره

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.