خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

نظم بی نظیر ایرانیان در مراسم حج واجب امسال

امام‌جمعه هندیجان با بیان اینکه نظم ایرانیان در مراسم حج تمتع امسال مثال‌زدنی بود گفت: متأسفانه عده‌ای روشنفکر نادان با تبلیغات مسموم علیه حج ابراهیمی، محمدی مردم را ازین امر واجب دور می‌کردند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد ساری اصل شامگاه امروز در جلسه ستاد نماز جمعه که در دفتر وی برگزار شد اظهار داشت: حج امسال با همکاری بعثه مقام معظم رهبری، وزارت خارجه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، هدف نظام اسلامی این است که حج ابراهیمی و آئین محمدی حج محمدی تعطیل نشود.
وی افزود: حج یک همایش بزرگ است که یک ماه به طول کشیده و این بهترین زمان برای نظام اسلامی، انقلاب اسلامی و ملت ایران است تا حقانیت خود را به تمام جهانیان برساند.
امام‌جمعه هندیجان بیان کرد: حج ابراهیمی، محمدی یک مناسک عظیم معنوی که میلیون‌ها نفر مسلمان از همه نقاط جهان در سرزمین حجاز جمع شده و این بهترین فرصت برای ملت ما جهت تبلیغ مذهب اهل‌بیت (ع) است.
وی گفت: متأسفانه وهابیت منحوس، فاسد در دنیا و مراسم حج تبلیغ می‌کنند که مردم ایران مسلمان نیستند، بنابراین وظیفه ما در حج زدودن این تبلیغات مسموم و منفی است. به برکت ایستادگی رهبری و نظام ایران اسلامی مردم مسلمان بیدار شده‌اند.
ساری اصل عنوان کرد: ملت ما باید در هر فرصت جهت تبلیغ و روشنگری سالم، صحیح در خصوص مذهب اهل‌بیت عصمت و طهارت استفاده کرده و توطئه‌های وهابیان خبیث را خنثی کند. در حج 96 ما شاهد تغییر رفتار رژیم منحوس سعودی با ایرانیان بودیم.
مدیریت ایران در حج بهترین، منظم‌ترین تشکیلات است
وی افزود: ازنظر دوست، دشمن و سعودی‌ها تشکیلات و مدیریت حج جمهوری اسلامی ایران بهترین مدیریت، منظم‌ترین، باانضباط‌ترین تشکیلات در جهت برگزاری مناسک حج بوده است. به‌طوری‌که برخی حجاج غیر ایرانی به این مهم اقرار داشتند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی هندیجان که خود نیز در حج تمتع شرکت کرده بود بیان کرد: جمهوری اسلامی با مدیریت استراتژیک و منظم خود همه نگاه‌ها را به سمت خود آورده و سبب غبطه دیگر حجاج کشورهای اسلامی شد.
وی گفت: مدیریت ایران با آن‌ همه امکانات و اماکن فرهنگی، دیپلماتیک توانسته چنان هیبت و مدیریتی از خود نشان دهد که حتی تشکیلات آن منظم‌تر و بهتر از سعودی‌ها و این به اقرار دیگر حجاج است.
ساری اصل عنوان کرد: چه‌بسا اگر حج امسال برگزار نمی‌شد بین ما و سعودهای تنش بیشتر و جنگی رخ می‌داد، اما به برکت حج امسال نگاه‌ها، رویکردها تغییر، رفتار این رژیم با حجاج، روحانیون بهتر و مناسب‌تر شد.
وی گفت: سعودی‌ها برای ایجاد امنیت بیشتر مقابل هتل ایرانیان پلیس مستقر کرده تا خدایی نکرده کسی از این وهابیت ملعون مزاحم حجاج ایرانی نشود. امسال مسیر رمی جمرات حجاج ایرانی برخلاف گذشته بسیار هموار و خلوت بود.
روشنفکران غرب‌زده به‌غلط علیه حج ابراهیمی، محمدی تبلیغ می‌کردند
ساری اصل عنوان کرد: من سؤالی از روشنفکران غرب‌زده دارم چرا این‌همه علیه حج تبلیغ کرده تا مردم به این سفر معنوی نروند، اما خودشان بیش از جمعیت 85 هزارنفری حجاج به ترکیه و سواحل مفسده بازی آن رفته‌اند.
وی افزود: در ترکیه چه خبر است که مردم را از رفتن به حج، عتبات عالیات و دیگر اماکن مقدس نهی کرده اما خودشان هزینه‌های میلیاردی در سرزمین مفسده بازی‌ها خرج می‌کنند، کسی نیست به آن‌ها بگوید چرا شما در آن کشور پول ایران را ریخت‌وپاش می‌کنید.
امام‌جمعه هندیجان خطاب به کسانی که علیه حج تبلیغ می‌کردند بیان کرد: از خدا و روز قیامت بترسید که مردم مؤمن و ولایت مدار را از اهل‌بیت (ع)، مقدسات الهی با توطئه جدا کرده و خود در مکان‌های گناه همانند ترکیه می‌روید.
وی گفت: عده‌ای که با دشمنان اسلام همراه شده می‌خواهند جریان انقلابی، اسلامی، ولایی، جهادی، بسیجی از چهره و باطن مردم مسلمان ایران خارج کنند، اما به حول و قوه الهی خودشان نابود خواهند شد.

فیش , فیش حج, فیش حج عمره, فیش حج تمتع, مشاور فیش حج, افزایش حقوق, منصف ترین خریدار فیش حج, دفتر فیش حج, دفتر فیش حج تمتع, دفتر فیش حج عمره, فیش حج تهران, فیش حج شهریار, فیش حج اندیشه, فیش حج ورامین, اولویت فیش حج عمره, قیمت خرید فیش حج, خدمات فیش حج, خدمات فیش حج عمره, خدمات فیش حج تمتع, خدمات فیش حج واجب

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.