خرید و فروش فیش حج عمره ( بانک ملی و بانک ملت )جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

خبر مهم مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت

ما متولی امور زیارت هستیم اما در برخی زمینه ها خلأ قانونی داریم

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت می گوید: با اینکه قانون ، سازمان حج و زیارت را متولی امور زیارت می داند، اما این سازمان نمی تواند مانع فعالیت افراد غیر مجاز در این زمینه شود.
بنابرگزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمات حج و زیارت محسن نظافتی با اشاره به فعالیت 2500 دفتر رسمی و دارای مجوز زیر نظر این سازمان در سراسر کشور افزود: سازمان حج و زیارت همواره مدافع حقوق این دفاتر بوده است اما به نظر می رسد این حقوق توسط برخی افراد غیرمجاز در حال ضایع شدن است.
وی با اعلام اینکه همه ساله تعداد قابل ملاحظه ای از هموطنان از طریق افراد غیر مجاز به عتبات اعزام می شوند، در حالی که از کمترین امکانات و خدمات امنیتی و ایمنی، بهداشتی و سلامت، تغذیه و مسکن بهره‌مندند، خواستار چاره جویی و اقدام قضایی و انتظامی برای مهار این افراد شد.
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت همچنین به تلاش این سازمان برای تقویت ضوابط قانونی دراین زمینه اشاره و ابراز امیدواری کرد؛ مراجع ذیربط بتوانند با تصمیمی در این زمینه خلأ قانونی موجود را برطرف سازند.
نظافتی به وقوع چندین مورد حادثه برای زائرانی که طی سالهای اخیرتوسط افراد غیرمجاز به عتبات اعزام شده بودند اشاره کرد و گفت: سازمان حج و زیارت برای جلوگیری از وقوع حوادثی از این دست، همیشه مدافع حقوق دفاتر خدمات زیارتی خواهد بود.
خبر مهم مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت

کلمات کلیدی: فیش حج, اخبار حج, اخبار روز دنیا, اخبار سازمان حج و زیارت, اطلاعیه سازمان حج و زیارت, کاظمین, سامرا, کربلا, خرید و فروش فیش حج

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.