خرید و فروش فیش حج تمتع و عمره با قیمت مناسبجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

گزارشی از سایت فیشحج : خبر برای زائران حج تمتع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و وبگردی سایت فیشحج؛ حمید محمدی امروز در همایش متمرکز زائرین حج تمتع استان قزوین، سرمایه صلی سازمان حج و زیارت را زائرین دانست و اظهار کرد: وجود زائرین عزیز هویت و فلسفه وجودی سازمان حج و زیارت است. وی، حج را کنگره بزرگ اسلام و یک حرکت عظیم و بی نظیر در دنیا و جهان اسلام خواند و گفت: ما فضای حج را ھمانند سال گذشته در شرایطی برقرار می کنیم که رابطه دوجانبه بین جمهوری اسلامی ایران و عربستان وجود ندارد، اما موضوع حج به لحاظ اهمیت بسیار زیادش، از روابط دو جانبه کاملا جدا تلقی شده است و بر همین اساس پیش می رود.
وی افزود، با اینکه فقدان روابط دوجانبه محدودیتهای زیادی را ایجاد کرده و بر سختی کار بسیار افزوده است، اما خدمتگزاران شما در سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رھبری و تمامی خادمین حجاج از جمله مدیران مجموعه ها، مدیران کاروانهاو همکاران آنها در هر رده ای همه سعی و تلاش خود را بکار بسته اند تا زائرین با آسودگی و در کمال آرامش از برکات این سفر معنوی بهرمند شوند و اعمال حج خود را به بهترین نحو ممکن انجام دھند.
رییس سازمان حج و زیارت، فرآیند عملیات حج را بسیار پیچیده و سخت برشمرد و توضیح داد: بعد از حج سال گذشته حدود 25 کارگروه از کارشناسان خبره در مورد واکاوی و آسیب شناسی حج تشکیل شد و هدف از این کارگروه‌ها ، مرتفع گردد مشکلات برای سالهای بعد بود.

اخبار فیش حج | تمتع 97
محمدی به موضوع اسکان نیز اشاره کرد و افزود: اسکان زائرین در مدینه منوره با توجه به تخریب بخشی از ھتلھای این شهر و عدم جایگزینی ھتلھای جدید، نسبت به ھتلھای مکه کیفیت پایین تری دارد .وی طول اسکان در مدینه را ناشی از محدودیت تعداد هتل مناسب حداکثر ۶ روز دانست و گفت: دست اندرکاران سازمان حج و زیارت تمام تلاش خود را برای رفاه و آسایش زایران انجام داده اند؛ البته برخی مشکلات موجود در مدینه برای زایران همه کشورها وجود دارد که امیدواریم این دغدغه ها هم با سعه صدر زائران به خوبی پایان یابد.
رییس سازمان حج و زیارت در خصوص تغذیه زائرین نیز اظهار کرد: تغذیه زائرین کشورمان در ھتلھا پخت نمی شود بلکه این فرآیند در آشپزخانه ھای متمرکز و توسط آشپزھای مجرب ، زیر نظر کارشناسان بهداشت و با موادی مرغوب و تجهیزات مدرن و با توجه جدی به اصول بهداشتی و سلامت انجام می گیرد.
محمدی در خصوص موضوعات پزشکی و درمانگاھھای زائرین اظهار کرد: درمانگاه‌های تخصصی در مدینه ‌و مکه ایجاد کرده ایم که زائرین می توانند جھت معالجه به آنھا مراجعه کنند؛ البته لازم است زائرین اصول بھداشتی و مسائلی که باعث بیماری نشدن آنها می شود را مورد توجه قرار دهند و به پیشگیری قبل از درمان بپردازند.
وی به خدمات درمانی ‌در‌ مشاعر مقدس اشاره کرد و افزود: طبق توافقنامه صورت گرفته با طرف سعودی، حجاج ما می توانند از خدمات پزشکی عربستان در منا و عرفات استفاده کنند.
رییس سازمان حج و زیارت در همین رابطه تاکید کرد: طبق توافقات انجام شده با مسئولین سعودی حجاجی که در عرفات و منا به پزشک نیاز دارند، می تواند به نزدیکترین درمانگاھھای سعودی که در منطقه ایران قرار دارد، مراجعه کنند.
محمدی با تاکید بر اهمیت اصل امنیت و سلامت حجاج گفت: لازم است حجاج محترم به تمامی نکات و مواردیکه مدیران کاروانها اعلام کرده اند توجه جدی داشته باشند. وی ادامه داد در همین رابطه توجه به قوانین و مقررات کشور میزبان نیز بسیار مهم است.
وی در خصوص اسکان در مشاعر مقدس در ایام تشریق بیان کرد: با توجه به گرمی ھوا در موسم حج که گرمترین زمان سال در عربستان می باشد گفت: اقدامات بسیار خوبی در عرفات شده است، کسانیکه سالهای قبل مشرف شده اند می توانند این تفاوت بسیار برجسته را تبیین کنند. در عرفات چادرهای سنتی و کوچک و کوتاه به خیمه های بسیار بزرگ و مرتفع و دارای کولرهای گازی تبدیل شده است، اما با این وجود محدودیتهایی مثل تنگی و مضیقه جا وجود دارد که حجاج محترم باید زائرین با سعه صدر و کمی حوصله این کاستی ھارا تحمل کنند.
وی با اشاره به محدودیت وسعت منا و مضیقه جای استراحت حجاج در خیمه های منا، گفت: ممکن است عده ای بگویند در این شرایط که محدودیت و مشکل جا هست، تعداد کمتری به حج ببریم. باید توجه داشت اگر سازمان بتواند سالی یکصد هزار نفر را هم به حج اعزام کند، تشرف یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفری که از 12 سال پیش در نوبت و انتظار تشرف هستند تا 14 سال دیگر بطول خواهد کشید.اگر تعداد کمتری مثلا 50 هزار نفر اعزام شوند، زمان انتظار به 28 سال افزایش خواهد یافت و ممکن است حج قسمت عزیزانی که سالیان متمادی در انتظار هستند، نشود.
وی با اشاره به روحیه همکاری و تعاون مردم خوب ایران گفت: یقینا همه حجاج حاضر هستند یکی دو شب سختی و مضیقه جا را تحمل کنند اما زمینه را برای تشرف زودتر هم وطنان چشم انتظارشان فراهم کنند.
رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص ھزینه اعزام زائرین که در این روزھا ھجمه ھایی علیه آن شده و عده ای بیان می کنند که چرا بایستی ھزینه زائرین با ارز 3900 تومانی تامین شود گفت: ارز مورد نیاز زائرین با وجوهی که خود زائرین در اسسفند ماه در هنگام ثبت نام پرداخت کرده اند، طبق نرخ روز بانک مرکزی خریداری شده است و ھیچ منتی هم بر زائرین نیست.

منبع : حج و زیارت

 

فیش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع, قیمت فیش حج در برابر دلار, قیمت ارزی فیش حج, فیش حج تمتع, فیش حج عمره, اخبار حج تمتع, اخبار حج عمره, حج عمره و تمتع, قیمت فیش حج تمتع 97, قیمت فیش حج عمره 96, قیمت فیش حج عمره 90, خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید و فروش فیش حج تمتع, فیش حج 97, فیش حج 98, فیش حج اقساطی, فیش حج ارزان, خرید و فروش فیش حج تمتع ارزان, فیش حج واجب, خرید و فروش فیش حج واجب, خریدار فیش حج تمتع, فروشنده فیش حج تمتع, خریداران فیش عمره, فروشندگان فیش عمره

فروش عمره بزرگسال خریدوفروش فیش عمره از کردس اخبار حج و فیش حج فروش فیش حج دهقان رئیس خریدار فیش حج رفسنجان دفتر فروش فیش حج در مشهد حج عمره ملت فروش فیش حج تمتع 1386 خرید فروش تمتع97 خرید فیش حج عمره بانک ملت اندیشه قیمت هر کیلو طلا هزینه حج تمتع 98 خدمات فیش حج تمتع و عمره تلگرام رسمی خرید و فروش فیش حج قیمت حج عمره تهران توزیع فیش حج عمره خرید حج عمره استان تهران خرید و فروش فیش حج تمتع شهر تهران فروش فیش حج عمره اولویت 306 خرید فروش فیش حج آبادان فیش حج بی واسطه فیش حج مرکز تهران دفتر حج عمره و واجب فروشنده منصف فیش حج در تهران قبض سپرده گذاری تمتع محمودآباد دفتر فروش فیش حج در زاهدان فیش عمره 370 قبض سپرده گذاری عمره تهران قیمت حج عمره آزاد در مشهد خرید فیش حج عمره د دفاتر حج عمره دفتر فروش فیش حج جمالی فیش عمره بانک خرید فیش حج تمتع 97 ثبت نام کاروان حج تمتع فیش حج عمره کرج کانال ای گپ فیش حج عمره فروشنده فیش حج تمتع سود بانکی فیش حج واجب

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.