دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

عاشقان مکه از شهر اصفهان به سرزمین وحی از 8 مرداد اعزام می شوند

فیش حج : مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: نزدیک به شش هزار زائر اصفهانی از 8 تا 19 مرداد امسال رهسپار خانه خدا می‌شوند. غلامعلی زاهدی با اشاره به زمان اعزام زائران حج تمتع در سال جاری اظهار کرد: از هشتم تا نوزدهم مرداد از اصفهان اعزام‌ها انجام می‌شود.
وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، زمان برگشت زائران از هشتم تا بیست و یکم شهریور خواهد بود.
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با بیان اینکه با فرودگاه هماهنگی به عمل آمده و آمادگی کامل برای اعزام زائران وجود دارد، گفت: شرکت «ایران ایر» مسئولیت اعزام زائران را به عهده گرفته است.

فیش حج اصفهان || خرید و فروش فیش حج اصفهان
وی خاطرنشان کرد: غیر از استان اصفهان، استان چهار محال بختیاری و یک کاروان هم از یزد از اصفهان اعزام خواهند شد.
زاهدی با اشاره به سهمیه زائران استان اصفهان اظهار کرد: پنج هزار و 791 زائر و 214 نفر عوامل به خانه خدا مشرف می‌شوند.
وی تصریح کرد: این تعداد زائر اصفهانی در قالب 41 کاروان که 12 مورد مربوط به مدینه قبل و 29 کاروان به مدینه بعد اختصاص دارد، به حج مشرف می‌شوند.

منبع: نصف جهان

 

 

فیش حج, فیش حج اصفهان, خرید فیش حج اصفهان, فروش فیش حج اصفهان, خرید و فروش فیش حج اصفهان, اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار فیش حج اصفهان

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.