دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

تقریبا 20 هزار زائر ایرانی به مدینه منوره اعزام شدند

به گزارش خبرنگار حج و زیارت فیش حج، اولین گروه زائران حج تمتع از 27 تیرماه به مدینه منوره مشرف شدند. با توجه به محدودیت‌های فرودگاه‌های عربستان امکان اعزام تمامی زائران در ایام حج به این کشور وجود ندارد بر همین اساس پروازهای هر کشور با برنامه‌ریزی قبلی صورت می‌گیرد تا تداخلی در پروازها ایجاد نشود به همین دلیل پروازهای زائران حج کشورهای مختلف دنیا از اوایل ذی القعده آغاز می‌شود..

آمار زائران حج تمتع || فیش حج تمتع 97 | اخبار حج تمتع
با توجه به لزوم حضور 85 هزار و 200 نفر از زائران ایرانی خانه خدا تا 24 مردادماه، اعزام زائران کشورمان با توجه به زمان‌بندی در حال انجام است و زائران مدینه اول تا هشتم مردادماه به مدینه مشرف می‌شوند و پس از آن زائران مدینه دوم نیز تا 24 مرداد عازم مکه مکرمه خواهند شد.
بر اساس آمارها تا شب گذشته چهارم مردادماه 19 هزار و 300 نفر از زائران کشورمان به سرزمین وحی منتقل شده‌اند که بر اساس توافق بین ایران و عربستان سعودی نیمی از پروازهای حج تمتع از طریق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و نیمی دیگر از طریق هواپیمایی عربستان سعودی انجام می‌شود.

منبع : خبرگزاری فارس

 

 

 

 

 

اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار حج عمره, فیش حج, فیشحج, سایت فیشحج, جدیدترین اخبار حج, آخرین اخبار حج تمتع97, حج تمتع 97, خرید و فروش فیش حج 97

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.