خرید و فروش و مشاوره در امور فیش حج تکی و عمده فوریجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

مدیر عملیات حج تمتع نصرالله فرهمند : جدیدترین برنامه‌ریزی رفاهی برای زائران مدینه دوم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فیش حج از سازمان حج و و زیارت، مدیر عملیات حج تمتع تازه‌ترین برنامه ریزی‌ها برای زائران مدینه بعد که از میقات به جحفه منتقل می‌شوند را به طور کامل تشریح کرد.

مهم ترین رویداد حج تمتع 97

نصرالله فرهمند درباره برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای زائران ایرانی مدینه بعد که از میقات جحفه مُحرم می‌شوند، گفت: در گذشته برای آن دسته از زائران مدینه بعد که زمان حرکت و وصولشان به مکه مصادف با طلوع آفتاب بود از اتوبوس‌های مکشوف(بدون سقف) استفاده می‌شد اما با توجه به گرمای شدید و خطراتی که برای سلامت حجاج وجود دارد این روند با هدف حفظ سلامت حجاج، در حج امسال تغییر کرده است.
وی افزود: بنابر این برنامه‌ریزی‌ها امسال آن دسته از زائران مدینه بعدی که در ساعات قبل از طلوع آفتاب عازم جحفه می‌باشند دیگر با اتوبوس‌های مکشوف این مسیر را طی نمی‌کنند.
مدیر عملیات حج توضیح داد: برای این دسته از زائران، محل‌هایی برای استراحت تدارک دیده شده است تا بعد از پذیرایی و رفع خستگی در ساعات نزدیک به غروب آفتاب و با اتوبوس‌های کولردار به جحفه منتقل شوند.
به گفته فرهمند با این برنامه‌ریزی نه تنها زائران به استراحت می‌پردازند بلکه از اتوبوس‌های کولردار و مجهز برای عزیمت به جحفه و سپس مکه مکرمه بهره‌مند خواهند شد./

فیش حج, برنامه ریزی حج تمتع, اخبار حج, جدیدترین اخبار حج تمتع, خرید و فروش فیش حج, حج تمتع 97, رویدادهای مهم حج تمتع 97

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

آمار سایت جدید

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.