خرید و فروش فیش حج تمتع و عمرهجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

اولین گروه زائران حج تمتع از همدان با ده ساعت تاخیر به جده اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ارسالی فیش حج مرکز همدان ، مدیر فرودگاه همدان گفت : امروز ۲ پرواز به تعداد ۵۰۰ نفر از زائران استان های همدان و کردستان به عربستان اعزام شدند.
آقای کلوندی با اشاره به علت تاخیر اولین پرواز افزود : علت تاخیر در پرواز نخست نقص فنی در هواپیما بود که در برگشت با تاخیر بازگشت. او خاطرنشان کرد : پرواز زائران از فرودگاه همدان تا ۲۱ مرداد ادامه دارد.
آقای کریم پور معاون حج و زیارت استان هم گفت : چهار هزارو ۲۰۰ زائر در قالب ۱۷ پرواز از فرودگاه همدان به حج اعزام می شوند.
او افزود : ۱۵ کاروان متعلق به استان کردستان و ۱۶ کاروان متعلق به استان همدان است./

آخرین اخبار رسمی حج تمتع

فیش حج, اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار تمتع امسال, خبرنگار ارسالی فیشحج, خبرهای داغ از جده, خبرهای داغ از مکه, خبرهای داغ از مدینه, آخرین اخبار رسمی حج تمتع, آخرین اخبار تمتع, اخبار تمتع, اخبار به روز حج تمتع97, خرید و فروش اخبار حج, جدیدترین های سال 97, اخبار حج تمتع سال 98

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.