خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشورجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

اعزام زائران حج تمتع سال۹۷ امروز به پایان می رسد

به گزارش خبرنگار فیش حج ، امسال بیش از سه میلیون مسلمان از کشورهای مختلف به حج تمتع مشرف می‌شوند که از این تعداد ۸۶ هزار و ۲۰۰ نفر از کشورمان هستند.
زائران ایرانی خانه خدا از ۲۷ تیرماه اعزام شدند که روند اعزام زائران مدینه اول تا ۱۹ مرداد ادامه داشت، همچنین زائران مدینه بعد از هشتم مردادماه به سرزمین وحی اعزام شدند که اعزام زائران کشورمان به مکه مکرمه با توجه به زمان‌بندی امروز به پایان می‌رسد و آخرین پروازها ۲۴ مردادماه در فرودگاه جده می‌نشیند.

اعزام زائران حج تمتع سال۹۷ امروز به پایان می رسد
با توجه به اینکه تاکنون یک هزار و ۸۰۰ نفر از زائران ایرانی خانه خدا در مدینه منوره حضور دارند، این زائران تا فردا ۲۵ مردادماه در مسجد شجره مُحرم شده و وارد مکه مکرمه می‌شوند.
بر همین اساس تمامی زائران حج ۹۷ فردا به مکه مکرمه مشرف می‌شوند و با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در تردد زائران، در مکه مکرمه خواهند ماند.
همچنین ایام حج تمتع از پنجم ذی‌الحجه آغاز می‌شود و تا دوازدهم ذی‌الحجه ادامه دارد و از چهاردهم ذی‌الحجه زائران می‌توانند مکه مکرمه را ترک کنند.
به گزارش فارس، بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت تمامی زائران کشورمان در سلامت هستند و هیچ گونه ویروسی نیز در مکه مکرمه گزارش نشده است./

منبع : خبرگزاری فارس

 

 

اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار تمتع, اخبار حج عمره, فیش حج تمتع 97

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.