خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

نقش مهم روحانیون در تحقق بهتر اقدامات ایام تشریق

به گزارش خبرگزاری فیش حج، حمید محمدی، در همایش توجیهی روحانیون، معین ها و معینه های کاروان های حج تمتع ۹۷ فضای کلی حاکم بر حج امسال را مناسب توصیف کرد و اظهارداشت: شاهد رضایت نسبی زائران کشورمان هستیم. وی افزود: مدیران کاروان ها و مدیران مجموعه ها برنامه ریزی ها را اجرایی نمایند و روحانیون، معین و معینه ها می توانند با همراه کردن حجاج، نقش مهمی در اجرای دقیق برنامه ها داشته باشند.
رئیس سازمان حج و زیارت، لزوم همراهی زائران دراجرای برنامه ها به ویژه زمانبندی اعزام در ایام تشریق را یادآور شد و با اشاره به اینکه نظم و زمانبندی دقیق در ایام تشریق بسیار حائز اهمیت است، گفت: یکی ازمهمترین اقدامات ایام تشریق، حمل و نقل ترددی است که درفرآیند آن تمامی زائران کشورمان تحت پوشش قرار می گیرند. وی با بیان اینکه مدیران کاروان ها زائران را طبق زمانبندی از چادرها به ایستگاه  رهسپار کنند، اظهار داشت: استقرار زائران در عرفات و منا به صورت مجموعه ای است یعنی برنامه های اجرایی هر چادر به صورت مجموعه ای و توسط مدیر آن مجموعه انجام می شود.

اخبار حج تمتع مرداد 97
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه چادرهای عرفات نسبت به گذشته تغییرات اساسی کرده است، گفت: تفاوت زیادی در نوع خدمات درچادرهای عرفات نسبت به سالیان گذشته مشاهده می شود. محمدی افزود: باید بهبود خدمات همانند نصب کولرهای گازی و کیفیت مناسب چادرها به درستی به زائران منتقل شود.
وی با بیان اینکه برخی محدودیت ها نیز باید به زائران اطلاع رسانی شود، گفت: یکی از محدودیت هایی که در ایام تشریق وجود دارد، تنگی فضا درعرفات و منا است که این مهم نیز باید برای زائران تبیین شود. رئیس سازمان حج و زیارت گفت: شما روحانیون و معین و معینه ها نقش بسزایی در توجیه زائران و پرهیز از تعجیل یا تاخیر حرکت آنها در ایام تشریق دارید. محمدی خواستار بیان برخی محدودیت ها برای زائران مدینه بعد شد و گفت: کیفیت هتل های مدینه به دلیل تخریب بخشی ازهتل های منطقه مرکزی، نسبت به مکه پایین تر است بنابراین باید زائران عزیز در این خصوص  توجیه شوند./

منبع : خبرگزاری مهر

 

اخبار حج, آخرین اخبار حج تمتع 97, اخبار لحظه به لحظه حج تمتع 97, ثبت نام حج تمتع 98, فیش حج, فیش حج تمتع 97, حج تمتع 97

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.