خرید و فروش و مشاوره فیش حج تمتعجستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

حجاج ایرانی حج تمتع 97 در چادرهای منا مستقر شدند

به گزارش خبرنگار فیش حج، حجاج ایرانی که شب گذشته را درمزدلفه سپری کردند با طلوع آفتاب به همراه دیگرحجاج از نقاط مختلف جهان وارد منا شده و در چادرهای زائران ایرانی مستقر شدند.
حجت الاسلام  سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی نیز امروز به همراه کاروان های زائران ایرانی ازمزدلفه راهی منا و در چادر بعثه مقام معظم رهبری مستقر شد.  طبق برنامه زمان بندی شده زائران کشورمان از ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز به وقت محلی ( ۱۲به وقت تهران ) برای رمی جمرات اقدام خواهند کرد. گروه های امداد و پزشکی مرکز پزشکی حج وزیارت در مسیرهای جمرات مستقر هستند و عزیمت کاروان ها از محل خیمه ها به جمرات و بازگشت توسط نرم افزار در ستاد حج رصد می شود .

حجاج ایرانی حج تمتع 97
حدود نیمی از زائران ایرانی شب گذشته را در مشعر وقوف اضطراری  داشته و سپس وارد منا شدند و هم اکنون رمی جمرات را انجام داده و درچادرها مستقر شده اند. ذبح قربانی برای زائران وقوف اضطراری که از شب گذشته وارد منا شده اند از بعد از طلوع آفتاب آغاز شده وادامه دارد. گفتنی است منابع سعودی پیشتر اعلام کردند امسال بیش از ۱۸۵۰۰۰۰ زائر خارجی  مناسک حج تمتع را انجام می دهند. امروز در عربستان عید قربان است./

منبع : خبرگزاری مهر

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.