دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)سایت فیش حج سایت فیش حج

خبر مهم برای دارندگان فیش حج تمتع و عمره

به گزارش خبرگزاری فیش حج ـ رئیس سازمان حج و زیارت از دارندگان فیش حج تمتع خواست نسبت به تکمیل و بروز رسانی اطلاعات خود اقدام کنند.
«حمید محمدی» رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم معارفه مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: دارندگان فیش حج تمتع نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو www.haj.ir اقدام کنند.
وی آخرین ثبت نام برای حج تمتع را مربوط به سال‌های ۸۴ تا ۸۶ عنوان کرده و افزود: با گذشت حدود ۱۲ سال از زمان ثبت نام برخی از اطلاعات دارندگان فیش‌های تمتع تغییر کرده و برای برنامه ریزی‌های دقیق مربوط به اولویت بندی‌ها، آموزش و اطلاع رسانی نیاز به اطلاعات جدید است.

خبر مهم برای دارندگان فیش حج تمتع و عمره
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر  از دارندگان فیش حج تمتع در انتظار تشرف هستند.
حمید محمدی درباره ثبت نام کنندگان حج عمره هم گفت: آخرین ثبت نام کنندگان مربوط به سال‌های ۹۰ و ۹۱ بوده و با توجه به اینکه هنوز شرایط لازم برای از سرگیری حج عمره فراهم نشده متقاضیان تا مشخص شدن وضعیت منتظر بمانند.
وی افزود: حساب کسانی که برای عمره نام نویسی کردند در بانک‌های ملی و ملت به نام خود اشخاص است و می‌توانند با مراجعه به بانک تصمیم لازم را لحاظ کنند.
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در هرمزگان هم در این مراسم گفت: خدمت به زائران خانه خدا و عتبات عالیات افتخار است و در این راه باید خالصانه و با جدیت نسبت به ارائه خدمات مطلوب اهتمام شود.
حجت الاسلام حاجبی افزود: در اربعین امسال مجموعه حج و زیارت با کار شبانه روزی و منسجم ستاد‌های اربعین را برپا کردند.
قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس هم با تبریک هفته وحدت از خدمات ماندگاری قدردانی کرد و گفت: در استان هرمزگان وحدت شیعه و سنی در همه امور بسیار مستحکم است.
در این مراسم علی اصغر دهقانی به عنوان مدیر جدید حج و زیارت هرمزگان معرفی و از خدمات امان الله ماندگاری قدردانی شد.

فیش حج, فیش حج تمتع, فیش حج عمره, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج عمره, حج, وضعیت حج عمره, وضعیت فیش حج عمره, تمتع, عمره

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.