خدمات خرید و فروش فیش حج - (تهران) / با مجوز رسمی و انتقال قانونی

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

مقالات فیش حج

پیش بینی و بررسی قیمت فیش حج تمتع 99

بسیاری افراد مایل به رفتن به سفر حج هستند دوست دارند قیمت فیش حج تمتع 99 را بدانند تا بتوانند برای آن برنامه ریزی کنند.  قیمت فیش حج تمتع 99 با توجه نزدیک بودن تاریخ اعزام نسبت به سال‌های بعدی قیمت بالاتری دارد. در این مقاله اطلاعاتی در مورد پیش بینی و بررسی قیمت فیش حج تمتع 99 ارائه خواهد شد.

بررسی قیمت فیش حج تمتع 99

ثبت نام فیش حج تمتع به دلیل محدود بودن سهمیه هر کشور برای اعزام به حج در کشور ما نیز با محدودیت تعداد مواجه است. به دلیل تقاضای بسیار زیاد اعزام به حج افرادی که خواستار این سفر مقدس هستند باید سال‌های طولانی را به انتظار بمانند تا نوبت اعزام آن‌ها فرا برسد. در میان افرادی هستند که به دلیل طولانی بودن این پروسه مایل هستند فیش حج تمتع را به صورت آزاد خریداری کنند. قیمت فیش حج تمتع با توجه به عوامل مختلفی همچون قیمت دلار، هزینه‌ی ثبت نام سازمان حج و زیارت و سال اعزام مشخص می‌شود و در این میان قیمت فیش حج تمتع 99 به دلیل نزدیک بودن تاریخ اعزام قیمت بالاتری دارد.

پیش بینی و بررسی قیمت فیش حج تمتع 99

نحوه نقل و انتقال فیش حج تمتع

برای نقل و انتقال و به اصطلاح مصالحه‌ی فیش حج تمتع لازم است که از طریق سایت‌های مورد نظر اقدام به پیدا کردن فیش حج تمتع متناسب با شرایط خود بکنید. این شرایط شامل قیمت اعلام شده از طرف فروشنده و توان پرداخت شما و همچنین سال اعزام می‌باشد. پس از توافق بین خریدار و فروشنده لازم است که به محضر مراجعه کرده و کارهای مربوط به انتقال فیش حج به صورت قانونی انجام شود. پس از انتقال خریدار باید به سازمان حج و زیارت مراجعه کند تا این سازمان از طریق سایت حج و زیارت اقدام به ثبت انتقال فیش حج کند. لازم به ذکر است سایت سازمان حج و زیارت فقط از طریق دفاتر این سازمان قابل انتقال است.

 09125946073 حمید توکلی

09123181865 حاج مصطفی

 09124227090 علیاری

09121791336 دفتر فیش حج بسطام پرواز

09122648807 ابراهیمی

09128486008 موسوی

09123486588 حاج رجب

09121133423 محمد حسین

فیش حج, خرید و فروش فیش حج, خرید فیش حج, قیمت فیش حج تمتع 99, قیمت تمتع 99, فروش تمتع 99, خرید و فروش فیش حج تمتع 99, پیش بینی قیمت فیش حج

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج واجب

قیمت فیش حج واجب در برای افرادی که مایل به خرید و یا فروش آن هستند همیشه یک سؤال بوده است. این که چه عواملی تعیین کننده‌ی قیمت فیش حج واجب هستند در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. اگر قصد خرید و یا فروش فیش حج واجب را دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فیش حج واجب چیست؟

فیش حج واجب به فیش واریزی بانکی گفته می‌شود که نشان دهنده‌ی مبلغ ودیعه‌ی واریز شده توسط سپرده گذار برای رفتن به حج تمتع است. سابق بر این فیش حج دو نوع مختلف عمره و تمتع داشت، ولی امروزه با توجه انجام نشدن حج عمره، فقط فیش حج تمتع برای متقاضیان صادر می‌شود. در این مقاله قصد داریم در ادامه قیمت فیش حج واجب و همچنین نقل و انتقال فیش حج تمتع اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج واجب

چرا افراد اقدام به فروش فیش حج واجب می‌کنند؟

افراد بسیاری به دلایل مختلف اقدام به فروش فیش حج واجب خود در زمان اعزام و یا حتی قبل از رسیدن موعد اعزام می‌کنند. در صورتی که در زمان اعزام شخص امکان رفتن به سفر حج را نداشته باشد با رعایت شرایط می‌توان فیش حج خود را به غیر واگذار کند.

عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج واجب

بسیاری از افراد فکر می‌کنند فیش حج واجب را تنها در زمان رسیدن موعد اعزام می‌توان برای فروش گذاشت. در حالی که چنین نیست. می‌توان فیش حج واجب را در هر زمانی پس از ثبت نام به غیر واگذار کرد و به فروش رساند. سایت‌های زیادی در زمینه‌ی خرید و فروش فیش حج واجب فعالیت می‌کنند و می‌توانند قیمت فیش حج واجب را برای متقاضی مشخص کنند و به فروش برسانند. بدیهی است هر چقدر از زمان ثبت نام گذشته باشد و به موعد اعزام نزدیک‌تر باشد قیمت فیش حج واجب بالاتر خواهد بود.

عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج تمتع

قیمت فیش حج تمتع با توجه به قیمت روز ثبت نام حج در سازمان حج و زیارت و همچنین قیمت دلار و تعداد متقاضیان سفر حج تعیین می‌شود. افراد بسیاری به دلایل مختلف در هنگام اعزام به سفر حج تمتع، امکان سفر ندارند و به همین دلیل نوبت خود را واگذار می‌کنند. قیمت فیش حج تمتع که توسط این افراد به فروش می‌رسد و یا به اصطلاح مورد مصالحه قرار می‌گیرد، با توجه به شرایط متغیر است. در ادامه در مورد قیمت فیش حج تمتع و شرایط واگذاری آن اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

حج تمتع چیست؟

حج تمتع یکی از فرعیات اسلام است که در صورتی که فرد مستطیع باشد بر او واجب می‌شود. افرادی که برای فیش حج تمتع ثبت نام می‌کنند باید بدانند که این فیش حج تمتع شامل عمره تمتع نیز می‌باشد. برای انجام حج تمتع ابتدا باید عمره تمتع انجام داد. عمره تمتع پنج عمل دارد که در زیر هر کدام را توضیح داده‌ایم.

1- احرام بستن از میقات در ماه‌های شوّال، ذی‌قعده و ذیحجّه

2- طواف کعبه که به معنی هفت بار چرخیدن دور کعبه است.

3- گذاردن نماز طواف، این نماز 2 رکعت نماز پشت مقام ابراهیم (ع) است.

4- هفت بار طی کردن مسیر بین صفا و مروه.

5- مرحله‌ی آخر تقصیر است که پس از این مرحله محرمات احرام بر حاجی حلال می‌شود.

عوامل مؤثر بر قیمت فیش حج تمتع

قیمت فیش حج تمتع به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت فیش حج تمتع تأثیر گذار است زمان اعزام است. هر چه قدر این زمان زودتر باشد، قیمت فیش حج تمتع بالاتر خواهد بود. از عوامل دیگری که می‌تواند بر قیمت فیش حج تمتع تأثیر گذار باشد، هزینه‌ی ثبت نام سفر حج جدید است. هر چقدر این رقم که سازمان حج و زیارت مشخص می‌کند بالاتر باشد، هزینه و قیمت فیش حج تمتع بالاتر خواهد بود.

کلمات مرتبط : فیش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع 99, قیمت تمتع 99, قیمت فیش حج عمره

فیش حج تمتع چیست؟

فیش حج تمتع به فیش واریزی بانکی گفته می‌شود که نشان دهنده‌ی مبلغ ودیعه‌ی واریز شده توسط سپرده گذار برای رفتن به حج تمتع است.

قیمت فیش حج

هر ساله که سازمان حج و زیارت اقدام به ثبت نام حج تمتع می‌کند با توجه به هزینه‌ی حاجیان و همچنین قیمت دلار، قیمت فیش حج متفاوت خواهد بود. به طور کلی فیش حج یک ودیعه است که افراد متقاضی حج تمتع برای این سازمان واریز می‌کنند تا در زمان مناسب و طبق نوبت به حج تمتع اعزام شوند. در صورتی که در زمان رسیدن نوبت فیش حج شخص امکان رفتن به سفر حج را نداشته باشد با رعایت شرایط می‌توان فیش حج خود را به غیر واگذار کند.

فیش حج تمتع چیست؟

حج تمتع

حج تمتع سیزده مرحله و عمل دارد که این اعمال پس از عمره تمتع انجام می‌شوند.

1- مرحله‌‌ی اول احرام بستن از مکه است و بهتر است که این عمل در روز هشتم ذی‌حجه انجام شود.

2- مرحله‌ی دوم رفتن به صحرای عرفات است که در روز نهم ذی‌حجه و یک روز پس از احرام بستن از مکه انجام می‌شود.

3- مرحله‌ی سوم گذراندن یک شب در مشعرالحرام در شب عید قربان است.

4- مرحله‌ی چهارم سنگ زدن بر شیطان در روز عید قربان است. در این مرحله 7 سنگ بر مجسمه‌ای که نمادی از شیطان است زده می‌شود.

5- در مرحله‌ی پنجم هر حاجی باید یک گوسفند در منا قربانی کند.

6- در مرحله‌ی ششم که عید قربان نیز هست سر حاجی‌ها تراشیده می‌شود.

7- مرحله‌ی هفتم طواف کعبه است.

8- مرحله‌ی هشتم نماز طواف است که دو رکعت نماز پشت مقام ابراهیم (ع) است.

9- مرحله‌ی نهم طی کردن فاصله‌ی بین صفا و مروه است که باید 7 مرتبه طی شود.

10- مرحله‌ی دهم طواف نساء است که این مرحله بنا به فتوای برخی از مجتهدین واجب نیست.

11- پس از طواف نساء، باید نماز طواف نساء که 2 رکعت است خوانده شود.

12- پس از طواف نسا، حاجیان مجدداً به منا بازگشته و شب‌های یازدهم و دوازدهم و برای بعضی شب سیزدهم ذیحجّه را در منا می‌مانند و رمی جمرات سه‌گانه را انجام می‌دهند.

اصل وجود فیش حج

فیش حج در واقع یک برگه ودیعه گذاری است که در بانک ملی و یا بانک ملت در موقع ثبت نام و به ازای دریافت مبلغ ثبت نام به متقاضیان از طرف سازمان حج و زیارت استان تعلق می گیرد. بهتر است بدانید فیش حج تمتع تنها در بانک ملی ثبت نام می شود، اما فیش حج عمره هم در بانک ملت و هم در بانک ملی ثبت نام خواهد شد. داشتن این فیش که سند ثبت نام حج محسوب می شود یکی از ضروریات و ملزومات رفتن به حج می باشد. نکته قابل توجه این است که فیش حج در حج عمره و در حج واجب به صورت قرعه کشی و همچنین به صورت اولویت تاریخ ثبت نام به متقاضیان اعلام می شود. در واقع در حج عمره اعزام به صورت قرعه کشی صورت می پذیرد و در حج واجب یا تمتع به هر اندازه که زمان ثبت نام دورتر و از مدت ها قبل انجام شده باشد زمان اعزام نیز به نسبت زودتر است. (فیش حج لازمه رفتن به خانه خدا)

اصل وجود فیش حج

آشنایی مختصر با حج تمتع و فیش حج آن

بهتر است بدانید که این نوع حج یکی از مهم ترین فرضیات فروع دین مبین اسلام به شمار می آید، در واقع هر مسلمانی در طول زندگی خود و در صورت داشتن شرایط آن باید با گرفتن فیش حج تمتع این نوع حج واجب را به جای آورد. لازم به ذکر است که واجبات اسلام به دو دسته فروع دین و اصول دین تقسیم شده اند، که حج تمتع یا واجب در رده فروع دین قرار گرفته است بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین حج تمتع یا واجب براساس مذهب های مختلف اسلام که شامل تصوف، تشیع و تسنن می باشد صورت می پذیرد. هر شخصی که شرایط انجام این فریضه الهی را داشته باشد باید آن را در دهه اول ماه ذی‌الحجه به جای آورد. همچنین آغاز مراسم این نوع حج در مسجد الحرام واقع در شهر مکه، در کشور عربستان به جا آورده می شود.

آشنایی با خرید و فروش تمتع

امروزه به دلیل عوامل مختلفی همچون مشکلات مالی پیش بینی نشده، مشکلات کاری، بیماری خود متقاضی و یا یکی از اعضای خانواده متقاضی از رفتن به خانه خدا منصرف می شود. بنابراین در این شرایط متقاضی تصمیم به فروش فیش حج خود می گیرد. لازم به ذکر است که این کار را به راحتی می توان به صورت قانونی و زیر نظر سازمان حج وزیارت انجام داد. روال کار جهت خرید و فروش تمتع به این صورت است که بعد از توافقی که بین خریدار و فروشنده صورت می پذیرد، هر دو طرف جهت نقل و انتقالات قانونی به محضر می روند. سپس با مراجعه به دفاتر معتبر حج می توانند درخواست فروش فیش حج را ثبت نمود و در کوتاه ترین زمان ممکن مقدمات لازم را جهت واگذاری فیش انجام دهند. همچنین در صورت تمایل متقاضی نیز می تواند اقدام به رزرو فیش و یا تعویض آن نماید. نکته قابل توجه در خصوص خرید و فروش فیش حج تمتع این است که هر شخص باید در استان محل سکونت خود اقدام به فروش فیش تمتع کنند. همچنین خرید و فروش تمتع براساس تاریخ اعزام ثبت نامی که بر روی قبض ثبت نام وجود دارد قابل اجرا و انجام است. خرید و فروش تمتع در هرزمان که شخص متقاضی بخواهد به راحتی قابل انجام می باشد و تاریخ و زمان مشخصی ندارد. لازم به ذکر است که متقاضیانی که فیش های ثبت نامی آن ها قبل از تاریخ 85/3/30 می باشد می توانند فیش حج خود را به افرادی غیر از فامیل درجه یک خود انتقال دهند. (سازمان حج و زیارت تنها منبع قانونی برای خرید و فروش فیش حج)

آشنایی با حج عمره و فیش حج آن

در واقع منظور از عمره زیارت می باشد و در اصطلاح فقه یعنی زیارت خانه خدا با یکسری آداب خاص است. بهتر است بدانید که عمره به دو قسم عمره تمتع و عمره مفرده تقسیم می شود. عمره مفرده یک عبادت مستقلی است که به حج ارتباطی ندارد و تنها بر اهل مکه واجب می باشد و بر کسانی که ۱۶ فرسخ و یا بیشتر با مکه فاصله دارند مستحب موکد است. همچنین این نوع عمره را می توان در همه سال انجام داد و زمان مشخصی ندارد. اما عمره تمتع با حج آن ارتباط دارد.
در حالت کلی بین حج تمتع و حج عمره تفاوت هایی وجود دارد. برای مثال حج واجب تنها در ماه های ذی حجه، ذی قعده و شوال انجام می شود. این در حالی است که حج عمره را می توان در همه ایام سال انجام داد. همچنین در حج تمتع تراشیدن سر حاجیان جایز نبوده ولی در حج عمره بین سر تراشیدن و تقصیر اختیار وجود دارد.
از دیگر تفاوت هایی که بین این نوع حج وجو دارد می توان به محل احرام آن ها اشاره نمود. در واقع محل احرام در حج در یکی از موقعیت های پنجگانه صورت می پذیرد. اما میقات حج عمره در یک مکانی خارج از حرم و در نزدیک ترین مکان به حرم انجام می شود. همچنین حج عمره دارای طواف نساء می باشد و این در حالی است که حج تمتع طواف نساء ندارد.

آشنایی با خرید و فروش عمره

بهتر است بدانید دفاتر حج وزيارت تنها وظيفه نقل و انتقال فيش‌هاي حج و عمره را به عهده دارند. نکته قابل توجه این است که این دفاتر در قیمت گذاری هیچ گونه دخالتی را ندارند و قیمت گذاری فیش حج به عهده مالكان می باشد. در واقع متقاضیان خرید و فروش عمره باید به صورت حضوری به دفاتر خدماتي حج وزيارت مراجعه کنند همچنین جهت نقل و انتقال فیش حج حضور مالك و گيرنده فيش در دفاتر خدماتي حج وزيارت لازم می باشد. پس از توافق طرفین باید اقدام به پركردن فرم تفاهم نامه سازمان حج نمایند و به صورت سيستمي آن را ارسال کنند. بعد از این مراحل كميسيون نقل و انتقالات سازمان مجوز آن را براي بانک صادر خواهد کرد.نکته قابل توجه این است که نقل و انتقال اسناد ورثه اي با رضايت محضري وراث صورت می پذیرد و باید حتما این رضایت را به همراه داشته باشند. همچنین در صورتی که فیش حج متعلق به فرزندانی باشد که به سن قانونی نرسیده باشند حضور ولي براي نقل و انتقال فيش لازم و ضروری است. لازم به ذکر است که نقل و انتقال قطعی فیش حج عمره تا الویت 600 به جز افراد خانواده درجه یک قابل انجام می باشد.

کلمات مرتیط کلیدی: فیش حج, خرید و فروش فیش حج, خرید فیش حج, فروش فیش حج

فروش فیش حج کاری که می تواند انسانی را از مرگ نجات دهد

فروش فیش حج ؛برای ما وسیله ای از طرف باری تعالی است، که می توانیم به وسیله ی عواید حاصل از فروش آن، قدرت فروش فیش حج را باز افزایش داده و بدین وسیله بتوانیم افراد خاصی را که خداوند به ضیافت خانه اش دعوت نموده است راهی سرزمین وحی کنیم. ما قدر این فرصت را به خوبی می دانیم و صلاحیت خود در برابر ابراز عشق به انسان های شریفی که نمی توانند در صف طویل و چندین ساله ی حج باقی بمانند ابراز کرده ایم. چیزی برایمان گرانقدر تر از خدمت به خلق نیست . چرا که به قول شاعر شیرین سخن : صدها فرشته بر آن دست بوسه می زنند / کز گره مردم یک گره بسته وا کند. از این رو با نگاهی که خداوند به ما داشته است،خود را مقید به پاسداشت این امر شریف می دانیم. با توجه به این که بسیاری از افراد مومن و متعهد بتوانند این فریضه ی الهی را انجام دهند، فرصتی کم نظیر برای ارائه ی خرید فیش حج به کسانی که مشکلی در تهیه ی معمول آن دارند، برای شرکت ما پدید آورده است. ا فیش حج فرصتی خدادادی است که خداوند آن را برای ما مقدر نموده است.

فروش فیش حج کاری که می تواند انسانی را از مرگ نجات دهد
ما با توجه به همه ی ابعاد معنوی این موهبت الهی ، کمترین عواید مادی را در نظر می گیریم و به کسانی که ماوا و آمالشان جز زیارت خانه خدا و بقعه متبرکه ی پیامبر اعظم در مسجد النبی در مدینه ی منوره نیست، خرید و فروش فیش حج را بالاتر از هر شرکت دیگری از شما خریداری می کنیم.
با خرید و فروش فیش حج عده کثیری از عاشقان این فریضه ی الهی؛ به راحتی می توانند عازم حج شوند. با فروش فیش حج توانایی ما را برای خرید بیشتر بالا می برد و در عوض زمینه ی به جا آوردن این فریضه ی واجب را به شما می دهد.
با فروش فیش حج به مومنان کمک کنید تا حجی آرام بخش و شفابخش داشته باشند:
ما در فروش فیش حج کمترین میزان سود مادی را دریافت می کنیم و نیت شما نزد خداوند، پر اجر و ثوابش برایتان در آخرت توشه راهی خواهد بود. پس با فروش فیش حج ما را در کمک رسانی به این بندگان محتاج یاری برسانید.

فیش حج, قیمت حج, قیمت حج تمتع, خرید فیش حج, فروش فیش حج, حج, عمره, تمتع, خریدوفروش فیش حج, خرید و فروش حج

کارشناسان خرید و فروش فیش حج ما منتظر تماس شما هستند تا بالاترین قیمت خرید فیش حج را دهند و فروش با نازلترین قیمت را انجام دهند:

09124227090 علیاری

09121133423 محمد حسین

09125946073 حمید توکلی

09121791336 دفتر فیش حج بسطام پرواز

09123486588 حاج رجب

09123181865 حاج مصطفی

 

خرید فیش حج و فرصت طلایی با تخفیف را از دست ندهید

فیش حج ؛ شما می توانید با خرید از ما قدرت ما را برای انجام این کار برای دیگران بیشتر کنید. خرید فیش حج ؛ فرصتی کم نظیر را برای ما پدید آورده تا بتوایم خدمات مان را برای افرادی که برای این فریضه الهی زمان زیادی ندارند، کاری در راه رضای خدا انجام دهیم. با توجه به این که بسیاری از افراد مومن و متعهد بتوانند این فریضه ی الهی را انجام دهند، فرصتی کم نظیر برای ارائه ی خرید و فروش فیش حج به کسانی که مشکلی در تهیه ی معمول آن دارند، برای شرکت ما پدید آورده است. این فرصت فرصتی خدادادی است که خداوند آن را برای ما مقدر نموده است.

خرید فیش حج و فرصت طلایی با تخفیف را از دست ندهید
ما با توجه به همه ی ابعاد معنوی این موهبت الهی ، کمترین عواید مادی را در نظر می گیریم و به کسانی که ماوا و آمالشان جز زیارت خانه خدا و بقعه متبرکه ی پیامبر اعظم در مسجد النبی در مدینه ی منوره نیست، خرید و فروش فیش حج را بالاتر از هر شرکت دیگری از شما خریداری می کنیم.
با خرید فیش حج عده کثیری از عاشقان این فریضه ی الهی؛ به راحتی می توانند عازم حج شوند. با خرید فیش حج توانایی ما را برای خرید بیشتر بالا می برد و در عوض زمینه ی به جا آوردن این فریضه ی واجب را به شما می دهد.
به ما در خرید فیش حج یاری برسانید:
خرید فیش حج به ما این موهبت الهی را عرضه می دارد که کلید ورود به خانه ی خدا را در اختیار بندگان مخلص خدا قرار دهیم چرا که هر چه بیشتر خرید فیش حج از ما صورت گیرد بودجه شرکت برای خرید فیش حج به صورت مجدد اضافه خواهد شد و از این طریق ما می توانیم بندگانی را که زمیان زیادی برای زویت و طواف خانه خدا ندارند را پشتیبانی کنیم. ما در خرید حج کمترین میزان سود مادی را دریافت می کنیم و نیت شما نزد خداوند، پر اجر و ثوابش برایتان در آخرت توشه راهی خواهد بود. پس با خرید فیش حج ما را در کمک رسانی به این بندگان محتاج یاری برسانید.

جهت خرید فیش حج با شماره های زیر تماس بگیرید :

 آژانس هواپیمایی بسطامیان آریا
09121777029

آژانس هواپیمایی بسطام سیر
09121791336

آژانس هواپیمایی بسطام سفر
09121781434

فیش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج, خرید فیش حج تمتع, خرید تمتع, فروش تمتع 98

خرید و فروش فیش حج ؛ کمک به افراد ضعیفی که احتیاج به انجام این فریضه دارند

خرید و فروش فیش حج؛ با توجه به این که بسیاری از افراد مومن و متعهد بتوانند این فریضه ی الهی را انجام دهند، فرصتی کم نظیر برای ارائه ی خرید و فروش فیش حج به کسانی که مشکلی در تهیه ی معمول آن دارند، برای شرکت ما پدید آورده است. این فرصت فرصتی خدادادی است که خداوند آن را برای ما مقدر نموده است.

ما با توجه به همه ی ابعاد معنوی این موهبت الهی ، کمترین عواید مادی را در نظر می گیریم و به کسانی که ماوا و آمالشان جز زیارت خانه خدا و بقعه متبرکه ی پیامبر اعظم در مسجد النبی در مدینه ی منوره نیست، خرید و فروش فیش حج را پایین تر از هر شرکت دیگری به شما ارزانی می داریم. چرا که سعی و نیت ما، ارائه این فرصت به کسانی ست که به هر علت از دیدن و زیارت کعبه و مقدسات متفاوتی که در کشور عربستان  و قبله گاه مسلمین وجود دارد. خریدوفروش فیش حج برای آنکه حجی الهام بخش به خانه خدا در مکه داشته باشید، بی آنکه در نوبت های طولانی بمانید این هدیه ی الهی را برای شما فراهم می کند.

خرید و فروش فیش حج ؛ کمک به افراد ضعیفی که احتیاج به انجام این فریضه دارند

با خرید وفروش فیش حج عده کثیری از عاشقان این فریضه ی الهی؛ به راحتی می توانند عازم حج شوند. با خریدوفروش فیش حج توانایی به جا آوردن این فریضه ی واجب را به شما می دهد. به ما در خریدو فروش فیش حج یاری برسانید:

خرید فیش حج به ما این موهبت الهی را عرضه می دارد که کلید ورود به خانه ی خدا را در اختیار بندگان مخلص خدا قرار دهیم. ما در خرید و فروش فیش حج کمترین میزان سود مادی را دریافت می کنیم و نیت شما نزد خداوند، پر اجر و ثوابش برایتان در آخرت توشه راهی خواهد بود. پس با خرید و فروش فیش حج ما را در کمک رسانی به این بندگان محتاج یاری برسانید.

لیست خریدارن و فروشندگان دارای دفاتر معتبر در سراسر کشور:

09121791336 دفتر حج بسطام پرواز

09122648807 ابراهیمی

09125946073 حمید توکلی

09123181865 حاج مصطفی

 09124227090 علیاری

فیش حج, خریدوفروش حج, خرید حج, فروش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع, قیمت تمتع, قیمت حج تمتع 99, لیست خریداران فیش حج, فروشنده معتبر فیش حج

فیش حج؛ فرصتی کم نظیر برای رویت خانه ی خدا

فیش حج : برای آنکه حجی الهام بخش به خانه خدا در مکه داشته باشید، ما فیش حج را بی آنکه در نوبت های طولانی بمانید  برای شما تهیه می نماییم و برای شما خرید فیش حج را با پایین ترین قیمت ها در اسرع وقت انجام خواهیم داد.

با فیش حج که از ما تهیه کرده اید؛ به راحتی می توانید عازم حج شوید. با فیش حج شما امکان می یابید تا یکی از 5 اصول دین مبین اسلام و شناخته شده ترین سفر در بین افرادی با دین ها و مذاهب دیگر را انجام دهید. فیش حج به شما این امکان را می دهد تا جزو حدود 2 میلیون نفر مسلمان مطیع و یکتا پرستی باشید که هر ساله از خانه ی خدا دیدن می کنند و فیش حج توانایی به جا آوردن این فریضه ی واجب را به شما می دهد.

فیش حج به معنای در دست داشتن کلید ورود به خانه ی خداست و هیچ چیز در این جهان فانی، برای یک فرد مسلمان مثل انجام فریضه ی حج نیست. شکوه این مراسم به قدری، متحیر کننده است که افراد زیادی در طول تاریخ با دیدن این الوهیت ناب ، از شدت عجز و درماندگی و حیرت، جان به جان آفرین تسلیم کرده اند.

فیش حج؛ فرصتی کم نظیر برای رویت خانه ی خدا

چرا ما خرید و فروش فیش حج را انجام می دهیم :

خرید فیش حج و همچنین فروش فیش حج در موسسه ما به نیت قربت الی الله انجام می شود و ما چندان به فکر عایدات مادی این امر نیستیم. چه بسیار افرادی که بیماری لاعلاج دارند و فرصت در انتظار ماندن برای دیدن خانه خدا و استغاثه و درخواست از او برای شفا را ندارند. چه بسیار پیرمردان و پیر زنانی که به علت کهولت سن امیدی به دین خانه خدا ندارند. ما واسطه ای هستیم، تا افرادی این چنین را به آرمان و آرزویی که برایشان دست نیافتنی به نظر می رسد ، برسانیم.

لذت و اجر ما، زمانی ست که یکی از کسانی که به ما مراجعه می کند، می تواند طواف خانه خدا را انجام دهد و آنگاه است که ما مالامال از مستی عشق به خداوند می شویم و مسرت به انجام رساندن این کار برای ما کمتر از انجام فریضه ی حج نیست.

دفاتر معتبر دارای مجوز عبارتند از افراد قابل اعتماد:

09125946073 حمید توکلی

09124227090 علیاری

09123486588 حاج رجب

09121133423 محمد حسین

09123181865 حاج مصطفی

09121791336 دفتر فیش حج بسطام پرواز

09122648807 ابراهیمی

09128486008 موسوی

نکات مهمی که هر خریدار و فروشنده فیش حج باید بداند

حج و خرید و فروش فیش حج

حج به معنای ملاقات با خانه خدا از مهمترین ارکان دین مبین اسلام و یکی از مهمترین ارکان فروع دین بزرگ اسلام می باشد. فروش فیش حج این فرصت را به مسلمانان می دهد که به این سفر زیارتی نائل شده و یکی از مهمترین ارکان دین مقدس اسلام را به جای بیاورند. مسلمانان در دهه اول ذی الحجه که آخرین ماه قمری است به شهر مکه و مسجدالحرام در کشور عربستان رفته و مناسک حج را در کنار سایر مسلمانان به جا می آورند. فروش فیش حج این فرصت را برای مسلمانان مشتاق به درگاه الهی ایجاد می کند که بتوانند این فریضه الهی را انجام دهند. در ادامه به شرح این اصل اسلام و همچین فیش حج و شرایط فروش حج خواهیم پرداخت.

کعبه، خانه خدا، شهر مکه مکرمه

در دین مبین اسلام سه نوع حج وجود دارد که شامل حج تمتع، حج قران و حج افراد می باشد. حج افراد و حج قران را ساکنان و اهالی شهر مکه باید به جا اورند. همچنین فریضه مهم حج بر هر مسلمانی که به سن بلوغ رسیده و استطاعت مالی دارد واجب می باشد.
فضائل حج

حضرت رسول اکرم (صلّي الله عليه و آله وسلّم ) پیامبر بزرگ اسلام فرمودند : « سه دسته به پيشگاه خداوند بار مي يابند: بجا آورندگان حجّ، کساني که براي انجام عمره رهسپار مکّه مي گردند ، جهادگراني که به منظور انجام جهاد در راه خدا به حرکت در مي آيند . خداوند آنها را دعوت نموده و اجابت نموده اند اينها از خداوند مسألت کردند خداوند نيز آنچه را که اينها عنايت فرمود . »
این حدیث نشان دهنده عظمت حج می باشد ، خداوند منان در قرآن کريم ، فرمودند : « وَ ِللهِ عَلَي النّاسِ حِجُّ الْبَيْتِ مَنِ اسْتَطاعَ اِلَيْهِ سَبيلاً (‌آيه 97 ورة آل عمران ) . يعني : بر کساني که استطاعت زيارت خانة خدا را دارند از جانب خداوند لازم گرديده است که به انجام اين وظيفه قيام کنند ؛ بعد ازآن فرمود :
وَ مَنْ کَفَرَ فَاِنَّ الله غَنِيٌّ عَنِ الْعالَمينَ کساني که کفر ورزيده ، از انجام اين وظيفة مهمّ سرباز زنند ، خداوند از جهانيان بي نياز است .
این ایه های قرانی و احادیث همگی بر عظمت فریضه حج تاکید دارند. لذا مسلمانان می توانند با خرید و فروش فیش حج این فرصت بزرگ را به همه هم کیشان خود دهند و در ثواب این امر سهیم باشند.
حج و زیارت خانه خدا از مهمترین ارکان دین بزرگ و مقدس اسلام است که دارای فضایل و پاداش های اخروی فراوانی می باشد. این فریضه واجب در بین کلیه عبادات اسلامی جایگاه ویژه و ارزشمندی دارد.

کعبه، زیارت خانه خدا، مکه مکرمه

ایات و روایات و احادیث زیادی بر ارزش والای حج صحه گذاشته اند و مسلمانان جهان را چه اهل تشیع و چه اهل سنت به انجام این واجب الهی دعوت کرده اند. هرساله مسلمانان زیادی از اکثر نقاط گیتی در خانه خدا گرد هم می آیند و مناسک حج را انجام می دهند. بی شک در این زمان تهیه فیش حج و فروش فیش حج از دفاتر معتبر که مجوزهای رسمی دارند باعث می شود که حجاج عزیز دچار مشکل و سردرگمی نشوند.

تفاوت ها و شباهت های حج تمتع و حج عمره

مراسم حج که از واجبات الهی می باشد به دو صورت تمتع (حج واجب) و عمره انجام می شود. این دوحج دارای اعمال مشترک زیادی می باشند. به عنوان مثال انجام محرمات احرام ذر هر دو حج تمتع و حج عمره واجب و یکسان است و لذا این دو حج دارای احرام می باشند.
از سویی دیگر حج عمره یک حج مستحب و حج تمتع یک حج واجب می باشد به همین دلیل همواره بحث خرید فیش حج و فروش فیش حج برای حج واجب یعنی تمتع متقاضیان بیشتری دارد. انجام این حج واجب بر مسلمانانی که از تمکن مالی کافی برخوردار هستند واجب می باشد و باید به خانه خدا مشرف شوند. این حج واجب جز پنج حکم مهم اسلام است که انجام آن به تکمیل دین مسلمانان کمک می کند.

نکات مهمی که هر خریدار و فروشنده فیش حج باید بداند

مسلمانان در حال زیارت خانه خدا، کعبه، مکه مکرمه

حج عمره و تمتع علی رغم شباهت ها، تفاوت هایی نیز دارند بدین صورت که تعداد اعمال حج تمتع که حج واجب است 18 عمل است و تعداد اعمال حج عمره نیز 7 عمل می باشد. احرام حج عمره برای کسانی که فیش حج عمره را از دفاتر فروش فیش حج دربافت کرده اند و به مکه رفته اند در خارج از حرم انجام می شود.
این احرام گاهی در مسجد جحفه یا شجره و گاهی نیز در مسجد تنعیم و مسجد جیرانه انجام می شود. اما اعمال احرام حج تمتع در داخل حرم انجام می گیرد. از سویی دیگر حج تمتع حتما در ماه ذی الحجه انجام می شود و فقط در قبل و بعد این زمان تقاضای خرید فیش حج و فروش فیش حج بالا می رود. ولی حج عمره در تمام طول سال می توان انجام داد و خرید فیش حج عمره و یا فروش فیش حج عمره همیشه در حال انجام است و تقاضای کمتری نسبت به خرید و فروش حج تمتع دارد.

انتظار نوبت حج و فروش فیش حج

از جمله دلایلی که باعث شده خرید و فروش فیش حج زیاد شود طولانی شدن مدت زمان انتظار برای اعزام به حج و انجام این واجب الهی می باشد. این زمان انتظار گاه چندین سال به طول می انجامد و دلیل این مهم نیز تقاضای زیاد مسلمانان برای اعزام به حج و ظرفیت محدود هر ساله می باشد. از این رو مسلمانان مشتاق باید مدت زمان بعضا زیادی را انتظار بکشند تا نوبت به اعزام آنها برسد. گاه زمان رسیدن به نوبت اعزام، فرد امکان رفتن را به هر دلیلی اعم از بیماری، مشکل مالی یا کهولت سن ندارد و اقدام به فروش فیش حج خود می کند تا بتواند هم مشکل خود را حل کرده و هم در ثواب مناسک حج سهیم شود.

خرید و فروش فیش حج

موسسه ها و دفاتر و شرکت های زیادی با کسب مجوزهای لازم اقدام به خرید فیش حج و یا فروش فیش حج از طریق مبادی قانونی می کنند و این تسهیلات را برای علاقمندان و حجاج ایجاد می کنند که به راحتی اقدام به خرید فیش حج و یا فروش فیش حج خود کنند.

فروش فیش حج

این نوید را به شما می دهیم که ما مفتخریم که با کسب کلیه مجوزهای رسمی اقدام به فروش فیش حج عمره و تمتع به صورت تضمینی و با ضریب اطمینان بالا کرده ایم لذا شما عزیزان می توانید با اعتماد به ما فروش فیش حج و یا خرید فیش حج را با ارامش خاطر انجام دهید.

قیمت فروش فیش حج

قیمت های فروش فیش حج به صورت توافقی و همواره در حل نوسان است اما ما این اطمینان را می دهیم که در خرید و فروش فیش حج رضایت شما به طور کامل مدنظر قرار گیرد. کافی است به ما اعتماد کرده و با ما تماس بگیرید و اقدام به خرید یا فروش فیش حج نمایید.

فیش حج چیست و ارزش آن کدام است؟

آیا تاکنون چیزی درباره خرید و فروش فیش حج شنیده اید؟

به طور کلی این نوع فیش به یک سند معتبر بانکی گفته می شود که از سوی بانک عامل با دریافت مبلغ مورد نظر به متقاضیان حج و زیارت ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید

چالش های مالی از جمله محاسباتی است که مناسک حج را همانند سایر بازارهای مختلف در بر می گیرد. از آنجایی که سفر زیارتی به مکه و مدینه تحت عنوان حج تمتع یا عمره دارای محدودیت هایی است و برای هر کشوری سهمیه و شرایط خاص خود را می طلبد از همین رو و به خاطر این محدودیت، کسانی که رفتن به این سفر زیارتی را دارند بایستی از عبارت فیش حج چیست و ارزش آن کدام است مطلع شوند. ما در این مطلب خود خواستاریم تا همه چیز را درباره فیش حج، خرید و فروش آن و... به شما ارائه دهیم. پس اگر شما هم قصد ثبت نام یکی از انواع حج یا خرید و فروش سند حج را دارید پیشنهاد می کنیم حتماً مطلب ما را تا اتمام شدن آن مطالعه نمایید.

همه چیز درباره فیش حج

یکی از مسائل مهمی که این روزها ذهن بسیاری از مردم را در مورد سفر حج به خود درگیر کرده است اطلاعاتی درباره فیش حج و نقل و انتقال آن است. اطلاعاتی که ممکن است کمتر کسی درباره آن خبر داشته باشد. به طور کلی فیش حج به اولویت یا نوبتی گفته می شود که برای شرف یابی به سرزمین وحی و الهیات و انجام امورات مربوط به حج خرید و فروش می گردد. به واقع این سند یک فیش واریزی بانکی است که از آن به منظور ثبت نام در یکی از انواع حج زیارتی و سفر به خانه خدا استفاده می گردد. به این منظور که بانک عامل در ازای دریافت مبلغ مشخص و تعیین شده  از سوی سازمان حج و زیارت، به شخص زائر یا همان فرد ثبت نام کننده حج ارائه می دهد.

فلسفه به وجود آمدن فیش حج

شاید تا 20 سال گذشته واژه فیش حج برای کسانی که نسبت به تشرف خانه خدا اقدام می کردند معنا و مفهومی نداشت. اما امروزه با برقراری حج عمره در کنار حج تمتع و نیز اشتیاق بیشتر مردم برای رفتن به یک سفر زیارتی موجب گشته تا حسابی بازار خرید و فروش این سند داغ شود. به همین علت سازمان حج و زیارت کشور به منظور جلوگیری از کلاه برداری هایی که بسیاری از آن ها بساطشان در فضاهای مجازی و وب سایت های تخصصی پهن کرده اند و همچنین به خاطر کنترل دلالی خرید و فروش آن ها، خود وارد میدان عمل شده و موضوع فیش حج را مطرح نموده است.

همه چیز درباره خرید و فروش فیش حج

آیا تاکنون چیزی درباره خرید و فروش فیش حج شنیده اید؟

همه ما می دانیم که یکی از مهم ترین و در عین حال بزرگ ترین کنگره های جهانی حج است. چرا که در این فراخوان، وسیع ترین اجتماع بشری در میعادگاه خداوند از سوی مؤمنان و عاشقان سرزمین وحی و بارگاه الله رخ می دهد. در همین زمان مشخص است که تمامی مسلمین سراسر دنیا از راز و نیازهای یکدیگر مطلع می شوند و برای گشودن گرده های یکدیگر تلاش می کنند. معمولاً ارائه فراخوان ثبت نام حج از سوی سازمان حج و زیارت صورت می گیرد و متقاضیان با ثبت نام در یکی از بانک های اعلامی و واریز وجه مورد نظر به عنوان ودیعه، در انتظار نوبت برای فرارسیدن زمان مورد انتظار خود به منظور تشرف به بارگاه الهی می شوند.
گاهی اوقات این مدت زمان بسیار طولانی تر از حد ممکن است و ممکن است به مدت چند سال نیز به طور بینجامد. از این رو شرایطی برای زائران به نام خرید و فروش فیش حج فراهم می آید. اما یکی از مهم ترین نکاتی که بایستی به هنگام خرید و فروش این سند، بسیار مورد توجه قرار گیرد ارائه مجوز خرید و فروش فیش حج از سوی سازمان حج و زیارت است. متقاضیان این فراخوان باید حواسشان را بیشتر از هر زمان دیگری جمع کنند که هنوز هم دلالانی در اینگونه بازارها وجود دارند که بدون مجوز مشغول خرید و فروش هستند و این می تواند خطر بزرگی را برای تهیه کردن این سند به وجود آورد.

مراحل خرید و فروش فیش حج

  • قبل از هرچیزی بایستی برای خرید و تهیه فیش حج، به نزدیک ترین دفتر زیارتی یا دفاتر قانونی خرید و فروش این سند مراجعه کنید و سند مربوطه را برای اعزام هر ماه یا سالی که مد نظر دارید درخواست کنید
  • پس از یافتن فیش مورد نظر از صاحب سهمیه و به توافق رسیدن بر سر قیمت وقت آن است که شخص مورد نظر و با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی طرفین به یکی از مراکز و دفاتر مورد تائید رسمی سازمان حج و زیارت مراجعه نمایید
  • معمولاً ثبت نام جهت تشرف به حج در آدرس tasharof.haj.ir انجام می شود.
  • پس از ثبت نام به قسمت تهیه اولویت مراجعه کنید
  • فیش مورد نظر را انتخاب کنید
  • فرم انتقال را انتخاب نمایید
  • مجوز مربوطه را دریافت کنید

شرایط نقل و انتقال و خرید و فروش فیش حج

به طور معمول نقل و انتقال فیش حج تا 600 نفر اولویت برای افراد غیر فامیل صورت می گیرد. معمولاً پروسه فیش حج با توجه عمره و تمتع بودن آن متفاوت می باشد. اما یکی از سؤالاتی که ذهن هر مراجعه کننده به عنوان خریدار این سند را درگیر می کند قیمت فیش حج می باشد. تمامی متقاضیان این فراخوان می توانند با مراجعه با سامانه رسمی سازمان حج و زیارت اطلاعات مورد نیاز خود را درباره میانگین قیمت این نوع فیش کسب نمایند. نکته بسیار مهم در زمینه خرید و فروش فیش حج و قیمت آن این است که سود موجود در روی فیش بر روی زمان اعزام تأثیر بسزایی دارد. هدف اصلی طراحی سامانه خرید و فروش فیش حج از سوی دفاتر قانونی حج و زیارت یا سازمان مربوطه، حذف واسطه ها و دلالان این نوع فیش بانکی در بازار است. به عبارتی هدف اصلی ایجاد این فراخوان این می باشد که خریدار و فروشنده فیش حج بتوانند به طور مستقیم با هم به خرید و فروش و نقل و انتقال بپردازند.

خرید و فروش فیش حج متوفی به چه صورت است؟

معمولاً خرید و فروش فیش حج متوفی نیز با قیمت روز تعیین می شود. چنانچه قرار باشد این فیش به شخصی برای گذراندن حج نیابتی واگذار شود این امر زمانی محقق است که با رضایت کامل ورثه صورت گیرد. در غیر این صورت یا با توجه به صغیر بودن ورثه می توان فیش حج متوفی را به فروش رساند.

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.