خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتع

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

سایت فیشحج - سایت فعال خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع

سایت فیشحج : بزرگترین سایت خرید فروش فیش حج که دلالان فیش حج بسیار از این سایت نفرت دارند چون که فیش حج از چنگ آنان خارج شده است. سعی می کنند با ترفندهای مختلفی آگهی در سایت درج کنند که با درایت مهندس علی پور از سایت حذف شده تا افرادی که واقعا قصد خرید و فروش فیش حج را دارند بتوانند ارتباط مستقیم بگیرند.

با پیغام های مختلف از دلالان فیش حج با تهدید مدیریت سایت فیشحج مبنی بر اینکه سایت را تعطیل خواهیم کرد یا خریدار کل سایت با قیمت های کزای مانند سیصد میلیون و امثال چنین قیمت های قصد فریب مدیریت سایت را دارند از آنجایی که مهندس علی پور چنین چیزهایی را پیش بینی نموده است تن به این فریب ها نمی دهد فقط با افرادی که دارای مجوز نقل و انتقال دارند کار می کنند کسانی که دارای دفتر فیش حج هستند و به نام می باشند مثلا اگر آژانس های بسطامی در سایت معرفی گردیده اند دارای انواع مجوز از سازمان حج و زیارت می باشند و دارای دفاتر در تمام ایران می باشند و دارای اعتبار قانونی و پیگیری می باشند.

این روزها سایت های مشابهی مانند سایت فیشحج راه اندازی می شود لطفا به این موضوع نوجه کنید که سایت فیشحج با نشانی : com.فیشحج.www شناخته شده است هم چنین به علت آنکه دامنه سایت فارسی است معادل انگلیسی سایت به نشانی زیر است: www.xn--rgbbu5cx6b.com

چرا تایید آگهی ها در سایت زمان بر است؟

زیرا اگر دلال فیش حج باشد راه های دیگری غیر از این سایت پیدا کند ولی برای خریدار و فروشنده واقعی زمان بری برای آن است که زمان بیشتری برای افراد که آگهی شان تایید شده است باشد تا از امکانات سایت بیشتر استفاده کنند تا خرید یا فروش فیش حج خود را انجام دهند.

اگر قرار باشد یک دفعه همه ی آگهی ها درج شود تنها ده نفر آخر زنگ خوری خواهند داشت و فیش حج خود را می توانند بفروشند یا تهیه کنند هم چنین آگهی های فروش فیش حج بر خرید فیش حج ارجعیت دارند چرا کسی که قصد خرید دارد با تماس در بخش فروشندگان فیش حج می تواند با قیمت خوب تهیه کند ولی کسی که قصد فروش با قیمت مناسب و سود داشته باشد زمان بیشتری می برد.

 

فیش حج, ویدیو سایت فیش حج, ویدیو فیش حج اورجینال, فیش حج آپارات, ویدیو فیش حج تمتع, ویدیو فیش حج عمره, خرید فروش فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.