خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتع

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

 خرید و فروش فیش حج تمتع واجب و عمره

سایت فیش حج جدید با آگهی رایگان خرید و فروش

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان تور کربلا

قاضی عسگر : در حج تمتع 97 باید به مسلمانان جهان ثابت کنیم که به دنبال جنگ افروزی نیستیم

به گزارش فیش حج، حج تمتع ۹۷ موضوع گفت‌وگوی ویژه خبری امشب ۲۷ تیر ماه بود که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت برگزار شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسگر در ابتدای برنامه با اشاره به ارز مسافرتی تعیین شده برای زائران اظهار کرد: مسئله ارز به دو بخش تقسیم می شود که یک بخش آن به هزینه های مانند اسکان، تغذیه، حمل نقل و تدارکات اختصاص می یابد که دولت در اسفند ۹۶ با توجه به مذاکراتی که سازمان حج و زیارت با آن داشت موافقت کرد که هزینه حجاج طبق نرخ ارز همان زمان که حدود۳۸۸۳ تومان بود محاسبه شود، چرا که آن زمان ما باید قیمت کاروان ها را اعلام می کردیم و ارز باید زودتر خریداری می شد.
وی افزود: مبحثی که تحت عنوان حج یارانه ای مطرح شد به هیچ عنوان صحیح نبود و در حق حجاج ظلم شد، چرا که آنها نیازمند انجام حج به صورت یارانه ای نیستند و نرخ ارزی که آنها با آن در حج ثبت نام کرده اند ۷ الی ۸ برابر کم شده است.
قاضی عسگر گفت: متاسفانه در فضای مجازی و حتی در مجلس توسط برخی از نمایندگان این مسئله مطرح شد که حجاج نباید ارز آزاد دریافت کنند، در حالی که اگر فردی بخواهد به مالزی یا اروپا برود حدود ۱۰۰۰ یورو ارز دولتی دریافت می‌کند.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت بیان کرد: از ششم ذیحجه که مموعیت تردد اتوبوس ها در شهر مکه اجرایی می‌شود حجاج مجبورند که با وسایل نقلیه دیگر تردد کرده و همچنین باید هزینه‌های ضروری خود را بپردازند که طبعا این امر نیازمند نقدینگی است، لذا از کسانی که اینگونه فضاسازی ها را انجام می دهند خواهش می کنم که در حق حجاج ظلم نکنند، چرا که آنها مادران و پدرانی هستند که شاید اولین بار است برای زیارت از کشور خارج می شوند.
بسیاری از زائران اعلام کرده‌اند که در ایران خرید می‌کنند، چرا که قصد دارند به اشتغال کشور کمک کنند
وی ادامه داد: اکنون مردم ما از نظر بینش دینی و سیاسی با گذشته تفاوت های بسیاری دارند، به عنوان مثال در دوران جنگ تحمیلی که دچار کمبود کالاهای اساسی در کشور بودیم مشاهده می‌شد که حجاج با خود تلویزیون و وسایل برقی از مکه می آورند، اما اکنون در وضعیتی برعکس آن دوران قرار داریم و بسیاری از زائران اعلام کرده‌اند که در ایران خرید می‌کنند، چرا که قصد دارند به اشتغال کشور کمک کنند.

خرید فروش حج تمتع سال 97
قاضی عسگر تصریح کرد: زمانی حجاج کشورمان فکر می کردند که اگر بتوانند به مسجد النبی بروند در آنجا نماز بخوانند کار بزرگی انجام داده‌اند، اما امروز با توجه به کارهای فرهنگی دیگر این مسائل مطرح نیست، چرا که امت مسلمان از سراسر جهان برای زیارت به مکه می آیند و امام خمینی (ره) و بعد از رحلت ایشان مقام معظم رهبری همواره تاکید داشته و دارند که حجاج ما باید با اهل سنت نماز بخوانند چرا که ملت ایران عزتمند قدرتمند بوده و خوفی از کسی ندارد.
وی خاطر نشان کرد: اکنون مشکلات فراوانی در جهان اسلام وجود داشته و دشمنان سعی دارند ملت‌های مسلمان را به جان یکدیگر بیاندازند و جمهوری اسلامی بوده که همواره پرچم وحدت را برافراشته است و ما از فلسطین و سوریه ای حمایت می کنیم که مردمان آن شیعه نیستند چرا که هدف و شعار جمهوری اسلامی دفاع از مستضعفان و مظلومان جهان است لذا در حج نباید موضوعات تفرقه آمیز مطرح شود و می‌توان به این دوران به عنوان فرصتی برای تبیین قدرت جمهوری اسلامی نگریست.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: خوشبختانه زائران کشور ما از طیف‌های مختلفی هستند و بسیاری از آنها به زبان های خارجی تسلط دارند، لذا این ظرفیت در بین حجاج وجود دارد تا بتوانند مواضع جمهوری اسلامی را برای مسلمانان دیگر کشورها تبیین کنند.
وی افزود: ما باید ضمن اینکه برادری و محبت خود را به مسلمانان جهان نشان می‌دهیم به آنها ثابت کنیم که به دنبال جنگ افروزی نبوده و و می خواهیم که با مسلمانان تمام دنیا متحد باشیم، همچنین اهالی سنت باعث عزت جمهوری اسلامی هستند و در مراسم های حج همواره مواضع جمهوری اسلامی را تبیین کرده و مبلغ نظام هستند.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت ادامه داد: ما سال گذشته با توجه به رهنموردهایی که مقام معظم رهبری داشتند ۲۶کمیته آسیب شناسی در زمینه های مختلفی بعد از حج تشکیل دادیم و آسیب های حج گذشته را بررسی کردیم و در برنامه ریزی سال جاری تلاش بر این بوده که آسیب های سال گذشته تکرار نشود، حج ما امروز باعث افتخار کشور شده و فضاسازی هایی که برخی مخالفان ایجاد کردند باید مورد بی توجهی مردم قرار بگیرد.
وی افزود: من بعضا چون در حرم های مطهر با مردم تا اندازه ای انس دارم اغلب با برخی از ایرانی ها معاشرت داشته که حال و هوای خاصی را برای خود و اطرافیان ایجاد کرده و انس و دعا و علاقه مندی به حضرت حق تحول را ایجاد کردند، بستر اجرایی به این دلیل بوده که زائر دغدغه خاصی را نداشته باشد. مسکن و خوراک مناسبی را به همراه داشته باشد، ضمن این که برخی ها تصور می کنند که تشریفات خاصی در آنجا حکم‌فرما بوده که اصلا چنین موردی وجود نداشته و یک نوع غذا برای همه است؛ ما در این چند سال که این حجم از زائرین را به حج اعزام کرده ایم با مسمومیت خاصی مواجهه نبوده ایم، زیرا آشپز ها ایرانی غذا را طبخ می کنند.
قاضی علی عسگر دعای عرفات را یکی از زیباترین و ارزشمندترین لحظات برای زائران برشمرد و گفت: حال معنوی عجیبی به آن ها دست می دهد، برنامه های فرهنگی، حاجی را به سوی خداوند متعال سوق داده و او را از حالت مادی دور می سازد، یک شخصی در یک کاروانی به همراه آمریکایی ها آمده بود که مرا دید و گفت من به بیش از ۶۰کشور جهان سفر کردم، ولی اینجا در کنار چادرماندن، خوابیدن در مجاور مشعرها و سختی طواف آنقدر برایم لذت بخش بوده که نمی توان ان رابا دیگر سفرها مقایسه کرد، واقعا کسانی که به حج مشرف شده اند، از کسانی که تا کنون به حج نرفته اند، تشنه تر هستند و این به خاطر آن مغناطیس موجود در کعبه است.
به دنبال فرهنگ ساده زیستی و تحول روحی و اخلاقی در حج هستیم
وی تصریح کرد: ما به دنبال فرهنگ ساده زیستی و تحول روحی و اخلاقی در حج بوده است. در همان سال گذشته در ملاقات با وزیر حج عربستان، وی تاکید بر ممتاز بودن حجاج ایرانی داشت، من در این چند سال گذشته در ارتباطاتی که با بعثه های کشورهای مختلف داشتم، زمانی که ما تجربیات خود را بیان می کردیم آن ها اظهار علاقه مندی به برگزاری نشست های صمیمی در این موضوع داشتند، مثلا در کشور پاکستان همایشی را در رابطه با حج برگزار کردند و به همین خاط دیپلماسی حج بین کشورهای دیگر برقرار شده که ارتباطی به مباحث سیاسی ندارد.
در ادامه برنامه سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در گفت‌وگوی تلفنی درخصوص اقدامات پزشکی در حج ۹۷ اظهار کرد: امسال بعد از امضای تفاهم نامه حج با وزیر حج عربستان ما هم در این قسمت پزشکان خود را انتخاب کردیم که بعد از تشکیل کاروان ها، معاینات پزشکی زائران انجام و کلاس های آموزشی نیز برگزار گشت که در آن جلسات نکات آموزشی مورد نیاز زوار در قسمت بهداشت و درمان توسط همکاران ما منتقل شد.
وی افزود: پرونده الکترونیکی زائران نیز تشکیل و واکسیناسیون و معاینات آن ها انجام شده و روز گذشته هم تیم پزشکی ما در شهر مدینه مستقر شده است.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: مجموعا ۴۰۰ قلم دارو و ۳۶۰ قلم لوازم مصرفی پزشکی به وزن ۵۲ تن هفته گذشته از طریق فرودگاه جده وارد عربستان شده است.
این مقام مسئول در خصوص تدابیر پزشکی در شرایط آب و هوایی سرزمین وحی خاطر نشان کرد: توصیه ما به حجاج این بوده که از لباس های رنگ روشن استفاده کرده و در ساعات اوج گرما حتی المقدور از انجام پیاده روی های غیر ضروری خودداری کنند و از مایعات به اندازه استفاده کرده و امید است که با تدابیر پزشکی حج ۹۷ مناسبی را شاهد باشیم.
معیار ما بر این بوده که بحث روابط سیاسی از مسئله حج جدا شود
قاضی علی عسکر در رابطه با مذاکرات اخیر با عربستان تصریح کرد: معیار ما بر این بوده که بحث روابط سیاسی از مسئله حج جدا شده و بر اساس تفاهنامه سال گذشته بحث عزت، امنیت و کرامت حجاج ایرانی رعایت شود که خوشبختانه این موارد در سال گذشته مراعات شد که با همکاری دوجانبه، حجِ در خور و مناسبی را برگزار کردیم، امسال هم همان توافق نامه امضا شده و زائران عزیز در این رابطه نباید دغدغه ای داشته باشند.
نماینده ولی فقیه با اشاره به مسائل امنیتی گفت: پیش بینی ما بر این بوده که فضای آرامی نسبت به سال گذشته ایجاد شود. در مورد بحث عمره تفاهم نامه ای بین دو کشور وجود نداشت، اما در خصوص حج تمتع میان ریاست سازمان حج و زیارت و وزیر حج عربستان تفاهم نامه ای امضا شد که حدود ۷۵۰ هزار زائر نیز در این راستا مشرف شدند.
وی در خصوص شبهات درجه بندی کاروان ها تصریح کرد: درمسئله حج تمام تلاش ما بر این بوده که در زمینه حمل برون شهری، همه استان ها یکسان باشند و تفاوت قیمت به حجاج باز می گردد. من خدمت مقام معظم رهبری نیز اعلام کردم که از زمان حادثه منا ما هیچ وقت پیگیری خود را قطع نکرده و تلاش ما بر این بوده که حقوق حادثه دیدگان شهدای منا بازگردانده شود./

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

فیش حج, اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار تمتع, خرید فروش تمتع 97, فیش حج97, قیمت فیش حج تمتع, حج 97

29/05/1397, 10:25
فروش-چهار-فقره-فیش-حج-عمره-از-استان-اصفهان-آماده-اعزام-09133790989فروش چهار فقره فیش حج عمره از سیرجان آماده اعزام شماره تماس 09133790989 فیش حج, قیمت فیش حج تمتع 97, قیمت فیش حج عمره سال 97, فروش فیش حج استان اصفهان,   خرید فیش حج از سیرجان,   خرید و فروش فیش حج استان اصفهان,   فیش حج سیرجان,  خریدوفروش فیش حج عمره در سیرجان,   قيمت فيش حج عمره ,   فروش فيش حج عمره سیرجان,   قیمت حج عمره استان اصفهان,   فیش حج عمره سیرجان,   قیمت فیش حج عمره آزاد استان اصفهان,  ...
29/05/1397, 10:11
خرید-فیش-حج-تمتع-سه-فقره-فوری-شماره-تماس-09128486008خرید فیش حج تمتع تکی و عمده فوری شماره تماس :موسوی 09128486008 فیش حج فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج, فروش فیش حج, فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش عمره, فیش عمره اولویت, خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع, خرید فروش فیش حج عمره تمتع واجب, خرید فروش فیشحج, خرید فروش فیشحج تمتع, خرید فروش...
29/05/1397, 10:03
عمره-مفرده-بانک-ملی-از-اصفهان،-سال-خرید-1390-7-22-فروشی-09131265228عمره مفرده بانک ملی از اصفهان، سال خرید 1390/7/22 فروشی 09131265228 محمودی فیش حج, فیش حج اصفهان, خبار حج عمره, فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملی, فروش فیش حج عمره بانک ملی اصفهان, فروش فیش حج عمره شهر اصفهان, خرید فیش حج عمره شهر اصفهان, خرید فروش فیش حج عمره, خرید فروش فیش حج عمره شهر اصفهان, قیمت فیش حج عمره شهر اصفهان, عمره شهر اصفهان, فیش عمره شهر اصفهان, عمره 97, عمره 98, فیش حج عمره...
29/05/1397, 09:42
خریدار-فیش-حج-و-فروشنده-منصف-فیش-عمره-و-تمتع-حمید-توکلی-09125946073خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشور 09125946073 09125199362 09195946073 کلمات کلیدی: قیمت فیش واجب, فیش آزاد حج واجب, خریدار فیش حج تمتع, فیش حج مکه,خرید بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, زمان ثبت نام حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع , سازمان حج تمتع, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره...
29/05/1397, 01:00
فیش-حج-واجب-سال-۸۶-دو-عدد-از-مشهد-آماده-فروش-09153192611فیش حج واجب سال ۸۶ دو عدد از مشهد آماده فروش قیمت پیشنهادی : ۲۶۰۰۰۰۰۰ تومان 09153192611 رستمی فیش حج, فیش حج مشهد, خرید فیش حج مشهد, فروش فیش حج مشهد, خرید وفروش فیش حج مشهد, فیش حج خریدار مشهد, فیش حج عرب مشهد, قیمت فیش حج عمره تشرف مشهد, خریدار فیش حج مشهد, فروشنده فیش حج مشهد, فروش فیش حج تمتع مشهد, خرید فیش حج تمتع مشهد, فیش حج واجب مشهد, خرید و فروش فیش حج تمتع مشهد, خرید فروش فیش حج تمتع...
29/05/1397, 00:59
خرید-فیش-حج-تمتع-واجب-09124809754خریدار هر نوع فیش حج تمتع (واجب) و عمره از تهران و تمام شهرستان های ایران قیمت فیش حج واجب: توافقی شماره تماس خریدار نقدی: 09124809754 فیش حج , حج عمره بانک ملت,  عمره بانک ملی,  کاروان عمره,  ثبت نام فیش عمره,  استعلام اولویت فیش عمره,  اولویت فیش عمره,  عمره مفرده,  مرکز خرید و فروش فیش حج سال 97,  قیمت فیش عمره اصفهان سال 98,  فیش حج واجب,  فیش حج تمتع,  فروش تمتع,  خرید فیش تمتع,  فروش فیش...
29/05/1397, 00:47
فروش-حج-تمتع-یک-عدد-برج-سه-86-به-قیمت-16-میلیون-از-لرستان-09106544294فروش حج تمتع یک عدد برج سه 86 به قیمت 16 میلیون از لرستان 09106544294 امیری فیش حج, خرید فروش فیش حج تمتع لرستان,  خرید و فروش فیش حج واجب لرستان,  خریدار فیش حج تمتع لرستان,  فروش فیش حج عمره بانک ملت ,  فروش فیش حج عمره بانک ملی ,  دفتر فروش فیش حج عمره لرستان,  فروشنده فیش حج تمتع لرستان, هزینه حج عمره ۹۷,  خرید فیش حج تمتع لرستان,  خرید و فروش فیش حج عمره لرستان,  خرید فروش فیش حج عمره لرستان, ...
28/05/1397, 23:56
فيش-حج-تمتع-بانك-ملی-از-شهر-گرگان-٢-عدد-ثبت-نام-فيش-٨٦-٤-بوده-09128987009فيش حج تمتع بانك ملی از شهر گرگان ٢ عدد ثبت نام فيش ٨٦/٤ بوده قيمت هر عدد ٢٠ میليون تومان 09128987009 دماوندی فیش حج, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج 97, قیمت فیش حج در گرگان, وبلاگ خرید و فروش فیش حج گرگان, فروش فیش حج بدون واسطه گرگان, خرید فیش حج بدون واسطه گرگان, خرید و فروش فیش حج بدون واسطه گرگان, خرید فیش حج عمره بدون واسطه گرگان, فروش فیش حج عمره بدون واسطه گرگان, خرید فیش حج تمتع بدون واسطه...
28/05/1397, 23:37
خرید-فیش-حج-به-بهترین-قیمت-09123486588-تهرانیخرید فیش حج به بهترین قیمت 09123486588 تهرانی     کلمات کلیدی: خرید و فروش فیش حج - حج واجب تمتع و عمره,  خرید فروش فیش حج,  فیش حج,  فروش فیش حج عمره بانک ملت,  فروش فیش حج عمره بانک ملی,  قیمت فیش حج عمره,  خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع,  فیش حج تمتع،سازمان حج،عمره مفرده,  قیمت خرید فیش ازاد حج عمره,  قیمت فروش فیش حج عمره آزاد,  خرید فیش حج عمره,  فروش فیش حج تمتع,  خرید فیش حج تمتع,  خریدار...
28/05/1397, 23:36
فیش-حج-تمتع-دی-ماه-85-از-شهر-قم-آماده-فروش-09127582362فیش حج تمتع - دی ماه 85 از شهر قم آماده فروش قیمت پیشنهادی فروش فیش حج : 20000000 افضل 09127582362 فیش حج, خرید فیش حج عمره بانک ملی قم, خرید و فروش فیش حج عمره بانک ملی قم, اعلام اولویت فیش حج عمره بانک ملی قم, اعلام اولویت فیش حج عمره بانک ملت قم, 2 عدد فیش حج قم, شماره ثبت نام فیش حج عمره بانک ملت قم, خرید و فروش فیش حج فیش حج خرید, فروش فیش حج عمره بانک ملی بانک ملت قم, خرید و فروش فیش حج فیش...
خرید و فروش فیش حج رامهرمز پروا فروش فیش حج تمتع ثبت نامی 1386 خرید فیش حج عمره در مش فروش فیش حج عمره مفرده آما فروش فیش حج عمره آزا شماره تماس خریدار و فروشنده فیش حج فروش فیش حج عمره در تهران فروش فیش حج عمره از بروجرد حج عمره چند روز است فیش حج عمره بروجرد تعویض فیش حج عمره با طلا فیش حج با انتقال کامل قیمت خرید حج عمره 92 فیلم خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع فروش حج عمره قیمت خرید فیش تمتع شوش دانیال تشرف تهران فروش فیش حج سال 84 خرید فروش فیش حج البرز ثبت نام حج تمتع سال 85 فروش فیش حج استان اردبیل خرید و فروش فیش حج عمره از جهرم عمره قیمت در مشهد خرید و فروش فیش حج تمتع بانک ملت مناسك حج تمتع ۹۶ خریدوفروش عمره فروش حج عمره بانک ملت فرم مورد نیاز برای نقل و انتقال فیش حج عمره خرید فیش حج تمتع در کرمان خرید و فروش فیش حج عمره 87 خرید فیش حج عمره با قیمت یک میلیون وهفتصد خرید فروش فیش حج تمتع گ فیش حج عمره مفرده از کرج خرید و فروش فیش حج در تهران خریداران حج فیش حج البرز خرید عمره بدون واسطه پخش تمت خرید و فروش فیش حج اندیشه

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.