خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتع

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

 خرید و فروش فیش حج تمتع واجب و عمره

سایت فیش حج جدید با آگهی رایگان خرید و فروش

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان تور کربلا

قاضی عسگر : در حج تمتع 97 باید به مسلمانان جهان ثابت کنیم که به دنبال جنگ افروزی نیستیم

به گزارش فیش حج، حج تمتع ۹۷ موضوع گفت‌وگوی ویژه خبری امشب ۲۷ تیر ماه بود که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت برگزار شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسگر در ابتدای برنامه با اشاره به ارز مسافرتی تعیین شده برای زائران اظهار کرد: مسئله ارز به دو بخش تقسیم می شود که یک بخش آن به هزینه های مانند اسکان، تغذیه، حمل نقل و تدارکات اختصاص می یابد که دولت در اسفند ۹۶ با توجه به مذاکراتی که سازمان حج و زیارت با آن داشت موافقت کرد که هزینه حجاج طبق نرخ ارز همان زمان که حدود۳۸۸۳ تومان بود محاسبه شود، چرا که آن زمان ما باید قیمت کاروان ها را اعلام می کردیم و ارز باید زودتر خریداری می شد.
وی افزود: مبحثی که تحت عنوان حج یارانه ای مطرح شد به هیچ عنوان صحیح نبود و در حق حجاج ظلم شد، چرا که آنها نیازمند انجام حج به صورت یارانه ای نیستند و نرخ ارزی که آنها با آن در حج ثبت نام کرده اند ۷ الی ۸ برابر کم شده است.
قاضی عسگر گفت: متاسفانه در فضای مجازی و حتی در مجلس توسط برخی از نمایندگان این مسئله مطرح شد که حجاج نباید ارز آزاد دریافت کنند، در حالی که اگر فردی بخواهد به مالزی یا اروپا برود حدود ۱۰۰۰ یورو ارز دولتی دریافت می‌کند.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت بیان کرد: از ششم ذیحجه که مموعیت تردد اتوبوس ها در شهر مکه اجرایی می‌شود حجاج مجبورند که با وسایل نقلیه دیگر تردد کرده و همچنین باید هزینه‌های ضروری خود را بپردازند که طبعا این امر نیازمند نقدینگی است، لذا از کسانی که اینگونه فضاسازی ها را انجام می دهند خواهش می کنم که در حق حجاج ظلم نکنند، چرا که آنها مادران و پدرانی هستند که شاید اولین بار است برای زیارت از کشور خارج می شوند.
بسیاری از زائران اعلام کرده‌اند که در ایران خرید می‌کنند، چرا که قصد دارند به اشتغال کشور کمک کنند
وی ادامه داد: اکنون مردم ما از نظر بینش دینی و سیاسی با گذشته تفاوت های بسیاری دارند، به عنوان مثال در دوران جنگ تحمیلی که دچار کمبود کالاهای اساسی در کشور بودیم مشاهده می‌شد که حجاج با خود تلویزیون و وسایل برقی از مکه می آورند، اما اکنون در وضعیتی برعکس آن دوران قرار داریم و بسیاری از زائران اعلام کرده‌اند که در ایران خرید می‌کنند، چرا که قصد دارند به اشتغال کشور کمک کنند.

خرید فروش حج تمتع سال 97
قاضی عسگر تصریح کرد: زمانی حجاج کشورمان فکر می کردند که اگر بتوانند به مسجد النبی بروند در آنجا نماز بخوانند کار بزرگی انجام داده‌اند، اما امروز با توجه به کارهای فرهنگی دیگر این مسائل مطرح نیست، چرا که امت مسلمان از سراسر جهان برای زیارت به مکه می آیند و امام خمینی (ره) و بعد از رحلت ایشان مقام معظم رهبری همواره تاکید داشته و دارند که حجاج ما باید با اهل سنت نماز بخوانند چرا که ملت ایران عزتمند قدرتمند بوده و خوفی از کسی ندارد.
وی خاطر نشان کرد: اکنون مشکلات فراوانی در جهان اسلام وجود داشته و دشمنان سعی دارند ملت‌های مسلمان را به جان یکدیگر بیاندازند و جمهوری اسلامی بوده که همواره پرچم وحدت را برافراشته است و ما از فلسطین و سوریه ای حمایت می کنیم که مردمان آن شیعه نیستند چرا که هدف و شعار جمهوری اسلامی دفاع از مستضعفان و مظلومان جهان است لذا در حج نباید موضوعات تفرقه آمیز مطرح شود و می‌توان به این دوران به عنوان فرصتی برای تبیین قدرت جمهوری اسلامی نگریست.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: خوشبختانه زائران کشور ما از طیف‌های مختلفی هستند و بسیاری از آنها به زبان های خارجی تسلط دارند، لذا این ظرفیت در بین حجاج وجود دارد تا بتوانند مواضع جمهوری اسلامی را برای مسلمانان دیگر کشورها تبیین کنند.
وی افزود: ما باید ضمن اینکه برادری و محبت خود را به مسلمانان جهان نشان می‌دهیم به آنها ثابت کنیم که به دنبال جنگ افروزی نبوده و و می خواهیم که با مسلمانان تمام دنیا متحد باشیم، همچنین اهالی سنت باعث عزت جمهوری اسلامی هستند و در مراسم های حج همواره مواضع جمهوری اسلامی را تبیین کرده و مبلغ نظام هستند.
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت ادامه داد: ما سال گذشته با توجه به رهنموردهایی که مقام معظم رهبری داشتند ۲۶کمیته آسیب شناسی در زمینه های مختلفی بعد از حج تشکیل دادیم و آسیب های حج گذشته را بررسی کردیم و در برنامه ریزی سال جاری تلاش بر این بوده که آسیب های سال گذشته تکرار نشود، حج ما امروز باعث افتخار کشور شده و فضاسازی هایی که برخی مخالفان ایجاد کردند باید مورد بی توجهی مردم قرار بگیرد.
وی افزود: من بعضا چون در حرم های مطهر با مردم تا اندازه ای انس دارم اغلب با برخی از ایرانی ها معاشرت داشته که حال و هوای خاصی را برای خود و اطرافیان ایجاد کرده و انس و دعا و علاقه مندی به حضرت حق تحول را ایجاد کردند، بستر اجرایی به این دلیل بوده که زائر دغدغه خاصی را نداشته باشد. مسکن و خوراک مناسبی را به همراه داشته باشد، ضمن این که برخی ها تصور می کنند که تشریفات خاصی در آنجا حکم‌فرما بوده که اصلا چنین موردی وجود نداشته و یک نوع غذا برای همه است؛ ما در این چند سال که این حجم از زائرین را به حج اعزام کرده ایم با مسمومیت خاصی مواجهه نبوده ایم، زیرا آشپز ها ایرانی غذا را طبخ می کنند.
قاضی علی عسگر دعای عرفات را یکی از زیباترین و ارزشمندترین لحظات برای زائران برشمرد و گفت: حال معنوی عجیبی به آن ها دست می دهد، برنامه های فرهنگی، حاجی را به سوی خداوند متعال سوق داده و او را از حالت مادی دور می سازد، یک شخصی در یک کاروانی به همراه آمریکایی ها آمده بود که مرا دید و گفت من به بیش از ۶۰کشور جهان سفر کردم، ولی اینجا در کنار چادرماندن، خوابیدن در مجاور مشعرها و سختی طواف آنقدر برایم لذت بخش بوده که نمی توان ان رابا دیگر سفرها مقایسه کرد، واقعا کسانی که به حج مشرف شده اند، از کسانی که تا کنون به حج نرفته اند، تشنه تر هستند و این به خاطر آن مغناطیس موجود در کعبه است.
به دنبال فرهنگ ساده زیستی و تحول روحی و اخلاقی در حج هستیم
وی تصریح کرد: ما به دنبال فرهنگ ساده زیستی و تحول روحی و اخلاقی در حج بوده است. در همان سال گذشته در ملاقات با وزیر حج عربستان، وی تاکید بر ممتاز بودن حجاج ایرانی داشت، من در این چند سال گذشته در ارتباطاتی که با بعثه های کشورهای مختلف داشتم، زمانی که ما تجربیات خود را بیان می کردیم آن ها اظهار علاقه مندی به برگزاری نشست های صمیمی در این موضوع داشتند، مثلا در کشور پاکستان همایشی را در رابطه با حج برگزار کردند و به همین خاط دیپلماسی حج بین کشورهای دیگر برقرار شده که ارتباطی به مباحث سیاسی ندارد.
در ادامه برنامه سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در گفت‌وگوی تلفنی درخصوص اقدامات پزشکی در حج ۹۷ اظهار کرد: امسال بعد از امضای تفاهم نامه حج با وزیر حج عربستان ما هم در این قسمت پزشکان خود را انتخاب کردیم که بعد از تشکیل کاروان ها، معاینات پزشکی زائران انجام و کلاس های آموزشی نیز برگزار گشت که در آن جلسات نکات آموزشی مورد نیاز زوار در قسمت بهداشت و درمان توسط همکاران ما منتقل شد.
وی افزود: پرونده الکترونیکی زائران نیز تشکیل و واکسیناسیون و معاینات آن ها انجام شده و روز گذشته هم تیم پزشکی ما در شهر مدینه مستقر شده است.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: مجموعا ۴۰۰ قلم دارو و ۳۶۰ قلم لوازم مصرفی پزشکی به وزن ۵۲ تن هفته گذشته از طریق فرودگاه جده وارد عربستان شده است.
این مقام مسئول در خصوص تدابیر پزشکی در شرایط آب و هوایی سرزمین وحی خاطر نشان کرد: توصیه ما به حجاج این بوده که از لباس های رنگ روشن استفاده کرده و در ساعات اوج گرما حتی المقدور از انجام پیاده روی های غیر ضروری خودداری کنند و از مایعات به اندازه استفاده کرده و امید است که با تدابیر پزشکی حج ۹۷ مناسبی را شاهد باشیم.
معیار ما بر این بوده که بحث روابط سیاسی از مسئله حج جدا شود
قاضی علی عسکر در رابطه با مذاکرات اخیر با عربستان تصریح کرد: معیار ما بر این بوده که بحث روابط سیاسی از مسئله حج جدا شده و بر اساس تفاهنامه سال گذشته بحث عزت، امنیت و کرامت حجاج ایرانی رعایت شود که خوشبختانه این موارد در سال گذشته مراعات شد که با همکاری دوجانبه، حجِ در خور و مناسبی را برگزار کردیم، امسال هم همان توافق نامه امضا شده و زائران عزیز در این رابطه نباید دغدغه ای داشته باشند.
نماینده ولی فقیه با اشاره به مسائل امنیتی گفت: پیش بینی ما بر این بوده که فضای آرامی نسبت به سال گذشته ایجاد شود. در مورد بحث عمره تفاهم نامه ای بین دو کشور وجود نداشت، اما در خصوص حج تمتع میان ریاست سازمان حج و زیارت و وزیر حج عربستان تفاهم نامه ای امضا شد که حدود ۷۵۰ هزار زائر نیز در این راستا مشرف شدند.
وی در خصوص شبهات درجه بندی کاروان ها تصریح کرد: درمسئله حج تمام تلاش ما بر این بوده که در زمینه حمل برون شهری، همه استان ها یکسان باشند و تفاوت قیمت به حجاج باز می گردد. من خدمت مقام معظم رهبری نیز اعلام کردم که از زمان حادثه منا ما هیچ وقت پیگیری خود را قطع نکرده و تلاش ما بر این بوده که حقوق حادثه دیدگان شهدای منا بازگردانده شود./

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

فیش حج, اخبار حج, اخبار حج تمتع, اخبار تمتع, خرید فروش تمتع 97, فیش حج97, قیمت فیش حج تمتع, حج 97

22/07/1397, 23:29
فیش-حج-تمتع-سال-۸۵-در-شهرستان-شوش-فروشی-09161425422-عالیوندفیش حج تمتع سال ۸۵ در شهرستان شوش فروشی در صورت درخواست فقط پیامک کنید. 09161425422 عالیوند فیش حج, فروش فیش حج تمتع شوش دانیال, خرید فیش تمتع شوش دانیال, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید فروش تمتع, فیش حج تمتع 85, خرید فیش حج تمتع 85, فروش فیش حج تمتع 85, فیش تمتع 85, قیمت فیش آزاد , قیمت فیش حج آزاد عمره, قیمت فیش حج عمره, فیش حج عمره قیمت, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج...
22/07/1397, 22:09
خریدار-فیش-حج-و-فروشنده-منصف-فیش-عمره-و-تمتع-حمید-توکلی-09125946073خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشور 09125946073 09125199362 09195946073 کلمات کلیدی: قیمت فیش واجب, فیش آزاد حج واجب, خریدار فیش حج تمتع, فیش حج مکه,خرید بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, زمان ثبت نام حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع , سازمان حج تمتع, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره...
22/07/1397, 21:57
فروش-تمتع-اسفند-۸۴-بانک-ملی-پیشنهاد-قیمت-پیامک-داده-شود-09395464045فروش تمتع اسفند ۸۴ بانک ملی پیشنهاد قیمت پیامک داده شود قیمت فروش فروشنده فیش حج : ۲۲۰۰۰۰۰۰ ایمانخانی 09395464045 فیش حج, اخبار حج, خرید و فروش فیش حج, فروش فیش حج 84, خرید فیش حج 84, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج بانک ملی, خرید فیش حج بانک ملی, فروش فیش حج بانک ملی, قیمت فیش حج, قیمت فیش حج تمتع, قیمت فیش حج عمره, قیمت تمتع, قیمت...
22/07/1397, 21:44
خرید-فیش-حج-تمتع-09104441431-مهدیخرید فیش حج به بالاترین قیمت تعداد فیش حج : خرید فوری هر تعدادی که شما موجود دارید تاریخ درخواست فیش حج خریداری: مهم نیست 09104441431 مهدی 09122587647 09104441433   فیش حج - خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج در تهران, خرید و فروش فیش حج در استان تهران, فروش تمتع 50 میلیونی, فیش حج مکه در تهران, فروش بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع, سازمان حج تمتع, زمان ثبت...
22/07/1397, 20:52
فیش-عمره-آماده-اعزام-سال۸۷-یک-عددبه-قیمت-یک-میلیون-و-پانصد-هزار-تومان-09197255907فیش عمره آماده اعزام(سال۸۷) یک عدد به قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان 09197255907 کاخکی فیش حج, فیش حج تهران, فیش حج البرز, فیش حج شهریار, فیش حج اندیشه, فیش حج ورامین, فیش حج اصفهان, فیش حج عمره بانک ملی, فیش عمره بانک ملی, خرید فروش فیش حج عمره بانک ملی, خرید فروش فیش حج عمره بانک ملت, خرید فروش فیش عمره, فیش مکه, خرید فروش فیش مکه, خرید فروش فیش عمره مکه, تشرف حج تمتع, فیش حج فروشی, فروش فیش...
22/07/1397, 18:42
خرید-فیش-حج-تمتع-سه-فقره-فوری-شماره-تماس-09128486008خرید فیش حج تمتع تکی و عمده فوری شماره تماس :موسوی 09128486008 فیش حج فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج, فروش فیش حج, فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش عمره, فیش عمره اولویت, خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع, خرید فروش فیش حج عمره تمتع واجب, خرید فروش فیشحج, خرید فروش فیشحج تمتع, خرید فروش...
22/07/1397, 18:33
دفتر-خدمات-فیش-حج-عمره-و-تمتع-حاج-باقری-09100999609خرید و فروش فیش عمره و تمتع در تهران و سراسر کشور دفتر خدمات فیش حج عمره و تمتع ایمان ایمان 09100999560 09100999609             کلمات مورد جستجو: فیش حج,خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش عمره,خریدو فروش تمتع, تمتع فروشی, عمره فروشی, خرید وفروش فوری فیش حج عمره بانک ملت, خرید و فروش عمره بانک ملی, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, خرید حج عمره,...
22/07/1397, 18:31
خرید-فیش-حج-تمتع-واجب-09124809754خریدار هر نوع فیش حج تمتع (واجب) و عمره از تهران و تمام شهرستان های ایران قیمت فیش حج واجب: توافقی شماره تماس خریدار نقدی: 09124809754 فیش حج , حج عمره بانک ملت,  عمره بانک ملی,  کاروان عمره,  ثبت نام فیش عمره,  استعلام اولویت فیش عمره,  اولویت فیش عمره,  عمره مفرده,  مرکز خرید و فروش فیش حج سال 97,  قیمت فیش عمره اصفهان سال 98,  فیش حج واجب,  فیش حج تمتع,  فروش تمتع,  خرید فیش تمتع,  فروش فیش...
22/07/1397, 18:26
خرید-فیش-حج-به-بهترین-قیمت-09123486588-تهرانیخرید فیش حج به بهترین قیمت 09123486588 تهرانی     کلمات کلیدی: خرید و فروش فیش حج - حج واجب تمتع و عمره,  خرید فروش فیش حج,  فیش حج,  فروش فیش حج عمره بانک ملت,  فروش فیش حج عمره بانک ملی,  قیمت فیش حج عمره,  خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع,  فیش حج تمتع،سازمان حج،عمره مفرده,  قیمت خرید فیش ازاد حج عمره,  قیمت فروش فیش حج عمره آزاد,  خرید فیش حج عمره,  فروش فیش حج تمتع,  خرید فیش حج تمتع,  خریدار...
22/07/1397, 18:17
فروش-فوری-فیش-حج-تمتع-بانک-ملی-86-11-اصفهان-2عدد-قیمت-منصفانه-09133024595فروش فوری فیش حج تمتع بانک ملی 86/11 اصفهان 2عدد قیمت منصفانه هر عدد فیش حج : 19500000 09133024595 مجتبی محمدی فیش حج تلگرام فیش حج واجب, خرید فروش فیش حج عمره تمتع واجب خرید و فروش فیش حج واجب, خرید و فروش فیش عمره, فروش دو عدد فیش حج تمتع سایت فیش حج واجب, فیش عمره بانک ملت, فروش فیش عمره اصفهان خرید فروش فیش عمره بانک ملت اصفهان, خرید و فروش فیش حج تمتع 98 خرید و فروش تمتع آماده اعزام, فروش...

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.