خرید فیش حج یا فروش فیش حج و یا مشاوره رایگان

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

 خرید و فروش فیش حج تمتع واجب و عمره

سایت فیش حج جدید با آگهی رایگان خرید و فروش

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان فیش حج

 آگهی رایگان تور کربلا

قبل از سفر حج تمتع چه کتاب هایی را بخوانیم؟

به گزارش خبرگزاری فیش حج، سفر به سرزمین وحی و حضور در اماكن مقدس شهرهای مدینه منوره و مكه مكرمه از جمله آرزوهای دیرینه مسلمانان جهان اسلام است كه دست یافتن آن برای همه میسر نمی شود، از این رو برای استفاده از این سفر معنوی، مطالعه برخی از كتاب‌ها توصیه می‌شود.
شاید كمتر مسلمانی را می‌توان یافت كه آرزوی سفر به سرزمین معنوی وحی را نداشته باشد. زائران وقتی به این سفر می‌روند به دنبال آن هستند كه بتوانند از این سفر بهتر استفاده كنند. از این رو مطالعه برخی كتاب‌ها را قبل از سفر به زائران  توصیه می‌كنیم.
حضور زائران در دو شهر مكه مكرمه و مدینه منوره، زادگاه رسول گرامی اسلام و خاستگاه و محل تبلیغ دین مبین ما در صدر اسلام، همچنین بازدید از اماكن شریف و مقدس این دو شهر از جمله قبرستان بقیع، منطقه وقوع جنگ احد، مسجد قبا، مسجد ذوقبلتین، مسجد شجره، غار حرا، غار و كوه ثور، شعب ابی‌طالب، عرفات، مشعرالحرام ، منا و… آنقدر جذاب و رویایی است كه هر زائری می‌تواند مشاهدات خود را از این سفر تاریخی روی كاغذ بیاورد.
حضور زائران در اماكن مقدس و مذهبی، مكه مكرمه و مدینه منوره با لباس احرام نیز حال و هوایی عجیب دارد كه می‌توان از این حضور روحانی، سفرنامه و تجربه‌نگاری كرد. به همین دلیل شاید تمام نویسندگان و اندیشمندان با سفر به این سرزمین زیبا، دست به قلم می‌برند و اثری برخاسته از جان و روان خود خلق می‌كنند.
در این مقال، برخی از آنچه درباره حج و عمره به رشته تحریر درآمده و در قالب كتاب رهسپار بازار نشر شده است، معرفی كنیم.

۱. آثار اسلامی مكه و مدینه، تالیف استاد رسول جعفریان
در این كتاب آمده است؛ حج واقعی هنگامی برگزار می‌شود كه فلسفه و ابعاد و آثار و بركات آن شناسایی شود و حاجی با آگاهی كامل از راز و رمز آن مواقف كریمه و مشاعر عظیمه، كه فرودگاه ملائكة الله و توقفگاه اولیاءالله است گام نهد. برای دستیابی به این هدف، كتاب هایی تدوین شده است كه هركدام زاویه ای از آثار مشاهد یا اسرار حج را بازگو می‌كنند.

کتاب آموزش حج تمتع | حج تمتع 97
این اثر آشنایی و اطلاعات فشرده ای را در باره جزیرة العرب، آثار مكه و مسجدالحرام، مسجدالنبی، بقیع و آثار و مساجد مهم مدینه و برخی از دانستنی هایی را كه زائر به آن نیاز دارد، در اختیار جویندگان قرار می‌دهد.

۲- آداب سفر حج، اثر حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسكر
اخلاق و آدابى كه در این كتاب گردآورى شده، برگرفته از آموزه‌هاى پیشوایان دینى ما در زمینۀ اخلاق و آداب سفر، به خصوص سفر الهى و معنوى حج است كه امید است مورد استفاده واقع شود.

۳- اخلاق و آداب در حج و زیارت، اثر حجت الاسلام محمد تقی رهبر
این اثر به بررسی مناسك و آداب اخلاقی و رسوم اجتماعی حج پرداخته است. نگارنده نخست به جایگاه تزكیه و اخلاق، ضعف‌های اخلاقی و عملی و مسئولیت اخلاقی انسان‌ها اشاره می‌كند. سپس به مقدمات سفر پرداخته و در این ارتباط موضوعاتی چون توجه به عظمت حج، تجرید قلب و خلوص نیت را مطرح می‌سازد.

کتاب آموزش مناسک حج تمتع | حج تمتع 97
هم‌چنین مطالبی در خصوص مناسك و آداب حج، اصلاح مال و مسائل حقوقی، انتخاب هم‌سفر، لوازم سفر، آداب و اخلاق در سفر، نحوهٔ شروع سفر، مراقبت اخلاقی در جمع، مصاحبت درست، و آداب سخن و سكوت بیان می‌كند. در پایان نیز به اخلاق و آداب در حرمین و رفتار با زائران دیگر اشاره كرده و در خصوص استفاده از فرصت‌های معنوی حج، تودیع و ره‌آورد چنین سفر مهمی سخن می گوید.

۴- با قرآن در سرزمین وحی، اثر استاد محسن قرائتی
این كتاب به بررسی جنبه‌های فردی و اجتماعی حج و سرزمین وحی بر اساس قرآن و تفاسیر پرداخته است. مؤلف كه صاحب تفسیر نور است، از این اثر خود برخی از آیات را برای زائران و روحانیون دست اندركار در امور حج گزینش كرده و این اثر را سامان داده است.

کتاب آموزشی زیارت مکه | خرید و فروش فیش حج

از جمله عناوین مورد بحث در كتاب این موارد است: قبل از سفر، اهمیت و ضرورت حج، اخلاص، حكمت‌های حج، مدینه، اهل‌بیت (ع)، مسجد النبی و مساجد دیگر، میقات و احرام، مكه، مسجد الحرام و كعبه، مقام ابراهیم، سعی و صفا و مروه، عرفات و مشعر، منی و قربانی و حلق، بازگشت به مكه، پایان حج.

۵- جرعه‌ای از صهبای حج، تالیف آیت الله جوادی آملی
این كتاب تلخیصی از كتاب صهبای حج نویسنده است كه حاصل آثار گفتاری و نوشتاری نویسنده درباره حج و زیارت است. حقایق و اسرار و حكمت‌های فراوان حج در این كتاب تبیین شده است. پرسش‌های برخی خوانندگان و مراجعان به كتاب صهبای حج ضرورت تبیین بیشتر برخی مطالب را به همراه داشت. از اینرو در كتاب حاضر پاسخ‌های كتبی نویسنده به آن پرسش‌ها، همچنین نكات جدیدی كه در بازنگری نهایی برخی مباحث تفسیری ارائه كرده، آمده است. كتاب در چهار بخش تدوین یافته است.

خریدار فیش حج و آموزش نحوه ی حج تمتع 97
بخش نخست از بخش‏های چهارگانه این كتاب، با عنوان «ابعاد حج» عهده‏دار تبیین جایگاه، اهمیت و نظام حج در اسلام است. مباحث كلی این بخش، بر دیگر مباحث كتاب پرتو افكن است. از این‏رو، در بخش‏های دیگر، گاه مصادیقی از این مباحث ارائه می‏شود. بخش‏های دوم و سوم با عناوین «اماكن حج» و «مناسك حج»، برخی از معارف و اسرار و ویژگی‏های اماكن و مناسك حج و نیز شرایط، اوصاف و مراتب حج‏گزاران و زائران را بیان می‏كند. بخش چهارم نیز با عنوان «زیارت» به بیان معارفی درباره زیارت اختصاص داده شده است.

6- حج در قرآن، اثر دكتر محمد علوی مقدم
این كتاب به بررسی آیات مربوط به حج پرداخته است. نویسنده ابتدا آیات هر موضوع را گردآوری كرده، آنگاه نظریهٔ برخی از قدمای مفسران را در ذیل آن آورده است.
حج در قرآن | فیش حج دیدگاه در قرآن
۷- درسنامه با قرآن در مكه و مدینه، تالیف اكبر دهقان
این اثر به بررسی آیات قرآنی مربوط به مكه و مدینه پرداخته است. در فصل اول، آیات مربوط به حج و مكه و در فصل دوم، آیات مربوط به مدینه منوره و مسائل تاریخی آن مانند برخی جنگ‌ها و آیاتی كه مربوط به پیامبر اكرم است، آمده است. در آغاز متن آیه شریفه و ترجمه آن بیان شده و بعد ازآن واژه‌های مشكل آن معنا گردیده و سپس تفسیر آیه شریفه بیان شده و در پایان نكته‌های مختلف ادبی، اخلاقی، تربیتی، اجتماعی و عرفانی با بهره‌گیری از منابع مختلف شیعه و اهل سنت، آورده شده است.

درسنامه با قرآن در مكه و مدینه

۸- درسنامه پیش‌درآمدی بر فرهنگ‌نامه اسرار و معارف حج، از معاونت امور روحانیون بعثه رهبری
این كتاب متن آموزشی برای روحانیون كاروان‌های حج است و هدف آن بیان اسرار و معارف حج است. به این موضوعات می‌پردازد: تعریف واژه‌ها و اصطلاحات؛ ضرورت طرح مباحث اسرار و فلسفه مناسك حج؛ منطق و روش پرداختن به بحث «فلسفه اسرار حج»؛ منابع و روش قرآن در بیان احكام و فلسفه و اسرار آن؛ روش اهل‌بیت در بیان احكام و فلسفه و اسرار آنها؛ سیره و روش بزرگان مذهب در موضوع اسرار و حكمت‌ها؛ نمای كلی حج در قرآن.

۹- سیمای عقاید شیعه: ترجمه كتاب دلیل المرشدین الی الحق الیقین، تالیف آیت الله شیخ جعفر سبحانی
این كتاب به بررسی جنبه‌های عقاید اخلاقی شیعه مثل زیارت پرداخته است. نویسنده جهت تقریب مذاهب، وحدت هر چه بیشتر بین مذاهب اسلامی و روشن شدن افكار عمومی مسلمانان، بعضی از موضوعات مهمّی كه موجب اختلاف و تفرقه بین مسلمین بود را مورد بررسی محققانه قرار داده است. از جمله موضوعاتی كه در این كتاب مورد بحث قرار گرفته موضوع زیارت قبور است.

سیمای عقاید شیعه || فیش حج

۱۰- دروس احكام و مناسك حج، اثر حجت الاسلام محمد حسین فلاح زاده
این كتاب یكی از متون آموزشی حج تمتع است كه به احكام عمومی و مناسك حج پرداخته و در دو بخش تدوین یافته است. بخش اول، حاوی احكام عمومی مورد نیاز زائران و بخش دوم به احكام اختصاصی و مناسك حج پرداخته است.

دروس احكام و مناسك حج || فروش فیش حج

۱۱- احكام فقهی اجرایی حج، اثر استاد محمد حسین فلاح زاده
در این كتاب مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها و وظایف و احكام اختصاصی كارگزاران مثل روحانیون و مدیران كاروان‌ها است. این كتاب اختصاص به كارگزاران حج دارد و در چهار بخش گردآوری شده است.
بخش اول، احكام فقهی اجرایی حج ویژه روحانیون كاروان‌هاست. بخش دوم، احكام فقهی اجرایی حج ویژه عوامل اجرایی كاروان‌ها. بخش سوم، نكات فقهی عمره و حج و بخش چهارم، احكام كلی عمره و حج می‌باشد.

۱۲- مناسك مصوّر حج، اثر استاد محمدحسین فلاح زاده
این مجموعه كوچك با ارائه تصویر صحیح اعمال حج و بیان احكام آن، آموزش‌های لازم را در ین زمینه به زائران محترم ارائه می‌دهد.

مخاطبان گرامی می‌توانند برای مطالعه تفصیلی متن كامل دو هزار و پانصد كتاب و مقاله حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در كتابخانه دیجیتالی پایگاه اطلاع رسانی حج به این پایگاه مراجعه کنند./

منبع : شبستان

 

 

 

فیش حج, حج تمتع, آموزش حج تمتع, کتاب حج تمتع, کتاب آموزش حج تمتع, حج تمتع 97, اخبار حج تمتع, کتاب آموزش حج عمره, حج عمره, حج تمتع, خرید و فروش فیش حج, آموزش مناسک حج, آموزش مناسک حج تمتع, آموزش مناسک حج عمره, اخبار تمتع

23/07/1397, 23:06
دفتر-خدمات-فیش-حج-عمره-و-تمتع-حاج-باقری-09100999609خرید و فروش فیش عمره و تمتع در تهران و سراسر کشور دفتر خدمات فیش حج عمره و تمتع ایمان ایمان 09100999560 09100999609             کلمات مورد جستجو: فیش حج,خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش عمره,خریدو فروش تمتع, تمتع فروشی, عمره فروشی, خرید وفروش فوری فیش حج عمره بانک ملت, خرید و فروش عمره بانک ملی, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, خرید حج عمره,...
23/07/1397, 23:03
فیش-تمتع-از-اهواز-تاریخ-ثبت-نام-یکم-مرداد-ماه-هشتادوشش-برای-فروش-دو-عدد-09163068953فیش تمتع از اهواز تاریخ ثبت نام یکم مرداد ماه هشتادوشش برای فروش دو عدد قیمت پیشنهادی مالک فیش حج اهل اهواز : یکصد و پنجاه میلیون ریال 09163068953 آزموده فیش حج, خريد و فروش حج عمره و واجب تمتع در اهواز , فیش حج اهواز , فروش 2 عدد فیش حج عمره بانک ملت, فیش حج عمره بزرگسالان, حج تمتع سال, تمتع سال 86, فیش حج تمتع سال 86, فروش دو عدد فیش حج از اهواز , روش فیش حج تمتع, خرید فیش تمتع سال 86, خریدار فیش...
23/07/1397, 22:17
خریدار-فیش-حج-و-فروشنده-منصف-فیش-عمره-و-تمتع-حمید-توکلی-09125946073خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع در سراسر کشور 09125946073 09125199362 09195946073 کلمات کلیدی: قیمت فیش واجب, فیش آزاد حج واجب, خریدار فیش حج تمتع, فیش حج مکه,خرید بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, زمان ثبت نام حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع , سازمان حج تمتع, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره...
23/07/1397, 22:15
فروش-فیش-حج-عمره-5-ساله-در-اومده-از-اصفهان-09307222071-یزدان-پناهفروش فیش حج عمره 5 ساله در اومده از اصفهان قیمت فروشنده فیش عمره »: 4500000 تومان 09307222071 یزدان پناه فیش حج, فیش حج عمره, عمره 93, عمره 94, خریدوفروش فیش حج, فروش عمره, قیمت حج عمره, قیمت عمره, خرید و فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروشنده حج عمره, فروشنده عمره, خریدار عمره, خرید و فروش عمره با قیمت, اولویت های عمره, اولویت حج عمره, اولویت عمره با قیمت, علت تاخیر عمره, علت تعلیق عمره, خرید فیش...
23/07/1397, 19:09
خرید-فیش-حج-تمتع-09104441431-مهدیخرید فیش حج به بالاترین قیمت تعداد فیش حج : خرید فوری هر تعدادی که شما موجود دارید تاریخ درخواست فیش حج خریداری: مهم نیست 09104441431 مهدی 09122587647 09104441433   فیش حج - خرید و فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج در تهران, خرید و فروش فیش حج در استان تهران, فروش تمتع 50 میلیونی, فیش حج مکه در تهران, فروش بلیط مکه, اعزام حج تمتع, قیمت حج تمتع, ثبت نام تمتع, حج و تمتع, سازمان حج تمتع, زمان ثبت...
23/07/1397, 19:00
فیش-حج-تمتع-از-شهر-شیراز-به-بالاترین-قیمت-پیشنهادی-به-فروش-میرسد-09171161016فیش حج تمتع از شهر شیراز به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش میرسد بانک ملی با سود سپرده بتاریخ ۱۳۸۶/۱۱ دو عدد شماره تماس : افروغ 09171161016 خرید و فروش فیش حج, خرید فیش عمره بانک ملت, خرید فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش عمره بانک ملت, خرید فیش عمره بانک ملت, قیمت فیش عمره بانک ملت, فروش فیش اصفهان, فروش فیش حج عمره مفرده, عمره مفرده, عمره مفرده 292, عمره اصفهان, خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع,...
23/07/1397, 18:47
خرید-فیش-حج-تمتع-سه-فقره-فوری-شماره-تماس-09128486008خرید فیش حج تمتع تکی و عمده فوری شماره تماس :موسوی 09128486008 فیش حج فیش حج, فروش فیش حج عمره, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, قیمت فیش حج, فروش فیش حج, فروش فیش حج عمره, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش عمره, فیش عمره اولویت, خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع, خرید فروش فیش حج عمره تمتع واجب, خرید فروش فیشحج, خرید فروش فیشحج تمتع, خرید فروش...
23/07/1397, 18:46
خرید-فیش-حج-تمتع-واجب-09124809754خریدار هر نوع فیش حج تمتع (واجب) و عمره از تهران و تمام شهرستان های ایران قیمت فیش حج واجب: توافقی شماره تماس خریدار نقدی: 09124809754 فیش حج , حج عمره بانک ملت,  عمره بانک ملی,  کاروان عمره,  ثبت نام فیش عمره,  استعلام اولویت فیش عمره,  اولویت فیش عمره,  عمره مفرده,  مرکز خرید و فروش فیش حج سال 97,  قیمت فیش عمره اصفهان سال 98,  فیش حج واجب,  فیش حج تمتع,  فروش تمتع,  خرید فیش تمتع,  فروش فیش...
23/07/1397, 18:34
خرید-فیش-حج-به-بهترین-قیمت-09123486588-تهرانیخرید فیش حج به بهترین قیمت 09123486588 تهرانی     کلمات کلیدی: خرید و فروش فیش حج - حج واجب تمتع و عمره,  خرید فروش فیش حج,  فیش حج,  فروش فیش حج عمره بانک ملت,  فروش فیش حج عمره بانک ملی,  قیمت فیش حج عمره,  خرید و فروش فیش حج،عمره و تمتع,  فیش حج تمتع،سازمان حج،عمره مفرده,  قیمت خرید فیش ازاد حج عمره,  قیمت فروش فیش حج عمره آزاد,  خرید فیش حج عمره,  فروش فیش حج تمتع,  خرید فیش حج تمتع,  خریدار...
23/07/1397, 18:27
فیش-حج-عمره-سال-90-بانک-ملی-آماده-اعزام-است-از-اصفهان-فروشی-09380847514فیش حج عمره سال 90 بانک ملی آماده اعزام است از اصفهان فروشی قیمت پیشنهادی فروشنده عمره :  2490000 براتی 09380847514 حج, فروش حج عمره, خرید حج عمره, فروش حج تمتع, خرید حج تمتع, خریدار حج, فروشنده حج, قیمت حج حج عمره بانک ملت, خرید و فروش حج, خرید فروش حج, خرید و فروش حج عمره خرید فروش حج عمره, فروش حج عمره بانک ملت, فروش حج عمره بانک ملی قیمت فیش آزاد, قیمت حج آزاد عمره, قیمت حج عمره, حج عمره...
خرید فیش حج خراسان رضوی قیمت فیش حج تمتع85 خرید فیش حج ایذه خرید فیش حج عمره بچه آدرس فروشنده لباس احرام قیمت فیش حج تمتع 97 در ابهر حج شریعتی مرکز خرید و فروش فیش حج عمره 93 خرید فروش فیش حج از کردکوی فروش فیش عمره بان خرید فیش عمره با فروش فیش ملت خرید فرش فیش حج اصفهان فیش حج عمره قزوین خرید و فروش فیش حج در کرج ( دفتر فر اولویت های حج تمتع فیش حج قیمت فیش حج عمره آزاد فیش حج خراسان خرید و فروش فیش حج در اهواز خرید فیش حج استان خوزستان فروشنده 2 فقره فیش حج تمتع دفتر خرید و فروش فیش حج اصفهان hajj seller fish hajj فیش حج عمره بانک ملت رشت فروش فیش حج تمتع اسلامشهر فروش فیش حج گنبدکاووس تشرف حج عمره از تبریز فروش فیش حج در مشهد قیمت تمتع سال 98 خرید و فروش فیش حج در مازندران فروش حج بدون واسطه خرید و فروش فیش حج تمتع از ارومیه قیمت فیش حج عمره بانک ملت در نیشابور فروش فیش عمره کرج Android app خرید وفروش فیش حج قیمت دلار خرید فیش حج تمتع از شهر شیراز شرایط ثبت نام مرحله دوم عمره

آمار سایت فیش حج

 

 

logo-samandehi

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.