خدمات خرید و فروش فیش حج - (تهران)

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

آیا سهمیه بندی بنزین انجام می شود؟

به گزارش افکارنیوز، با اینکه مسئولان دولت روحانی روی خوشی به سامانه کارت سوخت نشان ندادند و با حذف سهمیه‌بندی از دو سال پیش، سامانه کارت سوخت را بلااستفاده گذاشتند، به نظر می‌رسد اعتراض‌های اخیر نسبت به طرح دولت برای گرانی بنزین در بودجه ۹۷، موجب شده بار دیگر بحث سهمیه‌بندی بنزین مطرح شود.
علی لاریجانی رئیس مجلس نیز در جدی‌ترین موضع‌گیری خود اعلام کرد که باید به جای گران کردن بنزین، از سیستم دونرخی استفاده کرد تا به اقشار ضعیف فشار کمتری وارد شود.
با این موضع‌گیری رئیس مجلس و از سوی دیگر مخالفت یکپارچه نمایندگان با افزایش قیمت بنزین در بودجه ۹۷، گویا دولتی‌ها دیگر امیدی به تصویب طرح افزایش قیمت بنزین به ۱۵۰۰ تومان ندارند.

آیا سهمیه بندی بنزین انجام می شود؟
از این رو تنها راهی که باقی می‌ماند سهمیه‌بندی مجدد بنزین است به طوری که قیمت بنزین سهمیه‌ای همان لیتری ۱۰۰۰ تومان و قیمت بنزین مازاد به قیمت بالاتر تعیین شود تا هم فشار تورمی ایجاد نشود و هم دولت از درآمد مدنظرش باز نماند.
در همین راستا است که امروز شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در پیامکی اعلام کرد: مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت بنزین نسبت به دریافت کارت خود برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی اقدام کنند.
این پیامک شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به منزله جدی شدن بازگشت سهمیه‌بندی بنزین است، زیرا از دو سال پیش با تک‌نرخی شدن بنزین عملا استفاده از کارت سوخت خودرو بی‌فایده شد و مالکان خودرو دیگر الزامی به حفظ کارت سوخت خود نداشتند.

 

منبع خبر : سایت افکار نیوز

 

فیش حج,  زمان ثبت نام فیش حج عمره, فیش مکه, فیش مکه عمره, فیش مکه بانک ملت, فیش مکه بانک ملی, فیش حج واجب, خرید و فروش فیش حج تمتع, خرید فروش فیش حج تمتع, خرید و فروش فیش حج واجب, سایت فیش حج واجب,قیمت فیش واجب, فیش آزاد حج واجب, فروشنده فیش حج تمتع, فیش حج مکه, خرید فیش حج عمره بانک ملت, خرید فیش حج عمره بانک ملی, دفتر خرید فیش حج, دفتر خرید فیش حج عمره, خریدار فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره بانک ملت, خریدار فیش حج تمتع,  فیش حج,  فروش فیش حج عمره بانک ملت,  فروش فیش حج عمره بانک ملی, افزایش قیمت بنزین, سهمیه‎بندی بنزین, سهمیه‌بندی بنزین، کارت سوخت، قیمت بنزین

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.