دفتر خدمات خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع (واجب)

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

آیا منطقه گسلی فیروزکوه بر گسل‌های تهران تاثیرگذار خواهد بود؟

فیش حج : علی بیت‌‌اللهی در گفت‌‌‌‌و‌‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به وقوع زلزله لحظات پیش در فیروزکوه گفت: حد فاصل دماوند و فیروزکوه یک منطقه گسلی بسیار فعال وجود دارد که در ناحیه شمال شرق استان تهران واقع شده است و آخرین زلزله مخرب تهران هم در سال ۱۸۲۰ میلادی هم در همین نقطه رخ داده بود.
وی ادامه داد: این منطقه در امتداد اتصال گسل مشاء و در ادامه اتصال گسل شمال تهران قرار دارد که در ۳۰ الی ۴۰ کیلومتری فیروزکوه واقع شده است.
رییس کارگروه ملی زلزله با بیان اینکه این زمین‌لرزه‌‌ها نشان می‌دهد که فعالیت گسل‌های منطقه فعال شده‌اند، اظهار داشت: در چند ساعت آینده مشخص خواهد شد که آستانه فعالیت این زلزله‌ها چقدر است، البته باید توجه داشته باشیم ساعات اولیه صبح امروز سه زلزله به بزرگی ۳.۲ و ۱.۹ و۱.۳ در این منطقه رخ داد.
بیت‌اللهی با بیان اینکه آیا این زمین‌لرزه‌ها موجب فعال شدن گسل‌های تهران می‌شود، تصریح کرد: در حال حاضر نمی‌توان در این باره اظهارنظر کرد البته باید توجه داشته باشیم که محل این زلزله ۱۲۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد.

آیا منطقه گسلی فیروزکوه بر گسل‌های تهران تاثیرگذار خواهد بود؟
وی ادامه داد: دو سال گذشته هم زلزله‌ای به بزرگی ۴.۵ ریشتر در این منطقه رخ داد که ساعاتی پس از آن، زلزله دیگری اتفاق نیفتاد اما از سوی دیگر تجربه زلزله اخیر کرمانشاه نشان داد که ۴۵ دقیقه پس از زلزله ۴ ریشتری، زمین‌‌‌لرزه به بزرگی ۷.۳ ریشتری رخ داد.
رییس کارگروه ملی زلزله تاکید کرد: بنابراین توصیه ما به مردم تهران این است که در این ساعات هوشیار باشند و لوازم مورد نیاز از جمله خودروهای خود و چادرهای مسافرتی و... را در دسترس قرار دهند.

منبع : ایلنا

 

 

زلزله تهران, زلزله فیروزکوه, خرید فروش فیش حج, فیش حج, فروش فیش حج عمره بانک ملت, فروش فیش حج عمره بانک ملی, قیمت فیش حج عمره, فیش حج تمتع, خرید فیش حج عمره, فروش فیش حج تمتع, خرید فیش حج تمتع, خریدار فیش حج, فروشنده فیش حج, خرید و فروش فیش حج, خرید فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج عمره, خرید فروش فیش حج عمره, قیمت فیش آزاد, قیمت فیش حج آزاد عمره, فیش حج عمره قیمت, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره بانک ملت, قیمت فیش عمره, قیمت فیش حج عمره آزاد, تشرف حج عمره, اولویت تشرف حج عمره, اولویت تشرف حج عمره بانک ملی, اولویت تشرف حج عمره بانک ملت

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.