خرید و واگذاری فیش حج عمره و تمتع

جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

تحلیل امضای افراد مشهور از نظر روانشناسی

به گزارش گروه وبگردی سایت فیش حج؛  دست‌خط همانند اثر انگشت است، هیچ دو نفری در جهان نمی‌توانند دست‌خط کاملا مشابه یکدیگر داشته باشند.
امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند
کارشناسان دست‌خط و امضا مدعی هستند که از روی دست‌خط یک نفر می‌توان به شخصیت درونی او پی برد. همچنین آنها می‌گویند نوشته‌های دستی افراد حتی در مورد سبک کاری و مسایل روحی آنها نیز سرنخ‌هایی به بیننده می‌دهد.
از این رو، خبرنگاران بیزینس‌اینسایدر از دو کارشناس خط به نام‌های کتی مک‌نایت و الاین کارال درخواست کرده‌اند تا امضای مدیر برجسته و مشهور جهان را بررسی کرده و تحلیل خود را از سبک زندگی، طرز فکر و روحیه این اشخاص بیان کنند.
باید توجه داشته باشید که علم خط‌شناسی عاری از اشتباه نیست و ممکن است برخی از تحلیل‌ها با واقعیت مطابقت نداشته باشند. بنابراین توضیحات زیر هم ممکن است صد در صد واقعی و درست نباشند.

فیش حج
1- تیم کوک: مدیر عامل کمپانی اپل
الاین کارال: امضای ناخوانای تیم کوک نشان می‌دهد او شخصی است که برای فضای خصوصی زندگی خود اهمیت زیادی قایل است و به هر کسی اجازه نزدیک شدن به خود را نمی‌دهد. دایره‌های موجود در امضای کوک بازتاب‌دهنده این است که او یک دایره و محدوده‌ی مشخصی در زندگی دارد که فقط اشخاصی که به آنها اعتماد کامل دارد در این دایره جای دارند.
بزرگ بودن حروف بزرگ نام تیم کوک در امضایش از اعتماد به نفس بالا، بلندپروازی و استعداد زیاد برای رشد او حکایت دارد. او انتهای هر بخش امضای خود را قلاب کرده است که به عنوان قلاب استحکام شناخته می‌شوند و نشان می‌دهد که تیم کوک به هر چیزی که اراده کند دست خواهد یافت و در تحقق اهداف خود از پشتکار زیادی برخوردار است.
این قلاب‌ها همچنین حاکی از این هستند که او پس از تصاحب هر چیزی آن را راحت از دست نمی‌دهد.
۲- وارن بافت: مدیر عامل کمپانی برکشایر هاتاوی
کتی مک‌نایت: انحنای نوشته به سمت راست در این امضا نشان می‌دهد وارن بافت انسان کاملا برون‌گرایی است که در مورد دوستان و خانواده خود بسیار احساساتی است و آماده کمک به آنهاست. البته یکی از بزرگ‌ترین میلیاردهای جهان نیز کمی هیجانی رفتار می‌کند و ممکن است گاهی بی‌منطق عمل کند.
وارن بافت در امضای خود حرف W در ابتدای اسمش را برعکس نوشته که نشان می‌دهد انسان مسئولیت‌پذیری است. او فردی است که عاقبت کارها را می‌تواند به‌خوبی تشخیص دهد و به همین خاطر خیلی سریع به نتیجه می‌رسد. او همیشه دوست دارد که سریعا به مرحله آخر برسد.
۳- جف بزوس: مدیرعامل کمپانی آمازون
مک‌نایت: خمیدگی حروف به سمت چپ در نوشتن نام نشان می‌دهد که مدیرعامل کمپانی آمازون شخصی است که از جمع‌های شلوغ و پرسروصدا دوری می‌کند و ترجیح می‌دهد به تنهایی خودش پناه ببرد.
زاویه ۴۵ درجه‌ای در انتهای امضا در نوشتن Bezos نشان می‌دهد که جف بزوس همیشه می‌تواند دیدگاه و نظر نوین و جدیدی داشته باشد. دیدگاه چنین فردی این است که مشکلات و موانع اهمیتی ندارند و فقط باید دنبال راهکار مناسب بود.
کارال: صعود ناگهانی خط در انتهای امضا از خوش‌بینی، مثبت‌اندیشی، بلندپروازی و توانایی برای رسیدن به اهداف حکایت دارند. امضا کردن به نحوی که رو به بالا حرکت می‌کند نشان از مثبت‌اندیشی فرد دارد.
۴- بیل گیتس: بنیان‌گذار مایکروسافت
مک‌نایت: روی حرف T تاکید یا فشار زیادی وجود ندارد که نشان می‌دهد بیل گیتس انسان مصمم و با اراده‌ای است. L های بسته در امضای او نیز حکایت از این دارند که او چندان خیال‌پرداز و رویایی نیست و بر اساس واقعیت‌ها تصمیم‌گیری و زندگی می‌کند.
باز بودن دایره در نوشتن حرف T حاکی از آن است که فرد به انتقاد حساسیت دارد. یعنی هنگام انتقاد از گیتس و کارهای او باید مراقب کلمه‌هایی که انتخاب می‌کنید باشید زیرا ممکن است موجب رنجیدگی وی شود.
۵- بیل گیتس: بنیان‌گذار مایکروسافت (امضای دوم)
مک‌نایت: هر امضایی که دارای اسم شناسنامه‌ای و حرف بزرگی از اسم میانه و در انتها، فامیلی باشد نشان می‌دهد که این شخص بسیار مطابق قانون و سنت رفتار می‌کند و همیشه کارهایش قابل پیش‌بینی هستند.
کارال: هر دو امضای بیل گیتس کاملا خوانا هستند که از هوش و ذکاوت او حکایت می‌کند. سرکش حرف T در هر دو امضا بسیار بالا هستند که نشان می‌دهد او فردی بلندپرواز است.
۶- اپرا وینفری: شخصیت برتر تلویزیونی
کارال: نوشتن حروف اول اسم و فامیلی در اندازه‌های بزرگ از اعتمادبه نفس بالای وینفری حکایت دارد. همچنین پهن بودن این حروف هم نماد این است که این فرد تصویر درست و کاملی از خود دارد.
سوزنی بودن طرح حرف R در اسم و فامیلی وینفری نشان می‌دهد که او درک و آگاهی بسیار بالایی دارد.
جهش شاخه‌ای در حرف p در ابتدای نام او نیز از علاقه‌اش به بحث و مکالمه حکایت دارد. همچنین نشانه‌ این است که دوست دارد نقطه‌نظر او روی بقیه تاثیر بگذارد.
باز بودن حرف a در اسم اپرا ونیفری به این معنی است که دوست دارد عقاید و افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.
۷- مارک زاکربرگ: مدیر عامل کمپانی فیس‌بوک
کارال: گرد بودن بالای حرف M در ابتدای اسم Mark بدین معنی است که وقتی کاری را دوست دارد انجام دهد، بسیار صبور است و روش و اسلوب خاص خود را برای تحقق هدفش دنبال می‌کند.
نیمه مرکز حرف M در نام مارک زاکربرگ نشان می‌دهد که بسیار خیال‌پرداز و رویایی است و این شخص واقعیت خاص خود را در زندگی و افکارش دنبال می‌کند.
مک‌نایت: حریم خصوصی مهم‌ترین مساله در زندگی امضاکننده بشمار می‌رود. مارک زاکربرگ در زندگی شخصی و خصوصی خود گارد زیادی دارد و اجازه نمی‌دهد کسی وارد حریم زندگی‌ یا حرفه‌اش بشود.

منبع:روزیاتو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فیش حج, دفتر فروش فیش حج, دفتر فروش فیش حج عمره, فروشنده فیش حج عمره, قیمت فیش حج عمره بانک ملت, قیمت فیش عمره, قیمت فیش حج عمره آزاد, تشرف حج عمره, اولویت تشرف حج عمره, اولویت تشرف حج عمره بانک ملی, اولویت تشرف حج عمره بانک ملت, ثبت نام فیش حج عمره, زمان ثبت نام فیش حج عمره, فیش مکه, فیش مکه عمره, فیش مکه بانک ملت, فیش مکه بانک ملی, پرواز حجاج عمره, اعزام حجاج عمره, حج عمره دانشگاهیان, اعزام حج عمره, فیش حج خراسان شمالی, فیش حج چابهار, فیش حج زاهدان, فیش حج اهواز, فیش حج خوزستان, خرید فیش حج عمره بانک ملت, خرید فیش حج عمره بانک ملی, دفتر خرید فیش حج, دفتر خرید فیش حج عمره, خریدار فیش حج عمره, خریدار فیش حج تمتع, فیش حج تمتع،سازمان حج،عمره مفرده,خرید و فروش فیش حج - حج واجب تمتع و عمره

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.