جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیشحج عمره بانک ملت اصل فروشنده ساکن تهران

شماره تماس فروشنده :: هاشمی 09365828711

آگهی فیش حج عمره اصل

تعداد فیش موجود :: دو فقره

شهر و استان سکونت فروش فیش عمره :: شهر تهران - استان تهران

نام بانک صدور فیش : بانک ملت

شماره اولویت :: 468

قیمت پیشنهادی فروختن به خریدار واقعی توافقی می باشد

سال ثبت فیش و وضعیت سود حساب حج عمره و تاریخ تشرف به حج و سایر اطلاعات شخصی در مورد فیش از فروشنده سوال شود

تاریخ نمایش آگهی : چهارشنبه 26 شهریورماه - سال 1399

فیشحج عمره بانک ملت اصل فروشنده ساکن تهران - 09365828711

 

نکات قابل ملاحظه :

شرایط خرید و فروش قانونی فیش حج تمتع

متقاضیان خرید و فروش فیش حج(واجب) تمتع از طریق ورود به سامانه تشرف می‌توانند فیش حج موردنظر خود را بدون واسطه سایرین خریداری  نمایند. سازمان حج و زیارت از طریق سامانهتشرف بر این روند نظارت خواهد داشت. هدف از راه اندازی این سامانه بریدن دست دلالان و واسطه هاست گرچه هنوز این افراد نقش بسیار پر رنگی در زمینه خرید و فروش فیش مکه از مجاری غیرقانونی دارند، و به خصوص اینکه این افراد از ناآگاهی مردم و نداشتن اطلاعات کافی از سوی آنان به شدت سوء استفاده می کنند. همواره در استان ها پیش ثبت نام اعزام به حج صورت می گیرد. سهمیه حجاج بر اساس تاریخ این فیش و نیز پیش ثبت نام انجام شده در سامانه حج و زیارت می باشد. از آنجا که تعداد افراد ثبت نامی بلیط حج تمتع زیاد است گاها برخی افراد به دلایل متفاوت تمایل دارند تا فیش ثبت نامی خود را به فروش برسانند.

 

 

کلمات مرتبط کلیدی:

فیش حج, قیمت فیش حج تمتع سال 1400, فیش حج تهران, نقل و انتقال حج تمتع, خریدوفروش فیش حج تهران, خریدار فیش تمتع تهران, فروشنده تمتع تهران, قیمت فیش حج تمتع سال 86, فروش فیش حج, خرید و فروش فیش حج تهران, قیمت فیش حج عمره سال 90, استعلام حج تمتع, خرید و فروش فیش حج تمتع, قیمت فیش حج تمتع 86, قیمت روز فیش حج عمره, قیمت فیش حج تمتع سال 85, خرید حج تمتع, سود بانکی فیش حج عمره, فيش حج عمره بانك ملت, قیمت حج تمتع آزاد, فیش حج شیپور

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.