جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش حج بانک ملت سال نود عمره شهر بروجن فروشی

شماره تماس : حقیقتی 09913760565

آگهی فروش فیش عمره اصل

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر بروجن - استان چهارمحال و بختیاری

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

نوع فیش : فیش حج عمره

تعداد قبض موجود :

نام بانک صادرکننده فیش : ملت

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج : بستگی به توافق با خریداردارد

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام فیش حج : سال نود

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : ۵ میلیون تومان

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز شنبه 29 آبان ماه - سال 1400

فیش حج بانک ملت سال نود عمره شهر بروجن فروشی 09913760565

نکته کمکی در انتقال فیش حج عمره 

بیایید از افرادی خرید یا فروش کنید که دارای مجوز بند پ از سازمان حج و زیارت هستند و دارای دامنه طولانی و تجربه حقیقی و دارای امتیاز نقل و انتقال هستند فقط در همین سامانه ی جامع فیشحج.com به صورت قانونی تهیه کنید از جمله این افراد آژانس های بسطامی که داری بنر تبلیغاتی هستند سوال فرمائید. توجه داشته باشید که انتقال فیش حج مربوط به سال‌ های گذشته تنها توسط مراکز زیارتی انجام می‌ شود و شما باید در دفاتر ثبت اسناد رسمی انتقال را ثبت کنید.

بسیاری از افرادی که فیش حج عمره سال های گذشته را خریداری کرده اند و اکنون قصد رفتن به این سفر الهی را ندارند امکان دارد که قبض حج عمره خریداری شده خود را به فروش برسانند. برای فروش فیش حج خود آنها باید به مراکز زیارتی مراجعه کنند و روند انتقال بلیط حج را به صورت قانونی انجام دهند. تمامی اطلاعاتی که مربوط به فروشنده فیش حج می باشد باید به نام خریدار زده شود. انتقال حج عمره توسط مراکز زیارتی و دفاتر ثبت اسناد رسمی انجام می شود. در صورتی که شما قصد فروش بلیط حج واجب خود را دارید باید به مراکز زیارتی که زیر نظر سازمان حج و زیارت فعالیت ‌های خود را انجام می‌ دهد مراجعه کنید./

 

کلمات کلیدی: فیش حج, قیمت فیش حج تمتع بروجن, خرید و فروش فیش حج بروجن

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.