جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش تمتع سال 86 از شهر تهران محله شمس آباد فروشی

شماره تماس فروشنده جهت تماس : 09030318909

آگهی فروختن فوری فیش حج واجب اصل

نوع فیش : تمتع

تعداد قبض موجود : دوعدد

نام بانک صادرکننده فیش : ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

روز ، ماه، سال ثبت نام درجی در فیش حج : 86/10/12

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر تهران شمس آباد - استان تهران

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : 80 تومن

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز دوشنبه 1 آذرماه - سال 1400

فیش تمتع سال 86 از شهر تهران محله شمس آباد فروشی 09030318909

فروش فیش حج تمتع 86 ارزان

امروزه بسیاری از افرادی که می خواهند در کمترین بازه زمانی به سفر مکه روند اقدام به خریداری فیش حج تمتع ۸۶ می ‌نمایند. فروش فیش حج تمتع سال ۸۶ توسط مراکز زیارتی انجام می گردد. هر یک از افرادی که رسیدحج تمتع سال ۸۶ را خریداری کرده‌ اند و دیگر قصد رفتن به این سفر الهی را ندارند می توانند فروش فیش مکه خود را به مراکز زیارتی انجام دهند. هر یک از خریدارانی که مایل هستند بلیط حج تمتع سال ۸۶ را خریداری کنند از فروشندگان فیش حج تمتع برای تهیه قبض حج را انجام می دهند. هزینه‌ ای که شما برای خرید فیش حج تمتع ۸۶ پرداخت می‌ کنی به نسبت فیش حج تمتع سال ۱۴۰۰ بالاتر می باشد.

فیشحج تنها سایت بدون واسطه و خریدفروش مستقیم فیش مکه - دلالان بسیار زیادی هستند که امروزه فروختن قبض حج تمتع ۸۶ را بر عهده گرفته اند و با قیمتی مناسب این فیش حج را به زائرین ارائه می‌ دهند. هر یک از زائرین برای اینکه قیمت مناسبی و ارزانی را برای خریداری حج تمتع پرداخت کنند به دلالان اعتماد می نمایند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که دلالان به هیچ عنوان فروش فیش حج عمره و تمتع را به صورت قانونی انجام نداده‌ اند. سازمان حج و زیارت هم فروختن فیش حج جهت حج را توسط آنها نمی پذیرد. بر همین اساس اگر شما یکی از انواع فیش حج تمتع مربوط به سال ۸۶ را از دلالان خریداری کنید سازمان حج و زیارت ممکن است که فیش خریداری شده تان را قبول نکند. چرا که بسیاری از دلالان یک حج تمتع مربوط به سال ۸۶ را چندین بار به فروش می رسانند./

 

کلمات کلیدی: فیش حج, خرید فیش حج واجب تهران, قیمت فیش تمتع تهران

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.