جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

فیش مکه سال ۸۶ از شهر تهران با قیمت به روز آذرماه

شماره تماس : موسوی 09193032330

آگهی فروش فیش حج تهران اصل

نوع فیش : حج تمتع

تعداد قبض موجود : یکعدد

نام بانک صادرکننده فیش : بانک ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج :

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

تاریخ ثبت نام فیش حج : دی ماه - سال ۸۶

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر تهران - استان تهران

زمان تشرف به حج:

شماره اختصاصی بلیط مکه :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : سی و پنج میلیون

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: روز سه شنبه 2 آذرماه - سال 1400

فیش مکه سال ۸۶ از شهر تهران با قیمت به روز آذرماه 09122362540

فروش فیش حج تمتع اولین اعزام

بسیاری از افرادی که قصد سفر به مکه را دارند مایل هستند که با اولین اعزام به این سفر بروند. آن دسته از افرادی که فیش حج تمتع سال ۸۶ را خریداری کرده اند می توانند با اولین اعزام به این سفر الهی بروند. بر همین اساس مراکز زیارتی فروش بلیط حج واجب ۸۶ را انجام می ‌دهند تا زائرانی که قصد خریداری این رسیدحج را دارند به صورت قانونی فیش حج را خریداری نمایند. فیش حج سال ۸۶ توسط بسیاری از زائرین خریداری شده بوده است که اکنون دیگر تمایلی به رفتن حج ندارند و یا اینکه عمرشان به دنیا باقی نمانده است. انتقال بلیط مکه واجب و فروش فیش حج عمره امروز نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است.

 در واقع باید بدانید که بسیاری از افراد امروزه توانایی مالی بالایی برای خریداری فیش حج تمتع دارند و به همین دلیل از مراکز زیارتی حج تمتع و عمره را خریداری می‌ کنند. مراکز زیارتی که فروش فیش حج واجب و عمره را برعهده دارند تمام قوانینی که زائرین برای خریداری فیش حج واجب باید رعایت کنند را به آنها اعلام می ‌نمایند. فیش حج واجب سال ۸۶ تعداد محدودی دارد که شما باید تنها از مراکز زیارتی معتبر این نمونه بلیط حج واجب را خریداری کنید. کارشناسانی که در زمینه فروش فیش حج واجب فعالیت می کنند به خوبی قادر هستند که شما را برای خریداری فیش حج واجب سال 86 راهنمایی نمایند./

 

کلمات کلیدی: فیش حج, فیش حج تمتع سال ۸۶, خرید و فروش فیش تمتع سال 1401

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.