جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

فیش حج واجب برای فروش بانک ملی شهر تهران

شماره تلفن برای فروش : 09124571657 اکبری

آگهی انتقال فیش مکه واجب اصل

نوع فیش : حج واجب

تعداد قبض موجود : یک دونه جهت فروش فوری

نام بانک صادرکننده فیش : بانک ملی

وضعیت سود سپرده علی الحساب حج : یک میلیونی سال هشتادوشش

مقدار ودیعه حساب موجود بلیط حج:

سال ثبت نامی حج : سال ۸۶

وضعیت تخفیف فروش قبض حج :

شهر و استان محل سکونت و فروش فیش مکه : شهر تهران - استان تهران

زمان تشرف به حج:

شماره اولویت فیش :

علت فروشنده برای فروختن:

قیمت پیشنهادی فروشنده برای عرضه به خریدار فیش حج : 100میلیون

تاریخ درج و نمایش آگهی در سایت: جمعه - ۲۷ آبان ۱۴۰۱, الجمعة - ٢٣ ربيع الثاني ١٤٤٤, Friday - 2022 18 November

فیش حج واجب برای فروش بانک ملی شهر تهران 09124571657

اطلاعات جامع درباره ی فیش حج تمتع

برای خرید و فروش فیش حج، در مراکز استان ها نمایندگی های سازمان حج و زیارت فعالیت میکنند که به راحتی میتوانید به این مراکز در استان خود مراجعه کرده و مراحل انتقال فیش را انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم خرید فیش حج تمتع را به صورت وکالتی انجام ندهید. بهتر است خرید فیش حج واجب به صورت انتقال قطعی در دفاتر زیر نظر سازمان حج و زیارت معامله شود. مطمئن باشید فیش به نامتان خورده باشد، زیرا اگر فیش به نام شما نباشد، مراحل ثبت نام کاروان را نمی توانید انجام دهید. هزینه های سفر حج تمتع فقط به خرید فیش ختم نمی شود، به غیر از هزینه ی فیش حج واجب، هزینه کاروان جدا محاسبه میگردد و هنگام فرا رسیدن نوبت اعزام برای سازمان حج و زیارت واریز میشود.

انتقال فیش حج واجب نیازمند طی کردن چند مرحله است. در گام اول باید خریدار و فروشنده به یک دفتر زیارتی مراجعه کنند و مدارک مورد نیاز را برای انتقال فیش به دفتر زیارتی ارائه دهند. با ثبت اولیه اطلاعات، اصل مدارک و برگه ی درخواست انتقال را تحویل بگیرند. در گام دوم، خریدار و فروشنده با مدارک به اداره حج و زیارت رفته و بعد از بررسی اطلاعات و تاییدیه از سوی سازمان، دو مجوز انتقال فیش صادر میشود. مجوز اول برای دفتر اسناد رسمی جهت تنظیم صلح نامه و دومین مجوز برای بانک ملی جهت صدور فیش جدید به نام خریدار است.

در گام سوم، طرفین برای تنظیم صلح نامه به دفتر اسناد رسمی میروند و بعد از آن به دفتر زیارتی رفته و اصل صلح نامه و فیش حج را برای ثبت نهایی در سیستم دفتر زیارتی ارائه میدهند. در گام چهارم با ثبت نهایی اطلاعات طرفین، فیش جدید به نام خریدار توسط بانک ملی صادر شده و فیش قبلی باطل میشود./

 

کلمات خاص آگهی: فیش حج, خرید فیش حج, فروش فیش حج تهران

 

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب)

 خرید و فروش فیش حج در محل شما

شماره های تماس مدیریت: حاج محمدی

09194274225

09166283053

09193283532

سایت فیش حج سایت فیش حج

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.