جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

میزان ثبت نام اهل‎‌سنت در حج تمتع ۹۹ چقدر است؟

به گزارش سایت فیش حج از حجت‌الاسلام هادی اکبری مدیر امور اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به ادامه نام‌نویسی از مشمولان حج تمتع، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در حج تمتع سال آینده در کنار کاروان‌های شیعه، کاروان‌های اهل سنت نیز به حج تمتع ۹۹ اعزام می‌شوند. ۷ هزار و ۷۱۵ نفر در قالب ۵۵ کاروان اهل سنت به حج تمتع مشرف می‌شوند.وی با بیان اینکه ۵۵ کاروان اهل سنت به حج تمتع سال آینده مشرف می‌شوند، افزود: نام‌نویسی از مشمولان حج تمتع در کاروان‌های اهل سنت از ۱۲ استان صورت می‌گیرد. به طوری که در استان اردبیل ۱۱ کاروان، آذربایجان غربی ۸ کاروان، کرمانشاه ۳ کاروان، سیستان و بلوچستان ۱۱ کاروان، بوشهر یک کاروان، فارس ۲ کاروان، خراسان رضوی ۴ کاروان، خراسان جنوبی ۲ کاروان، خراسان شمالی یک کاروان، گلستان ۱۱ کاروان، هرمزگان ۴ کاروان و کردستان ۸ کاروان پیش‌بینی شده است.

میزان ثبت نام اهل‎‌سنت در حج تمتع ۹۹ چقدر است؟حجت‌الاسلام اکبری با اشاره به ظرفیت کاروان‌های اهل سنت در حج تمتع ۹۹، خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی از سوی سازمان حج و زیارت، ۷ هزار و ۷۱۵ نفر از اهل سنت در قالب ۵۵ کاروان به حج تمتع سال آینده مشرف می‌شوند که تاکنون ۵ هزار و ۹۹۷ نفر اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند.
مدیر امور اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری با بیان اینکه هنوز ظرفیت کاروان‌ها باقی مانده است، گفت: ظرفیت باقی‌مانده کاروان‌های اهل سنت یک هزار و ۷۱۸ نفر است، به طوری که کاروان‌های استان‌های بوشهر، فارس، کرمانشاه و خراسان رضوی کمترین ظرفیت باقی‌مانده را دارند.
به گزارش فارس، نام‌نویسی حج تمتع ۹۹ از نهم اسفندماه آغاز شده است و ودیعه‌گذاران تا نیمه اردیبهشت‌ماه سال ۸۶ مشمول تشرف به حج تمتع هستند. در حج تمتع سال آینده ۸۷ هزار و ۵۰۰ نفر از کشورمان به عربستان اعزام می‌شوند./

منبع : خبرگزاری فارس

کلمات کلیدی:

فیش حج, فیش حج اهل سنت, خریدفروش فیش حج اهل سنت, قیمت فیش حج تمتع اهل سنت, قیمت تمتع اهل سنت

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.