جستجو در خریداران و فروشندگان سایت فیش حج عمره و تمتع واجب

کانال تلگرام فیش حج عمره و تمتع (واجب) سایت فیش حج سایت فیش حج

 اعلام قیمت کاروان های مرحله دوم عمره از اوایل بهمن / کاهش 7 دقیقه ای تاخیر پروازهای عمره.

سعید اوحدی خبر مهم کاهش هفت دقیقه ای میانگین تاخیر پروازهای حج عمره مفرده جاری خبر داد. رییس سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: خوشبختانه در یک ماه گذشته و از زمان آغاز اعزام های عمره، میانگین تاخیر پروازهای زائران ایرانی عمره مفرده، از 16 دقیقه در سال گذشته به 9 دقیقه کاهش یافته است.
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزام 350 هزار نفر تا پایان مرحله اول بیان کرد: از آغاز عملیات عمره مفرده جاری تاکنون، بیش از 70 هزار زائر ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف شده اند.
** هم گروه شدن 40 هزار نفر با خانواده هایشان
اوحدی با اشاره به کارآیی سامانه فاخر در کاهش مراجعه حضوری زائران برای نام نویسی در کاروان ها گفت: خوشبختانه امسال 40 هزار نفر برای هم گروه شدن با خانواده هایشان از طریق سامانه فاخر اقدام کرده اند و این امر با کمترین مشکلی انجام شده است. به گفته وی در سال های گذشته زائران برای هم گروه شدن با خانواده هایشان باید به مرکز استان مراجعه می کردند و تابعیت هم گروه های خود را به ثبت می رسانند.
** اعلام قیمت های مرحله دوم اعزام ها از اوایل بهمن ماه
رییس سازمان از اعلام قیمت های مرحله دوم اعزام های عمره مفرده 94-93 از اوایل بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: نام نویسی در کاروان های مرحله دوم از نیمه بهمن ها انجام می شود و اعزام ها نیز از سوم اسفند آغاز خواهد شد.
** افزایش هزینه سفر به عمره در مرحله دوم اعزام ها
اوحدی همچنین از افزایش هزینه سفر به عمره در مرحله دوم اعزام ها خبر داد و گفت: با توجه به قرار گرفته مرحله دوم اعزام ها در ایام تعطیلات نوروز و ماه های رجب، شعبان و رمضان و افزایش مدت زمان اقامت زائران در ماه رمضان از 10 روز به 22 روز، قیمت ها در این مرحله نسبت به مرحله اول، قدری بیشتر است.

 

کلمات مورد جستجو: فیش حج, قیمت فیش حج مرحله دوم, پرواز عمره, پروازهای عمره, کاهش زمان حج, اعزام کاروان حج عمره, کاروان عمره 93, مرحله دوم اعزام کاروان 93, فیش حج عمره بانک ملی, فروش فیش حج عمره بانک ملت, عمره تعطیلات نوروز

نشان سایت ساماندهی

logo-samandehi

 
> >>

ثبت آگهی فیش حج با پیامک SMS

فروشنده و خریدار محترم فیش حج، شما می توانید برای درج آگهی در سایت فیش حج، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام خرید و یا فروش به همراه تعداد فیش، نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی و شهر) را به شماره 09191168763 پیامک بفرستید، توجه داشته باشید آگهی بدون موارد بالا در سایت ثبت نمی شود.

درج آگهی در سایت فیش حج رایگان است.

حذف آگهی از سایت فیش حج

برای حذف آگهی از سایت فیش حج، با همان شماره ای که آگهی را ثبت کرده اید، عدد 2 با نام و نام خانوادگی درج شده در سایت را به شماره 09191168763 پیامک کنید و یا با شماره 09123952536 تماس بگیرید.